سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 11

موضوع: حمايت مالي تيم بدنساز جهت اعضاي آن در مسابقات شهريور ماه و بهمن ماه 89

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض حمايت مالي تيم بدنساز جهت اعضاي آن در مسابقات شهريور ماه و بهمن ماه 89

با سلام خدمت شما دوستان عزيز و قهرمانان آينده پرورش اندام كشور افتخار ميكنم كه در بين شما عزيزان عضو كوچكي هستم و توانستيم با همكاري تمام شما دوستان عزيز اين فروم را راه بياندازيم
    چندي پيش بود كه داشتيم با آقاي محمد حسيني در مورد مسابقات پرورش اندام و اينكه چرا تا به حال در مسابقات پور شور كشور عزيزمان از اسپانسر جهت حمايت از خود شركت كننده ها نيست صحبت ميكرديم و همش با هم ميگفتيم كه چرا نبايد در مسابقات كشورمان چه در مسابقات حوزه اي چه استاني و چه كشوري و انتخابي تيم ملي اسپانسري وجود داشته باشد كه از خود شخص حمايت كند و گوشه اي از هزينه هاي اين عزيزان را بپردازند تا بدنسازان كمي از دغدغه هاي ماليشان كم شود .
    در بين صحبت ها به اين نتيجه رسيديم كه چرا ما اولين كساني نباشيم كه اين كار را كنيم . همانطور كه از قبل هم شاهد بوديد ما تاپيكي تحت عنوان تيم سايت و ... داشتيم كه بتوانيم براي مسابقات تيم بدهيم و اتفاقا تيم هم داديم و در چندين مسابقه هم شركت كرديم و هميشه هم موفق بوديم . دوستاني كه از قبل با اين سايت بوده اند از همه اين مسابقات و نتايجش با خبر هستند . به عنوان مثال ميشه از مسابقات شمال شرق تهران كه در سال 87 برگزار شد ياد كرد كه تيمي كه بنده راهي مسابقات كردم توانست با اقتدار بر پله سوم شرق استان تهران بايستد كه البته حق اعضاي تيم را خوردند وگرنه مقام بهتري كسب ميكرديم حتي قهرماني دور از دسترس نبود .

همانطور كه گفتم خلاصه با مشورتي كه با محمد حسيني دوست خوبم انجام داديم به اين نتيجه رسيديم كه بچه هايي از سايت كه قصد شركت در مسابقات دارند در همين تاپيك اعلام آمادگي كنند و به قول معروف ثبت نام كنند كه اگر تعداد اين عزيزان به 10 نفر رسيد روز 28 خرداد ماه جهت بازبيني به دفتر تشريف بياورند تا اگر اين عزيزان مورد تاييدمان بودن از آنها ضمن عقد قرارداد جهت مسابقات از حمايت مالي بهره مند شوند .
    قصد داريم اگر تيم سايت تكميل شد با حمايت مالي و همچنين مشاوره رايگان و همچنين تخفيف ويژه روي مكمل ها بتوانيم بهترين تيم را در مسابقات داشته باشيم.
    از حمايت هايي كه براي مسابقات در نظر گرفته ايم ميتوان : هزينه ساك ورزشي . هزينه رفت و آمد تا دفتر و محل برگزاري مسابقات . هزينه اياب و ذهاب شهرستاني هاي عزيز تا تهران و محل برگزاري مسابقات . هزينه خريد شرت فيگور . رنگ بدن . هات استاف . مشاوره رايگان . تي شرت . كتاني خارجي و گرمكن يك دست با نام سايت و هزينه هتل جهت اسكان شركت كنندگان شهرستاني در مسابقات ميباشد .
    البته لازم به ذكر است كه افراد بايد حداكثر تا تاريخي كه گفتيم آمادگي خود را جهت شركت چه در مسابقات بهمن و چه در مسابقات شهريور ماه اعلام كنند تا بتوانيم با مشاوره به موقع آنها را به آمادگي مطلوب برسانيم .
    اميدواريم با ثبت نامتان در اين تاپيك بتوانيد كمكي در جهت رشد اسپانسر فردي در مسابقات كشورمان داشته باشيد .
    ضمنا به افرادي كه در مسابقات از تيم ما مقام اول تا سوم در مسابقات حوزه اي و استاني و كشوري كسب كنند جوايز نفيسي اهدا ميشود.

2. 17 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

کسانی که از طرف تیم بدنساز در مسابقه شرکت کنند به صورت یک ماه عضو ویژه میشوند
    و همچنین نفرات اول تا سوم تیم بدنساز به صورت یک ساله عضو ویژه میشوند
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته ShaHiN.mY.LoVE آواتار ها
    حالت من
    Khoonsard
    3,393 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

اول یه تشکر ویژه بابت این کار زیباتون ... بعد اینکه من خیلی دوست دارم توی تیم سایت باشم ولی تاریخی که شما گقتید میخوره وسط امتحانای پایان ترم و برای ما شهرستانیا یه مقدار مشکله بتونیم بیایم ... امکانش هست تاریخ دیگه ای یا راه دیگه ای برای انتخاب تیم وجود داشته باشه ؟؟؟ و یه مقدار درباره چگونگی انتخاب تیم سایتم اگه میشه بگید ، اینکه بدنا باید توی چه فرمی باشه ؟ خودتون تا بهمن ماه مربیگری بچه ها رو انجام میدید ؟

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از ShaHiN.mY.LoVE عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط iranfarda نمایش پست ها
    اول یه تشکر ویژه بابت این کار زیباتون ... بعد اینکه من خیلی دوست دارم توی تیم سایت باشم ولی تاریخی که شما گقتید میخوره وسط امتحانای پایان ترم و برای ما شهرستانیا یه مقدار مشکله بتونیم بیایم ... امکانش هست تاریخ دیگه ای یا راه دیگه ای برای انتخاب تیم وجود داشته باشه ؟؟؟ و یه مقدار درباره چگونگی انتخاب تیم سایتم اگه میشه بگید ، اینکه بدنا باید توی چه فرمی باشه ؟ خودتون تا بهمن ماه مربیگری بچه ها رو انجام میدید ؟

اول جا داره بهتون تبريك بگم كه اولين نفري هستيد كه توي اين تاپيك پست داديد .
    دوست عزيزم خودم تمام مشاوره هاي لازم را هفته به هفته و با دو هفته به دو هفته به اعضاي تيم خواهم داد .
    براي كساني كه امتحان دارن به طور استثنا ميتونيم يه روز ديگه رو براي بازبيني قرار دهيم . مثل روزهاي 16 تا 27 خرداد ماه كه بايد توي اين مدت حتما دفتر تشريف بيارن تا ما بدنهايشان را از نزديك رويت كنيم .
    نحوه انتخاب به اين صورت هستش كه بعد از تشريف آوردن به دفتر و ديدن بدن شما ما به شما ميگوييم كه بدن شما در حال حاضر در چه حدي هست و چنانچه بدنتان در آمادگي مناسب براي كسب مقام باشد مايت هاي تيم بدنساز از همان لحظه شامل حال شما خواهد شد.
    البته اگر هم بدنتان هنوز در آن حد نباشد ميتوانيد به طور خصوصي با ما كار كنيد و براي بهمن ماه به آمادگي برسيد . حمايت هاي تيم بدنساز دقيقا از زماني كه شما به آمادگي لازم برسيد شروع خواهد شد .
    به عنوان مثال در حال حاضر آقاي مهدي دولت آبادي از اين حمايت ها برخوردار شده و داره براي شهريور ماه همين امسال آماده ميشه . اميدوارم ايشون بتونه از قهرمانان آينده كشورمان باشه .
    دوست عزيزم اكثر حمايت هايي كه ما گفتيم مختص به فصل مسابقات هست و مطمئن باشيد اگر براي شهريور ماه هم به مسابقات نرسيد امكان اينكه ما براي تيم بهمن ماهمان شما را ارنج كنيم زياده و چنانچه هر زمان به مرز آمادگي برسيد حمايت هاي تيم بدنساز از شما شروع خواهد شد .

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Movafagh
    241 بار در 38 پست
      از ایشان تشکر شده است

با سلام من هم از این ایده تشکر میکنم. کاش همه مثل شما فکر می کردن. آقا پیمان شما بدن من رو دیدید. به نظر شما من می تونم به این مسابقات برسم یا نه و اینکه چقدر باید برای این موضوع هزینه کنم؟

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از mehdi charejoo عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین