سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 6 به 8 از 8

موضوع: انواع رژیم های غذایی معتبر جهان

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط R.K نمایش پست ها
    ايا سفيده تخم مرغ بهترين منبع پروتئين است؟؟؟
    بهترين منبع با با ارزش ترين منبع فرق ميكند . سفيده تخم مرغ با ارزش ترين منبع پروتئيني است چون بيشترين آمينو اسيد را دارد اما نميشه بگيم بهترين هستش .

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال mahdij آواتار ها
    حالت من
    Khoonsard
    1,322 بار در 275 پست
      از ایشان تشکر شده است

به نظرم مطلب من تا انتها خوانده نشد!
    وقتی به یک انسان چاق بگویید 3 گرم به ازای هر کیلو وزن بدن پروتئین بخورید یعنی 4 برابر استاندار تعریف شده fda . مسلما این بدن قادر به جذب این میزان پروتئین نیست پس باید دفع شود .پس طف هیچ سودی هم از این پروتئین دفع شده نمی برد. حال برسیم به ضررش . انسان به طور معمول باید 8 تا 10 لیوان آب بخورد . به طور معمول یعنی کسی که همان 0.75 گرم پروتئین به ازای هر کیلو وزن بدن می خورد پس حال که پروتئین 4 برابر شده اگر آب مصرفی 4 برابر ( 40 لیوان آب!!!) هم نشود مسلما باید مقدار بسیاری به آن افزود. که مصرف و دفع آن برای بدنسازان حرفه ای هم بسیار مشکل است( بخوانید مصاحبه آقای امین ترابی را در همین سایت). در ضمن وقتی شما این قدر پروتئین را مثلا برای یک آدم چاق 100 کیلویی تجویز کنید دقیقا دارد همان قدر پروتئین مصرف می کند که علی تبریزی با وزن مسابقه ای 90 کیلو( بخوانید بیوگرافی و مصاحبه اخیر آقای تبریزی را در همین سایت), که البته آقای علی تبریزی آن را جذب می کند.
    این را قبول دارم که مصرف پروتئین حس سیری میدهد ولی کدام منبع علمی گفته این قدر پروتئین مصرف کن ( آدم چاقی باشی و ورزشهای سنگین هم نکنی)آن وقت فقط با آب و بدون هیچ ضرری پروتئین را دفع کنی.
    اگر در مورد بدنسازان گفته می شود که پروتئین اضافی مصرف کنند به علت این است که آن پروتئین اضافی جذب می شود و الا اگر قرار بود دفع شود که واویلا به کلیه ها.

گفتی که دلتنگی نکن آخ مگه میشه نازنین

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از mahdij عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdij نمایش پست ها
    به نظرم مطلب من تا انتها خوانده نشد!
    وقتی به یک انسان چاق بگویید 3 گرم به ازای هر کیلو وزن بدن پروتئین بخورید یعنی 4 برابر استاندار تعریف شده fda . مسلما این بدن قادر به جذب این میزان پروتئین نیست پس باید دفع شود .پس طف هیچ سودی هم از این پروتئین دفع شده نمی برد. حال برسیم به ضررش . انسان به طور معمول باید 8 تا 10 لیوان آب بخورد . به طور معمول یعنی کسی که همان 0.75 گرم پروتئین به ازای هر کیلو وزن بدن می خورد پس حال که پروتئین 4 برابر شده اگر آب مصرفی 4 برابر ( 40 لیوان آب!!!) هم نشود مسلما باید مقدار بسیاری به آن افزود. که مصرف و دفع آن برای بدنسازان حرفه ای هم بسیار مشکل است( بخوانید مصاحبه آقای امین ترابی را در همین سایت). در ضمن وقتی شما این قدر پروتئین را مثلا برای یک آدم چاق 100 کیلویی تجویز کنید دقیقا دارد همان قدر پروتئین مصرف می کند که علی تبریزی با وزن مسابقه ای 90 کیلو( بخوانید بیوگرافی و مصاحبه اخیر آقای تبریزی را در همین سایت), که البته آقای علی تبریزی آن را جذب می کند.
    این را قبول دارم که مصرف پروتئین حس سیری میدهد ولی کدام منبع علمی گفته این قدر پروتئین مصرف کن ( آدم چاقی باشی و ورزشهای سنگین هم نکنی)آن وقت فقط با آب و بدون هیچ ضرری پروتئین را دفع کنی.
    اگر در مورد بدنسازان گفته می شود که پروتئین اضافی مصرف کنند به علت این است که آن پروتئین اضافی جذب می شود و الا اگر قرار بود دفع شود که واویلا به کلیه ها.

مهدي جان منظور ما هم شخصي بود كه با ورزش و رژيم بخواد وزنش را كم كند و بدنسازي هم سرلاحه خودش قرار دهد . وگرنه كسي كه بدنساز نيست و براش از دست دادن عضله مهم نيست احتياجي به مصرف زياد پروتئين نداره .
    اما در مورد بدنسازي يه چيزي رو بايد بگم كه شما در دوران رژيمت مجبوري بالاتر از اون مقداري كه توي كتاب ها و مقالات گفته شده پروتئين استفاده كني وگرنه بايد شاهد ريزش عضلات باشي . هيچ وقت حقايق و راز ها در كتاب ها مجلات نوشته نميشود اگر ميشد كسي مربي نميگرفت .دوريان يتس و ناصر صونباطي بعد از بازنشتگي هر دو فاش كردند كه در رژيم هاي مسابقه شان به ازاي هر كيلو از وزن بدن 6-7 گرم پروتئين استفاده ميكردند . مصرف ياد پروتئين به طور غير مستقيم سبب چربي سوزي بيشتر هم ميشود . اين را تجربه ثابت كرده . خود من روزانه در زمان رژيمم 1 كيلوگرم سينه مرغ ميخوردم كه فقط وعده سينه مرغم را اگر حساب كنيد ميشه 300 گرم پروتئين در روز . در صورتي كه اگر طبق اون چيزي كه توي نشريات و كتاب ها مينوسند پيش ميرفتم بايد روزي 140 گرم پروتئين مصرف ميكردم و در اون صورت به طور حتم دوربازي اسكلت را پيدا ميكردم . در رژيم كاهش وزن اصولي گشنگي كشيدن مساوي است با عضله سوزي . بايد هرگز گشنگي نكشي تا عضله نسوزاني .

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12