سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 28

موضوع: داشتن زن زیبا خیلی هم خوب نیست

عضو پیشرفته
    حالت من
    Mehraboon
    4,440 بار در 946 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض داشتن زن زیبا خیلی هم خوب نیست

داشتن زن زیبا خیلی هم خوب نیست

يک بررسي علمي نشان مي‌‌دهد، مرداني که همسران زيبا دارند. عمرشان کوتاه‌تر است.
    براساس اين بررسي که بر روي سه‌هزار و 509 مرد که همسران‌شان زيبا هستد، انجام شده، هر چه زيبايي زنان بيشتر باشد، مرد آنها در سن پايين‌تري از دنيا رخت بربسته است.

اين بررسي نشان مي‌دهد حتي زناني که فقط 20درصد از زيبايي بهره داشته‌اند، در ابتداي زندگي يا اواسط آن بيوه شده‌اند.

برخلاف آن، زناني که از زيبايي ، بهره کمتري برده‌اند، شوهران آنها عمر بيشتري نسبت به شوهران زنان زيبا داشته‌اند.

اين بررسي نشان مي‌‌دهد، 80 درصد مرداني که از همسران زيبايي برخوردار هستند در قبال آنها مسئوليت سنگيني را در خانه و محل کار و خيابان بر دوش دارند.

در اين رابطه نيز روانشناسان معتقدند، به گمان برخي افراد، خوشبختي و آسايش دروني ، بستگي خاصي به زيبايي دارد. اما برعکس اين قضيه مردان زيادي هستند که نسبت به واکنش ديگران به همسران زيبارويشان حسادت نشان مي‌دهند و در واقع با دو مسئله در آن واحد مواجه هستند و نمي‌توانند آن دو را (زيبايي و خوشبختي) را از هم جدا کنند. اما اين کافي نيست، بلکه بايد زنان به ويژگي‌هاي ديگري نيز مزين باشند که به شخصيت آنها وابسته است.

زيبايي ممکن است باعث خوشبختي در زندگي يک زن باشد ، ولي آيا مردان به آن توجه مي‌کنند؟!؟

به نظر من...

این تحقیق علمی خیلی اشتباه کرده
    وقتی صبح از خواب بیدار بشی ببینی صبحانرو قشنگترین گل عالم برات درست کرده و داره صدات میکنه با هم صبحانه بخورین لذتش بیشتره یا وقتی میخوابی و وقتی بیداری باید همیشه یه کابوسو تحمل کنی؟
    اصلا یکی از مواردی که خداوند در مورد زن به اون اشاره میکنه همین زیبایی و جمال زن هست.

زیبایی میتونه ملاک خیلیها نباشه اما بعید میدونم کسی به زیبایی اهمیت نده گرچه همه زیبا هستند ولی معیارها متفاوت است.

من که مشکلی با این قضیه ندارم
    در هر صورت هم از نظر علم و هم از نظر تجربه ثابت شده که زیبایی زیادی فقط درد سر داره و بس .

نظر شما چيه ؟
    زیادی به خودت گیر نده آخه چرا همه باید غصه ی یه یار گمشدشونو بخورند چرا پس آخرش اونی نمیشه که ما می خوایم همش به فکر اونیم اونم به فکر ماست اما آخر کار میشه جدایی یه چندروزی تو خودتی بعدم تنهایی اما اصلا قضیه چیه ؟میخوای بدونی ؟اینه که عاشق نیستی؟هستم.خوب اگه بودی که فراموش نمیکردی بخدا خسته شدم آخه چرا دنیامون اینجوری شده یه نفر عشقو معنی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه مگه عشق چیه که ادم اینجوری زندگیشوول میکنه؟بگید تورو خدا

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از sara65 عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

به نظر من بايد با كسي ازدواج كرد كه عاشقش باشي . چه ميخواد زشت باشه و چه ميخواد خوشگل باشه . البته عشق بايد با دليل باشه . عشق هاي بي دليل و غير منطقي به نظر من اصلا به درد نميخوره . من خودم رو يه مرد خوشبخت توي زندگيم ميبينم چون بعد از ازدواجم فهميدم كه بهترين را انتخاب كردم . بهترين زني كه مناسبم بود .
    سعي كنيد با شخصي ازدواج كنيد كه معيارهاي شما را داشته باشد . كسي كه باهاش خوشبخت بشيد چه خوشگل باشه چه زشت چه متوسط . مهم خوشبختيه .

4. 14 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال sezarsf آواتار ها
    حالت من
    Khejalati
    605 بار در 100 پست
      از ایشان تشکر شده است

به نظر من خیلی هم خوبه...احتمالا تحقیقات انجام شده تو ایران بوده....ملت با دیدن یک خانم زیبا انواع افکار مخرب میاد سراغشون...البته تنها ملاک در دوست داشتم کسی زیبایی او نیست اما یکی از ملاک های مهم است

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از sezarsf عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته navid_a آواتار ها
    حالت من
    Khoonsard
    2,992 بار در 606 پست
      از ایشان تشکر شده است

به نظره من زن زیباییشو فقط باید برای شوهرش نگه داره و نشون بده.. اما امروزه میبینیم بعضی از زنها با چه وضع و لباسی بیرون میان.شوهره هم که ماشالا غیرت....
    خدایا!
    تقدیرم را زیبا بنویس...کمک کن آنچه را که تو زود میخواهی من دیر نخواهم.. و آنچه را که تو دیر میخواهی من زود نخواهم...!

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از navid_a عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

هر چی زن آدم یا دوست دختر خوشگل تر و خوش هیکل تر باشه ... بهتر .
    در مورد اینکه زن زیباییش رو واسه خودش و شوهرش نگه داره یا به مردم هم نشون بده نظر من اینه که هر وقت ما بازوهای حجیم و کاتمون رو زیر آستین بلند قایم کردیم باید توقع داشته باشم خانوممون هم زیباییش رو قایم کنه . اما اگه واستون مهمه که مردم هیکل بی نقصتون رو ببینن و تحسینتون کنن مطمئنا خانومتون هم همین احساس رو داره . نباید کسی رو از کاری که خودمون می کنیم منع کنیم .
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین