سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6 به 10 از 28

موضوع: فقط بدنسازی

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

منم جا داره همينجا يه چيزي در مورد فرزاد جان بگم . در حاشيه مسابقات استان قزوين شاهد مسائلي بودم كه خيلي خوشم اومد و لازم دونستم اون رو با همه شما عزيزان مطرح كنم . اون هم اين بود كه فرزاد حان خيلي براي بنده زحمت كشيد كه جا داره از ايشون تشكر كنم . بنده براي مسابقات به مقداري شكلات كربو بار و پروتئين بار احتياج داشتم اما يادم رفته بود كه همراه خودم بيارم اما فرزاد جان براي بنده آنها را تهيه كرد و كلي به نتيجه گرفتن من تونست كمك كنه . فرزاد جان از كساني هست كه مطمئنم يه روز حقش رو از اين ورزش ميگيره چون واقعا علاقمند و عاشق اين ورزش هست . يادمه حتي وزن كشي مسابقات را به طور كل نگاه كرد . وقتي علاقه فرزاد به اين رشته را ميبينم كيف ميكنم كاش همه عشقشون به اين ورزش واقعي بود و همه جوره داخل اين رشته بودند . چه از نظر خواندن اخبار و چه از نظر خيلي چيزهاي ديگر . بنده خيلي ناراحت ميشم وقتي مبينم خيلي از دوستان قهرمانان ملي را نميشناسند . خوب يه بدنساز بايد حداقل مسابقات استان خودشان را بره نگاه كنه اين كمترين فعاليت يه بدنساز هستش .

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته bodybuilder آواتار ها
    4,185 بار در 762 پست
      از ایشان تشکر شده است

آقا پیمان به من لطف دارن.. ایشاالله منم یه روز خوبی هاشو جبران میکنم..
    منم یه یادی از مسابقات اسفند قزوین بکنم...

عجب حال و هوایی داره مسابقات پرورش اندام.. چیزی که من عاشقشم... از وزن کشی و صدای شاپ شاپه رنگه شرکت کنندگان تا مسابقه و فریاد های تماشاگران.. این دوره مسابقات استانی قزوین خیلی خوب بود.. آقا پیمان عجب استرسی داشت... یعنی از روزه وزن کشی تا روزه مسابقه که دیدمش... حتی تمومه آمار رقیب هاشو تا شب با sms از من میگرفت... آقا پیمان خدایی خیلی زحمت کشیده بود.. 6 ماه رژیم اونم با خرجی کم خیلی حرفه.. چیزی که فقط میتونه پیروزش کنه عشق به این ورزشه.. که واقعا با اختلاف خیلی زیاد باید اول میشد که با حق خوری دومش کردن.. خیلی کات شده بود آقا پیمان... همین دیروز قهرمان 60 کیلوی استان بهم میگفت که بدنش سوما خورده بود.. در صورتی که آقا پیمان با علم و زحمت به اون کات رسیده بود...

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از bodybuilder عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Movafagh
    2,720 بار در 554 پست
      از ایشان تشکر شده است

فرزاد جان خیلی خوبه که علاقت به این ورزش زیاده اما به نظر من درس رو ادامه بده چون درس خوندن باعث میشه تو زندگی تک بعدی نشی و احترام اجتماعی بالاتری پیدا کنی.در آینده هم برای کلاس های مربیگری و داوری باسواد بودن خیلی بهتره و کمکت میکنه که فکر باز تری داشته باشی.میتونی در دانشگاه رشته تربیت بدنی رو بخونی و این خیلی در ورزش کردنت کمک میکنه.((به نظر من بدنسازی نباید هدف زندگی باشد بلکه یکی از وسایل و راههایی است که به یک انسان کمک میکنه که زندگی سالمتر و موفق تری برای خودش ایجاد کنه.و رضایت بیشتری از خودش داشته باشه)).بیشتر قهرمان نا تحصیل کردن.پس بیخیال درس نشو یا علی

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از sajjad 1368 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته bodybuilder آواتار ها
    4,185 بار در 762 پست
      از ایشان تشکر شده است

خیلی خیلی ممنون سجاد جان از راهنماییت... حتما این کار رو میکنم.. و درس رو هم ادامه میدم.. اما یه مشکلی بود که باید درس رو رها میکردم...
    اما همین چیزی که گفتی رو توی برنامم دارم.. و میخوام برم رشته تربیت بدنی.. بازم تشکر میکنم ازت..

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از bodybuilder عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته Hessam_Vardak آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    3,215 بار در 619 پست
      از ایشان تشکر شده است

سلام خدمت همه دوستان
    مطلبی رو که من می خواستم بگم در مورد یک دوره تئوری مربیگری درجه 3 هست که قراره به زودی توسط هیئت استان خوزستان برگزار بشه و من هم به احتمال زیاد شرکت می کنم. هزینه ثبت نام هم 35000 تومنه. حالا می خواستم نظرتون رو در مورد این دوره بدونم. به نظر شما مفید هست؟ مدرکش ارزشی داره؟ کسی از دوستان تا به حال این دوره رو رفته؟

مديريت كلوپ كاربران فعال

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Hessam_Vardak عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین