سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: قوی‌ترین مردان جهان در تهران

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض قوی‌ترین مردان جهان در تهران

طی مراسمی که به میزبانی جعفر مرادی رئیس کمیته قوی‌ترین مردان استان تهران در محل سالن اجتماعات دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها برگزار شد، از تلاش‌های ناصر پورعلی‌فرد رئیس، حسن افضلی نایب رئیس، احمد بلاسی دبیر فدراسیون و فرامرز خودنگاه رئیس کمیته قوی‌ترین مردان ایران تجلیل شد. جعفر مرادی در ابتدای مراسم گفت: اصولاً وقتی مسابقات تمام می‌شود، از قهرمانان تجلیل صورت می‌گیرد، اما کسانی که پشت صحنه تلاش کرده‌اند تا این مسابقات برگزار شود، اصولاً فراموش می‌شوند که ما وظیفه خود دیدیم طی مراسمی که امروز برگزار می‌شود، از این عزیزان تجلیل کنیم.
    مرادی گفت: طی سال گذشته سر و سامانی شایسته به کمیته قوی‌ترین مردان استان تهران داده‌ایم و حالا با افتخار اعلام می‌کنیم که دیگر بدون مجوز هیچ مسابقه‌ای در سطح استان تهران برگزار نخواهد شد.
    مرادی در پایان صحبت‌هایش به نقش حساس رسانه‌ها اشاره داشته و گفت: رسانه‌ها در راه شناخت این رشته به مردم رسالت بزرگی را برعهده دارند و من از آنها تقاضا دارم که در راه ترویج این رشته تلاش مضاعفی را داشته باشند.
    بعد از صحبت‌های مسئول کمیته قوی‌ترین مردان استان تهران، ناصر پورعلی‌فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام ضمن تشکر از رسانه‌های گروهی گفتند: من از تمامی کسانی که تدارک چنین مراسمی را دیده‌اند تشکر می‌کنم، چرا که اعتقاد دارم برگزاری این مراسم باعث دوستی بیشتر فعالان این رشته با یکدیگر خواهد شد.
    پورعلی‌فرد در ادامه گفت: امروز با افتخار اعلام می‌کنم که جوانان شایسته بسیاری در این رشته فعالیت خود را آغاز کرده‌اند، جوانانی که تمامی معادلات را بر هم زده و خود به عنوان مدعی وارد این رشته شده‌اند، به‌طوری که حالا دیگر هیچ ورزشکاری در این رشته از حاشیه امنیت خاصی برخوردار نیست.
    پورعلی‌فرد با اشاره به مسئله جوانی و اهمیت سن و سال در این رشته گفت: باید واقعیت‌ها را بپذیریم، چرا که ذات ورزش در همین مسائل نهفته است. برای من به عنوان رئیس فدراسیون قانون و حق بیش از هر چیز دیگری در این رشته اهمیت دارد و باید در تمامی مسابقات به آنها توجه شود.
    احمد بلاسی دبیر فدراسیون هم بعد از صحبت‌های ناصر پورعلی‌فرد گفت: امروز برای ما جای بسی خوشحالی است که عزیزان اصحاب رسانه را در کنار خود می‌بینیم.
    بلاسی رقابت‌های پرورش‌اندام قهرمانی آسیا را نقطه عطفی در ورزش ایران دانسته و گفت: تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد که مسابقاتی در شأن کشور تاریخی ایران اسلامی را برگزار و شایستگی‌های خود را به حریفان دیکته کنیم.
    بعد از صحبت‌های دبیر فدراسیون، مراسم تجلیل از مسئولان فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام و فرامرز خودنگاه انجام شد.
    فرامرز خودنگاه نیز در صحبتی کوتاه از جعفر مرادی تشکر کرد که در سال 88 دو مسابقه بزرگ کشوری (105ـ کیلو و انتخابی مردان آهنین) را برگزار کردند.
    در حاشیه
    * خسرو محمدی، محمدعلی عبداللهی، علی داداشی، علی یاوری، مهرداد باجلان و مسلم دارابی از جمله چهره‌های حاضر در این مراسم بودند.
    * ناصر پورعلی‌فرد که برای حضور در جلسه‌ای بیرون از فدراسیون بود، بیست دقیقه پس از شروع جلسه، به سالن رسید.
    * وقتی جعفر مرادی گفت در این مدت هیأت پرورش اندام استان تهران حتی یک ریال بودجه به کمیته قوی‌ترین مردان نداده، خسرو محمدی به این گفته مرادی اعتراض کرد و گفت: شما در این 2 سال اصلاً به دفتر هیأت آمده‌اید؟
    * پس از پایان صحبت‌های پورعلی‌فرد، مرادی و بلاسی نوبت به خبرنگاران رسید که سؤالات خود را مطرح کنند، پورعلی‌فرد در پاسخ به سوال خبرنگار فارس درباره حواشی پررنگ مسابقه مردان آهنین گفت: در رشته قوی‌ترین مردان رفاقت زیادی بین بچه‌ها وجود دارد، اما گاهی اوقات، بعضی‌ها اتفاقاتی را دامن می‌زنند. قرار نیست در این مسابقه برای اهداف فردی یک نفر، حق دیگران پایمال شود. فدراسیون هیچ تفاوتی بین ورزشکاران قائل نیست. پورعلی‌فرد در ادامه با تأکید بر حضور نیروهای جوان و باانگیزه گفت: یکی از ایرادهایی که در این دوره وجود داشت، حضور آدم‌های اضافی دور و بر مسابقات بود که خیلی از حاشیه‌ها را آن‌ها ایجاد می‌کردند. این بار تصمیم گرفتیم به جز خود ورزشکاران، هیچ کس دیگری به محل برگزاری مسابقه نیاید.
    در ادامه پورعلی‌فرد در پاسخ به سؤال خبرنگار «بشیر» مبنی بر اینکه برگزاری مسابقات جهانی قوی‌ترین مردان در تهران چقدر صحت دارد، آیا پخش تلویزیونی آن به سرنوشت مسابقه سال گذشته دچار می‌شود، گفت: مسابقات قوی‌ترین مردان جهان را اواخر تیرماه برگزار خواهیم کرد و 70 درصد کارهای آن انجام شده. درباره مسابقات پارسال هم اهداف ما تأمین شد و به ما از لحاظ مادی و معنوی ضرری وارد نکرد. به هر حال همزمانی با مسابقات فوتبال باعث شد که آن مسابقه از طریق تلویزیون پخش نشود.
    * جعفر مرادی در پاسخ به سؤال دیگری از خبرنگار بشیر گفت: علی داداشی، علی یاوری و مصطفی وهابی اعضای کمیته فنی قوی‌ترین مردان تهران هستند و من در مسائل فنی دخالت نمی‌کنم.

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند: