سفارش تبلیغات

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20

موضوع: پرونده یک دختر فراری

عضو اخراجی
    1,294 بار در 239 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghgh نمایش پست ها
    دوست عزیز منظور من از فساد این نبود من میگم امار خانواده در امریکا فقط هفت درصد هست چه ربطی به پیشرفت تکنولوژی داره اونجا هوسرانی موج میزنه زنها وسیله ای هستند فقط برای ارضای نیاز مردان و فقط هم به همین دلیل است که جهان غرب به زنان زیبا اهمیت میدهند و میخواهند زنان رو برده ی مردان کنند شما برو تحقیق کن ببین بیشترین امار رابطه ی نامشروع مربوط به کدام کشور است اتفاقا بد نیست یه تحقیق هم در مورد ایدز داشته باشی که ببینی امار مبتلایان به ایدز در امریکا واقعا تکان دهنده هست
    یعنی اونجا زن فرهیخته وبا سواد وجود نداره؟همه ی اونا خرابن.داداش یه سر به واحد های دانشگاه ازاد بزن ببین چه خبره.من مغازم در محدوده ی دوتا خوابگاه دخترونه هست.افتضاح و کثافت موج میزنه.دم غروبی فقط بیا هنر نمایی اقایون رو تو سوار کردن نگاه کن.اگه دخترا سالم باشن که سوار نمیشن.
    من قصد بی احترمی به خانم های با شخصیت و مودب رو نداشتم.

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از mamad عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

فقط برای ارضای نیاز مردان و فقط هم به همین دلیل است که جهان غرب به زنان زیبا اهمیت میدهند و میخواهند زنان رو برده ی مردان کنند
    تو روابط زنها هم ارضا میشن ... نمیشن ؟اینا همش حرفه ... زنا در غرب بی ارزشن ، زنا بردن ، زنا واسه ارضا و ... .

روز به روز آمار طلاق داره در ايران بيشتر و بيشتر ميشه چون جوانان به خاطر حوس ازدواج ميكنند چون در آمريكا جوان انقدر مسائل ***ي براش پيش و پا افتاده هست كه اصلا به اين دليل ازدواج نميكنه بلكه براي عشق زن ميگيره اما در ايران خيلي ها به خاطر شهوت و ميل ج ن س ي زن ميگيرند چون قبل از ازدواج هيچ رابطه اي نداشته اند و فقط دنبال يه وسيله براي ارضا شدن ميگردن
    حرف آقا پیمان کاملا درسته . تازه تو ایران ما مثلا خانواده داریم ، من خودم دو تا از دوستای متاهلم بدون وقفه در حال خیانت به زناشون هستند . زن دارن اما میرن دختر بازی . حالا این خانواده به درد می خوره ؟!خوب اگه مجرد بمونن که بهتره . در ایران طلاق رسیده به 42 درصد ، من دو سال پیش تو یه مجله آمریکایی خوندم که پایان 50 درصد ازدواج ها در ایالات متحده طلاقه . یعنی چی ؟ یعنی ما داریم به اونا میرسیم . تازه تو ایارن خیلیا زورکی یا به قول آقا پیمان از رو هوس یا واسه اینکه نگن دختره ترشیدست ازدواج می کنن .اما تو آمریکا از رو علاقه ازدواج میکنن. در مورد اون امار خانواده ها هم باید بگم که من شک دارم ... .
    ویرایش توسط Yakuza6236 : ۱۳۸۹-۰۲-۲۸ در ساعت ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال eshaghgh آواتار ها
    416 بار در 119 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط پيمان صادقي پري نمایش پست ها
    طبق آمار جهاني بيشترين هم*** باز در ايران بيشترين آمار طلاق هم به ايران ربط داره .
    از ازدواج هاي صورت گرفته در ايران از سال 80 به بعد 42 در صد به طلاق انجاميده .
    اين هم آمار . روز به روز آمار طلاق داره در ايران بيشتر و بيشتر ميشه چون جوانان به خاطر حوس ازدواج ميكنند چون در آمريكا جوان انقدر مسائل ***ي براش پيش و پا افتاده هست كه اصلا به اين دليل ازدواج نميكنه بلكه براي عشق زن ميگيره اما در ايران خيلي ها به خاطر شهوت و ميل ج ن س ي زن ميگيرند چون قبل از ازدواج هيچ رابطه اي نداشته اند و فقط دنبال يه وسيله براي ارضا شدن ميگردن .
    در آمريكا كسي به خاطر شهوت با كسي دوست نميشه چون افراد فاسد در محل هاي خاص هستند و اگر كسي دنبال شهوت باشه ميتونه به س ك س كلوب ها مراجعه كنه كه قيمت هاش هم جوريه كه همه بتونن استفاده كنند .
    همه میدونند که بیشترین امار طلاق مربوط به امریکاست که برمیگرده به همون عامل خانواده اما شما گفتین جوانان به خاطر هوس ازدواج میکنند که اصلا این امکان نداره مگر در موارد خیلی نادر اصلا ازدواج ضد هوس است یعنی همچین چیزی بوجود نمیاد بخش از ازدواج غریزه ای ***ی است ولی به هیچ وجه هوس نیست

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از eshaghgh عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghgh نمایش پست ها
    همه میدونند که بیشترین امار طلاق مربوط به امریکاست که برمیگرده به همون عامل خانواده اما شما گفتین جوانان به خاطر هوس ازدواج میکنند که اصلا این امکان نداره مگر در موارد خیلی نادر اصلا ازدواج ضد هوس است یعنی همچین چیزی بوجود نمیاد بخش از ازدواج غریزه ای ***ی است ولی به هیچ وجه هوس نیست
    در ايران خيلي از اشخاص خواه نا خواه به خواطر غريزه ***ي ازدواج ميكنند چون همچين رابطه اي را قبل از ازدواج نداشته اند . از افراد خيلي مذهبي ميشه نام برد . در آمريكا هر كس قبل از ازدواجش حداقل چند رابطه را گذرانده پس هرگز به خاطر چيزي به غير از عشق ازدواج نميكنه چون احتياجي به چيزي به غير از اين نداره . اما در ايران خيلي از جوانان هستند كه تا به حال هيچ رابطه اي نداشته اند و پس از ازدواج تازه چشم و گوششان باز ميشه و به هزار كثافت كاري ميوفتن چيزي كه من در همكارانم بسيار ميبينم . اكثر اين افراد ميگن تا اومديم خودمون رو بشناسيم و با كسي رابطه داشته باشيم زنمون دادن و هيچي از زندگي نفهميديم وقتي ازشون ميپرسي منظورشون چيه كاملا برات شرح ميدن .
    اين وضع را فقط ما در ايران شاهد هستيم چيزي كه در هيچ جاي دنيا و در هيچ كشور پيشرفته اي مثل شما فكر نميكنند . يه كم فكر كن نميشه 206 كشور اشتباه بگن و فقط ايرانيا درست بگن . اگر فكرمون درست بود كه جهان سوم نبوديم .
    وقتي كسي رو فقطو فقط براي خودش دوست داشتي ميشه عشق چيزي كه در ايران كمتر از كشورهاي آزاد ديده ميشه .
    بازم مثل اينكه شما بيشتر از همه ميدوني كه با همه ساز مخالف ميزني پس من هيچي نميگم شما هم همون جور كه دوست داري فكر كن .

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

اينم يه طنز جالب ميزارم بخونيد و لذت ببريد و اگر خوانديد مطمئنم كه خودتان به طرز فكرتان خنده تان ميگيرد .
    1- اگر يك زن سيگار بكشد:در امريكا به او مي گويند :زنيكه سيگاري در ايران به او مي گويند : زنيكه معتاد ***** خياباني لجن!و در عربستان او را سنگسار مي كنند!

2- اگر يك زن براي برابري حقوق زن و مرد تلاش كند:در امريكا به او مي گويند : فمنيست در ايران به او مي گويند :تهمينه ميلاني و در عربستان او را سنگسار مي كنند!

3- اگر يك زن مورد سوء استفاده قرار بگيرد :در امريكا او را به آسايشگاه رواني مي برند تا او را به زندگي اجتماعي باز گردانند.در ايران او را به آسايشگاه رواني مي برند و او در آنجا خودكشي مي كند!و در عربستان او را سنگسار مي كنند!

4-اگر جسد زني در يكي از ميدان هاي شهر و درون يك كيسه پلاستيكي پيدا شود:در امريكا : احتمالاً او يك زن خياباني و بي خانمان بوده.در ايران:احتمالاً شوهر غيرتي اش او را كشته در عربستان: صد در صد بر اثر جراحات وارده ناشي از سنگسار به قتل رسيده است!

5- زنان:در امريكا اجازه دارند در پزشكي ، حقوق ، مهندسي و ... تحصيل نمايند.در ايران اجازه دارند در پزشكي ، حقوق ، مهندسي و .... به شرط تفكيك ***يتي تحصيل نمايند در عربستان اجازه دارند از بين بي سوادي و سنگسار يكي را برگزينند!

6- اگر زني بخواهد از شوهرش جدا شود:در امريكا:درخواست طلاق مي دهد و نيمي از سرمايه شوهرش به او ميرسد( زمان بين درخواست طلاق و اتمام مراحل قانوني:دو هفته)در ايران:در خواست طلاق مي دهد و در صورتي كه هيچ ادعايي نسبت به نفقه و مهريه نداشته باشد ميتواند از همسرش جدا گردد(زمان بين درخواست طلاق و اتمام مراحل قانوني: ۱۴ الي ۱۵ سال!)در عربستان:درخواست طلاق ميدهد و شوهرش اجازه دارد او را سنگسار كند

7-يك دختر ۱۸ ساله:در امريكا نيازي به اجازه كسي براي انجام كارهايش ندارد.در ايران تنها براي دست شويي رفتن و تنفس نيازي به اجازه كسي ندارد!در عربستان اصولاً هيچ اجازه اي ندارد!!!

8-تبريك ميگم شما پدر شديد بچتون يه دختره !در امريكا: Oh God Thanks
    در ايران: خاك بر سرت حليمه! بازم دختر زاييدي؟!؟!
    در عربستان: نعم؟البنت؟ لا لا لا! أنا بد بخت! سنك سار يا زنده في القبر هذه الدختر !

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234