سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 35

موضوع: بالا بردن اطلاعات كاربران سايت

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض بالا بردن اطلاعات كاربران سايت

به منظور بالا بردن اطلاعات كاربران سايت قصد داريم سمينارهايي در روزهاي مشخص برگزار كنيم تا بتوانيم دينمان را به اين ورزش و دوستان علاقمند ادا كنيم .
    همانطور كه شاهد هستيد هر از چند گاهي سمينارهايي در روزنامه هاي مختلف با موضوعات مختلف ميبنييم كه ميگذارند و به نظر من هم خيلي از آنها مفيد بوده است اما خيلي از دوستان به دليل اينكه شركت در اون سمينارها پولي هستش در آن سمينارها شركت نميكنند .
    اين بود كه بنده را به فكر فرو برد كه چگونه بتونيم كمكي به كساني كنيم كه توان پرداخت شهريه جهت سمينار ها را ندارند و فكرم نتيجه داد و تصميم گرفتم سمينارهايي تحت عنوان هاي زير در دفترمان به طور رايگان براي اعضاي سايت برگزار كنيم .
    شركت در اين سمينارها كاملا رايگان بوده و هيچ هزينه اي از كسي گرفته نميشود .
    سمينار شماره 1 : فيگورگيري و اصول داوري با فيگورهاي افتخاري مهدي دولت آبادي
    سمينار شماره 2 : اصول برنامه نويسي و كار با وزنه به همراه سي دي هاي آموزشي ( فروش سي دي ها فقط 500 تومان )
    سمينار شماره 3 : نقش تغذيه در ورزش و چگونه بهره مندي بيشتر از آن
    سمينار شماره 4 : نقش مكمل ها در ورزش و اين كه چه مكملي مناسب چه بدني و چه هدفي است
    سمينار شماره 5 : نقش استروئيد ها در ورزش و توضيحاتي در مورد اكثر داروها
    سمينار شماره 6 : سمينار سوال و جواب ( هر سوالي داريد بپرسيد و جواب آن را همان لحظه بشنويد )

همانطور كه گفتم ما قصد داريم اين سمينارها را براي اعضاي محترم سايت برگزار كنيم . البته در صورتي كه افراد ثبت نام شده بيشتر از 10 نفر شوند اين سمينار ها برگزار ميشود . بالاخره كاري بود كه از دست ما بر مي آمد و اميدواريم از آن استقبال شه .
    مكان : دفتر مشاوره ورزشي ايران سازان
    زمان : بيست و هشتم خرداد هشتاد و نه ساعت 10 صبح تا دو عصر

سمينار اول در مورد فيگور گيري و مباني داروي هستش . چنانچه استقبال كمتر از ده نفر باشد اين سمينار ها هيچكدام برگزار نخواهد شد .

2. 16 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Movafagh
    2,720 بار در 554 پست
      از ایشان تشکر شده است

سلام آقا پیمان.خدا رو شکر که هنوز روح ورزشکاری و منش پهلوانی در قهرمانان زنده است .تمام سمینارا عالیه .اما اگرمیشد این سمینارا از تیرماه استارت میخورد خیلی بهتر بود.چون من خودم تا 7 تیرماه قرداد کاری دارم و امتحانات دانشگاه هم تا 8 تیر هست .اگر نتونستم 2 سمینار اول رو بیام باقی سمیتارا رو حتما شرکت میکنم.راستی به سایر دوستان توصیه میکنم در این سمینار ها شرکت کنید.به امید دیدار شما عزیزان در سمینارها.یا علی

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از sajjad 1368 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته مصطفی خانی آواتار ها
    4,864 بار در 916 پست
      از ایشان تشکر شده است

من هم دقيقاً شرايط سجاد رو دارم امتحانات دانشگاه نمي تونم بيام ولي اگر زمانش عوض بشه كه حتماً ميام
    به بادی شاپ هم سری بزنید ایــــنجا

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Movafagh
    2,720 بار در 554 پست
      از ایشان تشکر شده است

راستی یه پیشنهاد دارم برات پیمان جان اگر بتونی این سمینارهارو فیلم برداری کنی نگه داری و زمانی که ما دیرتر اومدیم ازت خریداری میکنیم سی دی های سمینارو و اینطوری تاریخ سمینارهارو نیاز نیست تغییر بدی نظرت چیه؟؟

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از sajjad 1368 عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad 1368 نمایش پست ها
    راستی یه پیشنهاد دارم برات پیمان جان اگر بتونی این سمینارهارو فیلم برداری کنی نگه داری و زمانی که ما دیرتر اومدیم ازت خریداری میکنیم سی دی های سمینارو و اینطوری تاریخ سمینارهارو نیاز نیست تغییر بدی نظرت چیه؟؟
    سجاد جان اگر قرار باشه كه بنده بخوام سي دي بفروشم كه ديگه خيلي خوش به حال ديگران ميشه . ديگه درسته ما داريم يه قدمي برميداريم اما ديگه بنده و نوكر و كارگر دوستان كه نيستيم اين لطفي بود كه ما به نظرمان آمد انجام دهيد . ديگه اگر بخوام برم دوربين فيلم برداري كرايه كنم و پول كپچر و ... بدم كه ديگه زير بار كارها له ميشم .
    تنها كاري كه ميتونيم بكنيم اينه كه تاريخ سمينار ها را توي تير ماه بزاريم و اين شدنيه . در صورتي كه بچه هاي سايت بيشتر از ده نفر در همين تاپيك ثبت نام كنند سمينار ها برگزار خواهد شد . در صورتي كه تعداد اين افراد زير ده نفر باشد هيچ سميناري برگزار نميشود . بالاخره يه فرصته كه ما گذاشتيم خيلي از دوستان استفاده ميكنند و خيلي ها هم حال ندارند و ترجيح ميدهند در خانه شان بمانند و لالا كنند .
    حالا منتظريم ببينيم چند نفر از شما در اين سمينار ثبت نام ميكنيد . هر كس حاضره در همين تاپيك بايد ثبت نام كنه . تاريخ را به خاطر امتحانات به تير ماه موكول ميكنيم .

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین