سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 12

موضوع: کلوپ کاربران فعال سایت << کاربران فعال حتماً بخوانند >>

عضو پیشرفته مصطفی خانی آواتار ها
    4,864 بار در 916 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض کلوپ کاربران فعال سایت << کاربران فعال حتماً بخوانند >>

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمام کاربران فعال سایت بدنساز پیشنهادی نسبت به دوستان عزیزم داشتم که اگه اجازه باشه می خواستم تو این تایپیک مطرح کنم :
    از آنجایی که کاربران سایت ما بسیار زیاد شده که باعث خوشحالی همه ماست و انشاالله که بیشتر هم میشه مسلماً حجم زیادی از سوال ها به سایت سرازیر میشه که یا بدلیل مشکلات و گرفتاری های مدیران محترم سایت یا مسائلی از این قبیل بی پاسخ می مونه که کاربر رو دلسرد از فعالیت و عنوان سوال در بخشهای مختلف سایت می کنه . حتماً شما دوست عزیز که نوشته های من رو می خوانید به این نتیجه رسیدید که 1 یا 2 نفر نمی توانند تمام مشکلات و سوالهای مطرح شده تو سایت رو پاسخ بدن که این یک امر طبیعی هست . حالا من به این فکر افتادم که بیام با ارائه پیشنهاد تشکیل کلوپ کاربران فعال تو سایت به همه این مشکلات تا جایی که مقدور باشه پایان بدیم . اگر که گفتم کاربران فعال سایت خدایی نکرده قصد جسارت به دیگر بچه های سایت رو ندارم و نمی خوام میزان اطلاعات آنها رو زیره سوال ببرم .

گفتم کاربران فعال چون مسلماً آنها فقط بیشتری نسبت به دیگر اعضای سایت دارند و بیشتر به سایت سر می زنند پس بشتر در جریان رویداد های سایت هستند و از مشکلات خبر دارند پس می توانند با همین فعالیتی که در حال حاضر تو سایت دارند بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند .
    ما کاربران فعال سایت می توانیم با تشکیل این گروه تو خوده سایت هم بیشتر با همدیگر تبادل اطلاعات داشته باشیم هم به دیگر کاربران سایت که بیشتر در این اتفاق کاربران مبتدی هدف هستند کمک فرآوانی بکنیم .
    مثلماً هر کدام از ما در شاخه خواصی ازبدنسازی اطلاعات مفید و راهگشایی داریم که می توانیم آنها رو در اختیار بقیه بزاریم برای پیشرف همه .

حالا اگر شما کاربر فعال سایت هستید و این مطلب را بصورت کامل خواندید خواهشاً با ارائه نظر خودتون در این تایپیک من رو در جریان بگذارید و اگر مایل هستید موافقت خودتون رو اعلام کنید تا انشاالله قدم های دیگر رو با هم برداریم .
    کوچکترین کاربر سایت مصطفی
    به بادی شاپ هم سری بزنید ایــــنجا

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

مصطفي جان من با اين كه هر قسمت را يه نفر اداره كنه موافقم . اما مطمئن هستم باز هم مثل الان همين طور ميشه . البته همين الان هم آقاي قلندري زحمت قسمت تمرينات را داره ميكشه و كار ما را خيلي راحت تر كرده . در قسمت استروئيد ها و مكمل ها هم چند نفر هستن كه جواب ميدن . البته اكثرش را خود من دارم جواب ميدم . اما در كل با نظر شما موافقم .

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته مصطفی خانی آواتار ها
    4,864 بار در 916 پست
      از ایشان تشکر شده است

بسیار ممنون از شما مدیر دلسوز ولی فقط موافقت کافی نیست امیدوارم بعد از اینکه عضو های فعال سایت موافقت کامل خودشون رو اعلام کردن شما دوست و استاد عزیز من امتیازاتی را برای کاربران فعال بخصوص اعضای کلوپ فراهم کنید که باعث پیشرفت کل سایت بشه و بچه ها همه استفاهده کنند .
    اما منظور من خدایی نکرده کم کاری شما نبود یا اینکه ما بیام پاسخ سوالات رو بدیم و دیگه هیچ . منظور دقیق من اینکه برای هر سوال که توسط کاربران تازه وارد انجام میشه ، می تونیم با تجربه های چند نفر (اعضای فعال)بهتر و کامل تر پاسخ بدیم و فقط به یک جواب اکتفا نکنیم که این کار سطح علمی و کیفیت سایت رو بالا می بره .
    دوستان فعال فقط تشکر نکنند بیان نظر خودشون رو بگن یا مخالفت یا موافق بودنشون رو اعلام کنند
    به بادی شاپ هم سری بزنید ایــــنجا

6. 12 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته Hessam_Vardak آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    3,215 بار در 619 پست
      از ایشان تشکر شده است

مصطفي جان، لطفاً يك مقدار بيشتر در مورد نحوه كار كلوپ توضيح بده؟ اين كلوپ دقيقاً مي خواي چه جايگاهي داشته باشه؟ اعضاي اين كلوپ چه وظايفي بايد داشته باشند؟

مديريت كلوپ كاربران فعال

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از Hessam_Vardak عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    1,294 بار در 239 پست
      از ایشان تشکر شده است

ما هم موافقیم داداش.

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از mamad عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین