سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مصاحبه با یوسف کریمی (قهرمان آسیا)

عضو پیشرفته bodybuilder آواتار ها
    4,185 بار در 762 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض مصاحبه با یوسف کریمی (قهرمان آسیا)

یوسف کریمی

در جنوب شهرتهران همه با نام این قهرمان آشنایی دارند. او اهل سیاست کاری و یا بهتر بگوییم باج دادن به کسی نیست. کریمی آن قدر به ورزشش علاقه دارد که اکثر اوقات او را با لباس ورزشی میبینید. از ویژگی های بارز یوسف خانواده دوست بودن اوست که یک پسر کوچولوی با مزه نیز دارد.برای یوسف کریمی آینده ای خوش آرزو میکنیم.

بیوگرافی؟
    یوسف کریمی متولد 1353 دیپلم ریاضی متاهل و دارای یک پسر

از چه سالی و چگونه بدنسازی را شروع کردید؟
    از سال 72 ورزش را شروع کردم در ابتدا با ورزش کونگ فو و بعد ها به توصیه مربی برای قوی تر شدن عضلاتتم بدنسازی را شروع کردم و علاقمند شدم این ورزش رادنبال کنم و همین طور هم شد

به اهدافی که داشته اید رسیده اید؟
    فکر کمیکنم به آن اهدافی که ار ابتدا داشتم زیده ام اما انسان همیشه وقتی به اهداف قبلی میرسد اهداف جدیدتری برای خود تعیین میکند و همین طور جلو میرود و من نیز از این قاعده مستثنی نیستم.

بدنسازی را در یک جمله نعریف کنید؟
    بدنسازی یعنی عشق و من دیگر به آن اعتیاد پیدا کرده ام.

مربی چه نقشی در ورش بدنسازی دارد؟
    مربی و راهنما نه تنها در ورزش بلکه در تمام مراحل زندگی نقش به سزایی و غیر قابل انکاری دارد.

جدی ترین رقبای شما چه کسانی بوده اند و آیا رفاقت نیز وجود دارد؟
    علی کاظمی و سیامک معمر از جدی ترین رقبای من درمسابقات داخلی بوده اند و از بهترین دوستام نیز همینطور.ما فقط 10 دقیقه رقابت میکنیم بعد از آن با هم رفیق هستیم
    تا چه زمانی به این ورزش ادامه میدهید؟
    ادامه دادن دست من نیست تا هر زمان که سلامتی و توان داشته باشم و بدانم خواسته ای این ورزش را برآورده میکنم.

اگر شما رئیس فدراسیون شوید چه کاری میکنید؟
    من اگر رئیس فدراسیون هم باشم باز هم یوسف کریمی باقی میمانم و سعی میکنم ایم ورزش را به بالاترین نقطه اوج برسانم و از قهرمانان و پیشکسوتان ایم ورزش در راس امور استفاده کنم.

نقش مربی را چگونه میبینید؟
    به جرات میتوان گفت 100 درصد موثر است از نظر اخلاقی روحی علمی و ورزشی در هر رده ای که باشیم به مربی احتیاج داریم حتی اگر قهرمان جهان شویم.مخصوصا در زمان رژیم خودمان نمیتوانیم تصمیم بگیریم.

نظرتان را درمورد داوردی ها بگویید؟
    همه داوران خوب هستند نظرشان یکی هست.حتما با کمی تلاش میتوانند از بهترین های آسیا و جهان باشند.

تا به حال حق شما را خورده اند؟
    بله در مورد من اینگونه بوده است. مخصوصا در مسابقات بین المللی.

درمورد مکمل ها چه عقیده ای دارید؟
    در این چهار پنج سال اخیر متوجه شده ام مکمل ها هیچ نتیجه ای برای ورزشکاران ندارند و بهترین کمک برایورزشکاران غذای طبیعی است و در نهایت در صورت کمبود باید از مکمل استفاده شود

در مورد داروها چطور؟
    در ورزش قهرمانی استفاده میشود و باید در زمان خودش باشد البته با آگاهی کامل و تماما علمی

برای خانواده تان به اندازه کافی وقت گذاشته اید؟
    نمیشود این کار را کردمتاسفانه در زمان رژیم به خانواده فشار می آید ولی سعی میکنم بعد از اتمام رژیم جبران کنم.

به پسرتان اجازه میدهید به این ورزش بپردازد؟
    اگر دوست داشته باشد او را راهنمایی میکنم ولی به زور هیچ کاری را نمیشود تحمیل کرد.اگر تحمل سختی های این ورزش را دارد یا علی بگوید و شروع کنم.

در این ورزش با مسائل مالی چگونه کنار آمدید؟
    بسیار سخت بود.اما با قرض کردن هم شده این کار رال میکردم چون عشقم بود.هر چه مسابقه پیشرفته تر ودر سطح بالاتری برگزار شود هزینه هایش هم بیشتر میشود.

حرف آخر؟
    تشکر از مربی مهربان و دلسوزم که مرا در دوران رژیم خیلی تشویق میکرد و از همسرم که با وجود یک پسر شلوغ تمام امکانات را برای من فراهم میکنم کمال تشکر و قدردانی رادارم.
    --------------------------------------------------

مصاحبه بعدی: ناصر آردانی (قهرمان چندین دوره کشور)

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از bodybuilder عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

دستت درد نكنه فرزاد جان كه اين مطالب جالب و به درد بخور را ميزاري تا بچه ها با خواندن زندگي قهرمانان بفهمند كه قهرماني چه قدر سخت است و چه زحمتي دارد و تا يه مشكل داشتند آن مشكل را بزرگ نكنند و بجنگند .
    اگر قهرماني كار هر كسي بود همه قهرمان ميشدند . تلاش ها هست كه متفاوت است . جنگيدن ها هست كه متفاوت هست بايد با مشكلات جنگيد .

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته bodybuilder آواتار ها
    4,185 بار در 762 پست
      از ایشان تشکر شده است

فکر میکنم یوسف کریمی هم مثل خیلی های دیگه هست که با بی پولی تویه این ورزش هم جنگیده..

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از bodybuilder عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض يوسف كريمي: داوران به اسم صمد امتياز مي‌دهند

بشير آنلاين:
    يوسف كريمي نماينده 70 كيلويي ايران يك بار ديگر در رقابت با عبدالصمد سازلي نابغه پرورش اندام مالزي به مدال نقره رسيد. اگر مسابقه‌هاي گذشته را ملاك قرار ندهيم، لااقل در مسابقات آسيايي تهران، سازلي آنقدر آماده ...

بشير آنلاين:
    يوسف كريمي نماينده 70 كيلويي ايران يك بار ديگر در رقابت با عبدالصمد سازلي نابغه پرورش اندام مالزي به مدال نقره رسيد. اگر مسابقه‌هاي گذشته را ملاك قرار ندهيم، لااقل در مسابقات آسيايي تهران، سازلي آنقدر آماده نبود كه بالاتر از يوسف كريمي قرار گيرد اما داوران باز هم اين بدنساز باسابقه را ترجيح دادند. كريمي با انگيزه‌هاي بسياري راهي وارناسي شد تا عبدالصمد را به مدالي غير از طلا راضي كند اما اين بار هم اين اتفاق نيافتاد. حرف‌هاي مردي كه با مدال نقره قرارداد بسته را در ادامه مي‌خوانيد.
    * اين بار هم بهتر از سازلي بودي؟
    - اين دفعه كه صمد خيلي خراب‌تر از تهران هم بود. ولي اسم و رسم دارد و داوران چشم بسته به او راي مي‌دهند.
    * مثل اينكه 70 كيلو يكي از وزن‌هاي شلوغ اين مسابقات بوده، كيفيت آن‌ها چطور بود؟
    - بله، 17 نفر روي صحنه آمدند و به جرات مي‌گويم 10 نفر آن‌ها وضعيت خوبي داشتند.
    * و حواشي سفر هم گويا خاطره‌انگيز بوده!
    - همه سفر يك طرف، اتوبوس سواري يك طرف! راننده اتوبوس آنقدر بوق زد كه وسط راه بوقش خراب شد، اهل احتياط و ترمز هم نبود... در مجموع خاطره شد. البته مشكلاتي هم داشتيم، مثل 30 ساعت بي غذايي، به خاطر اينكه مرغ‌هايمان فاسد شد و نمي‌توانستيم هرچيزي بخوريم.
    * براي بازي‌هاي ساحلي هم انتخاب شدي؟
    - بله. اولين اردو هم برگزار شد و قرار است تا آذر ادامه پيدا كند.
    * حرف آخر؟
    - تشكر مي‌كنم از محسن يزداني و ناصر گرجي كه خيلي زحمت كشيدند. واقعاً زحمات بي‌منت آن‌ها جاي قدرداني دارد

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند: