سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: با خسرو محمدی درباره وضعیت هیأت پرورش اندام تهران

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض با خسرو محمدی درباره وضعیت هیأت پرورش اندام تهران

بشير آنلاين: هفته گذشته نوشتیم که ریاست 4 ساله احمد بلاسی بر هیأت پرورش‌اندام استان تهران به پایان رسیده و وضعیت ریاست این هیأت در حال حاضر نامشخص است. همانطور که یادآور شدیم، طبق قانون، مدیر کل تربیت بدنی استان تهران باید برای هیأت پرورش‌اندام سرپرست وقت تعیین کند و سرپرست 3 ماه فرصت دارد تا مقدمات انتخابات را فراهم کند. اهمیت هیأت پایتخت به عنوان قلب پرورش‌اندام ایران انگیزه‌ای شد تا آخرین تحولات این هیأت را از خسرو محمدی جویا شویم. پاسخ‌های نایب رئیس هیأت تهران به پرسش‌های بشیر را در ادامه می‌خوانید.
    * آقای محمدی در این روزها سرپرست جدیدی برای هیأت تهران تعیین نشده؟
    ـ متأسفانه نه سرپرستی تعیین شده و نه از طرف اداره کل تربیت بدنی تماسی گرفته شده.
    * در این شرایط، آیا فعالیت‌های هیأت تهران متوقف شده؟
    - اصلاً! بنده به عنوان نایب رئیس و آقای عبداللهی به عنوان دبیر، مثل گذشته هیأت تهران را اداره می‌کنیم. نه تنها توقفی نبوده، بلکه هیأت با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد و فعالیت‌هایش را پیگیری می‌کند.
    * فعالیت‌های فعلی هیأت پرورش‌اندام تهران چیست؟
    ـ به طور مرتب سمینارهای تخصصی پرورش‌اندام را برگزار می‌کنیم که با استقبال خوبی هم مواجه شده است. ضمناً ثبت نام کلاس‌های مربیگری درجه 3 پرورش‌اندام و داوری درجه 2 را همچنان ادامه می‌دهیم. کمیته آموزش هم برنامه‌هایش را ادامه می‌دهد و در مجموع مشکلی نیست.
    * پس فعلاً از انتخابات خبری نیست و هیأت به برنامه‌های روزمره خود می‌پردازد.
    ـ تا امروز که هیچ خبری نبوده است.
    * آیا در انتخابات کاندیدا می‌شوید؟
    ـ اگر احساس کنم رقابت جوانمردانه است، کاندیدا می‌شوم. هیأت تهران در حال حاضر شرایط مطلوبی دارد و روز به روز پیشرفت می‌کند. خوشبختانه مشکل مالی داریم و نه مسائل حاشیه‌ای.
    * برای کاندیداشدن با کسی مشورت کردید؟
    ـ چند ماه پیش با آقایان پورعلی‌فرد، افضلی و بلاسی و همچنین آقای گرشاسبی صحبت کردم و این آقایان نظر مساعد داشتند.
    * وقتی شما کاندیدای بالقوه این پست و نایب رئیس هیأت هستید، چرا به مسئولان تربیت بدنی تهران مراجعه نکردید که وضعیت هیأت را روشن کنند؟
    ـ نمی‌خواهم این ذهنیت به وجود بیاید که سنگ خودم را به سینه می‌زنم. همه می‌دانند خسرو محمدی عاشق ورزش و خدمتگزار ورزشکاران است. من به هیأت آمدم که از حق بچه‌های تهران دفاع کنم، در این انتخابات هم امیدوارم انتخاب‌ها ورزشی باشد و مسائل غیرورزشی و پشت پرده، تعیین‌کننده نباشند. انشاءالله هر کسی که لیاقت خدمتگزاری دارد، به عنوان رئیس هیأت پرورش‌اندام انتخاب شود.
    * حرف آخر؟
    کسانی که شایعه درست می‌کنند می‌گویند کار انتخابات تمام است و... کار درستی نمی‌کنند. الآن ذهنیت بدی بین بچه‌ها به وجود آمده است. امیدوارم هر چه زودتر تکلیف انتخابات روشن شود تا پرسنل هیأت و بقیه دست‌اندرکاران هم از بلاتکلیفی خارج شوند.
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند: