سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مصاحبه ای با شهریار کمالی

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    3,568 بار در 905 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض مصاحبه ای با شهریار کمالی

خبرنگار: ران آویدن
    منبع:www.getbig.com
    مترجم: محمد حسینی
    چگونه اسم متعار کینگ رو انخاب کردی؟
    اسم من شهریار کمالی است، که ترجمه آن به معنی سلطانه سلاطین می باشد. من به خودم لقب سری رو دادم وقتیکه برای اولین بار به ایالات متحده آمدم. وقتی که من پا به عرصه بین الملل در بدنسازی گذاشتم شروع به پیدا کردن یک اسم خوب کردم که آوای خوبی هم داشته باشه و جیم مانیون ( رئیس IFBB) اسم کینگ رو برای من انتخاب کرد ، اون آوای خوبی داشت .
    همچنین نام مروارد فارس برگرفته از مقاله ای چاپ شده از من توسط Fair Fax Hackley می باشد.
    من شنیده ام که قبلاً یک ژیمناست و یک کشتی گیر بودی؟
    من به مدت یک سال کشتی گرفتم اما زمانیکه که برای اولین بار دستم به دمبل خورد احساس کردم که عاشق بدنسازی هستم.
    کجا به دنیا اومدی؟
    من در 29 مارچ 1972( 10 فروردین 1351) در تهران به دنیا اومدم، پدر و مادر من مسلمان هستن اما مذهب و دینه من برنج و مرغ است.
    کجا زندگی میکنی؟
    من در ایالت ویرجینیا بزرگ شدم و در اونجا هم زندگی می کنم.
    نظرت راجع به مسابقه Pro Ironman Show چیه؟
    من فکر می کنم اون واقعاً عالی بود.
    اما داوران تورو سوم کردن؟
    ممن با اون مقام خیلی شاد خوشحال و مسرورم و هیچ ایرادی هم از اون مسابقه نگرفتم.
    در انجا سوالی برای من پیش میاد که راموری از زبان تو قول قهرمانی داده بود؟
    من فکر نمیکنم، من گفته بودم امیدوارم که کریس کورمیر رو بگیرم ، من گفته بودم که کریس و فلکس ویلر رو میگیریم و پول خوبی به جیب میزنم. در مورد کریج تیتاس هم باید بگم که او یک دیوانه در این ورزش است. در حال حاضر نمیدونم راجع به اون چه حرفی جایزه. او اولین کسی بود که مرا به مبارزه طلبید و با ایمیل خود بر سر 500 دلار شرط قهرمانی بست.
    من شنیدم که بعرخی از بدنسازان تو را به عنوان یک فرد بی احترام خطاب می کنند؟
    به طور حتم خیر! من حتی به بدنسازان جزء هم احترام میزام. من فقط دوست دارم به طور صادق حرف بزنم. من گفتم به دست آورن 20 پوند در سال نیازی به حفظ وزن ندارد و باید کارهایی که مجمع بین المللی NPC گفته انجام شود فقط به دلیل آنکه عامل آن آرون مادرون است!!! به نظره شما این بی احترامیست؟؟
    و به علت اینکه من برگشتم به بهترین حالت زندگی م بعد از چهار هفته تمرین سخت و ایملیهایی از طرف افراد مزاحم دریافت کردم که حاوی مطالب زشتی بود( چه کسی این ادعای احمقانه رو در سایته خودش کرده؟) من فقط جواب دادم چه ادعایی ؟؟ تنها ادعای من این بود که گفته بودم بدنم ظاهر زیبایی دارد.
    چه اتفاقی بین تو و ملوین افتاده بود؟
    روی صحنه ما با هم مشاجره داشتیم . طرفداران اون رفتن به سمت او، طرفداران من هم فریاد کشیدن ملوین به سمت من اومد، من هم عضله پست پای او را گرفتم و... . در آخر او به سمت من اومد و گفت که خیلی خنده دار بود ، او از من خواست که در ارنولد کلاسیک هم همین کارو بکنیم. طرفداران هم خوشحال شده بودن فقط باعث آزردگی کریج تیتاس شده بود.
    چرا کریج تیتاس با تو این رفتارو کرد؟
    من نمیدانم؟ سواله خوبی است. اما من عقیده ای ندارم . من هرگز چیزی راجع به کریج نشنیده بودم و او اون ایمیل را با مزموم شرط بندی بر سره رتبه برتر برای من فرستاد.
    بنابراین تو هرگز به کسی بی احترامی نکردی؟
    مطمئناً خیر، من فکر فکر می کنم کریس کورمیر فارق العادس. اگر او بدون وقفه به تمرینش ادامه دهد حتماً قهرمان مستر خواهد شد. من فکر می کنم فلکس ویلر بهترین بود. و مطمئن نیست چه مشکلی برایش پیش اومد ف همچنین رونیئکولمن و کوین لورون خارق العادس . من احترام میذارم به همه این اشخاص . من وقتی بی احترامی می کنم که بی احترامی ببینم.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از محمد حسینی عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

دستت درد نكنه محمد جان بسيار عالي بود . باز هم ازين كارها بكن .

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند: