سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مصاحبه با حامد مروج (قهرمان کشور)

عضو پیشرفته bodybuilder آواتار ها
    4,185 بار در 762 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض مصاحبه با حامد مروج (قهرمان کشور)

معروف به پاهای حجیم و عضلانی. او در وزن +90 یک شگفتی است.همیشه به هدف های بزرگ می اندیشد و تا کنون نیز موفق بوده است.
    مروج در کنار یک خانواده آرام و دوست داشتنی به مربیگری مشغول است. از ویژگی های حامد پشت کار عجیب و غریب اوست. به هر حال اگر خواستید که یک شبیه آرنولد با استیل و چهره این بازیگر معروف در ایران ببینید بد نیست به باشگاه مکس محل مربیگری این قهرمان پرطرفدار بروید.

بیوگرافی؟
    حامد مروج متولد 1356 تهران

بدنسازی را چگونه و از کجا شروع کردید؟
    از سال 1374 ورزش بدنسازی را شروع کردم و پیش از آن در دو رشته ورزشی شنا و کشتی فعالیت میکردم.بعد از انجام خدمت مقدس سربازی به دانشگاه رفتم و اولین مسابقه امرا نیز در همان دوران انجام دادم و توانستم مقام دوم مسابقات پاورلیفتینگ دانشجویی را از آن خود سازم.در سال 79 در مسابقات قهرمانی کشور بهمن ماه چهارم شدم و به ترتیب 81 تهران دوم انتخابی تیم ملی سوم و در سال 82 در مسابقات تهران و تیم ملی قهرمان اول کشور شدم.

مسابقات بروز مرزی چطور؟
    در مسابقه ای که در قطر به نام قطر کلاسیک برگزار شد بین 37 شرکت کننده ششم شدم و باز هم یک ششمی دیگر در مسابقات آسیایی قزاقستان به دست اوردم.

از همان ابتدا به قهرمانی فکر میکردید؟
    خیر فقط برای این که بتوانم یک بدن پر و زیبا داشته باشم این ورزش را ادامه دادم ولی روز به روز به حرفه ای بودن بیشتر فکر میکردم تا این که خودم را روی سکوی مسابقات دیدم.

علت افت حامد مروج در مسابقات کشوری 84 چه بود؟
    باید اعتراف کنم یک هفته به مسابقه مانده آقایان محسن یزدانی و یزدان راد به عنوان مربی و مشاور بنده گفتند وزنت زیاد است و آن را پایین بیاور من هم اجرا کردم و بعد از اینکه دیدن بدن من با وزن پایین از فرم در می آید نظرشان عوض شد و به بالا بردن وزنم نظر دادند و بدنم به اصطلاح از کات در آمد.

مگر خودت بر روی بدنت شناخت نداشتی؟
    حتما میدانید که مسابقه به دلیل شراسط خیلی سخت رژیمی هر ورزشکاری نیاز به یک مشاور دارد و در عین حال آقایان یزدان راد و یزدانی نیز جز بهترین های این رشته بودند وهستند.

برنامه غذایی تان چگونه است؟
    به نظر من هر بدنی باید یک رژیم مخصوص را پیش بگیرد و من هم با استفاده از مکمل سفیده تخم مرغ روزانه سه کیلو گرم سینه مرغ به صورت آب پز میخورم و کربوهیدرات را به هیچ عنوان قطع نمیکنم و این شعار را که خیلی از ورزشکاران اعتقاد دارند در هنگام رژیم ورزشکار باید مرده باشد را رد میکنم مخصوصا من که وزنم بالاست.

علت پرطرفدار بودن این ورزش چیست؟
    در یک کلمه زیبایی! بله زیبایی مورد پسند همگان است و هر کس بگوید از بدن و یا قیافه زیبا خوشم نمی آید کاملا دروغ گقته است. در ضمن باید اعترافغ کنم از هر هزار نفری که به این رشته روی می آورند فقط 10 نفر مسابقه میدهند و از هر ده نفر نیز تنها یک نفرمدال می آورد.پس این موضوع گویای سنگینی و دشواری این رشته است که فقط و فقط همت میخواهد و بس.

اگر یک بار دیگر بدنیا بیاید باز هم این رشته را انتخاب میکنید؟
    با این که وقتی رژیم میگیریم و شش ماه سال را سختی میکشم و بسیاری از مشکلات دیگر را همزمان با این رژیم های دشوار تحمل میکنم ولی جواب من مثبت است.

چه توصیه ای برای جوانان دارید؟
    تمرین زیاد تغذیه مناسب و استراحت کافی را سر لوحه قرار داده ام و به جوان تر ها نیز توصیه میکنم به زیبایی بدن خود اهمیت دهند و بدانند بدن هر چه بیشتر شلاق بخورد از حالت پفکی و آبدار خارج میشود.

در آخر؟
    با آرزوی سلامتی همه ورزشکاران در هر رشته ای که ورزش می کنند و با آرزوی اینکه هیچ جوانی سمت مواد مخدر نرود و همه به ورزشش روی آوردند.

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از bodybuilder عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

بسيار عالي بود فرزاد جان . دستت درد نكنه .
    فكر ميكنم ميخواي كاربر نميونه اين ماه باشي . چون هم عكس از قهرمانان گذاشتي هم اين مصاحبه هاي زيبا و خواندني و آموزنده . دستت درد نكنه .

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال mahdij آواتار ها
    حالت من
    Khoonsard
    1,322 بار در 275 پست
      از ایشان تشکر شده است

در آخر؟
    با آرزوی سلامتی همه ورزشکاران در هر رشته ای که ورزش می کنند و با آرزوی اینکه هیچ جوانی سمت مواد مخدر نرود و همه به ورزشش روی آوردند.
    خداییش کدوم ورزشه که قهرماناش این قدر مشتاق دوری جوانان از مواد مخدر باشند. با احترام به تمام ورزشکاران پاسخ سوال بدنسازی است. حداقل توی باشگاه ما که چند نفر با پشتکار زیاد دارند بازپروری می کنند.

گفتی که دلتنگی نکن آخ مگه میشه نازنین

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از mahdij عزیز تشکر کرده اند: