سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 29 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 145

موضوع: خداحافظي براي هميشه

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض خداحافظي براي هميشه

با سلام خدمت تمام شما دوستان عزيزم .
    دوستان همانطور كه شاهد بوديد بنده نزديك به 3 سال در خدمت شما عزيزان بودم و خوشوبختانه اين لياقت را داشتم كه به اين نحو بتونم حداقل تكه اي از دين خودم را به اين ورزش و ورزشكاران آن ادا كنم .
    همانطور كه شاهد بودين ما اومديم كارهايي را بدون منت انجام داديم كه سطح علمي دوستان را بالاتر ببريم و بتونيم همه جوره خدمت كنيم . در زير ميخوام چند نمونه از آن را شاره كنم :
    1. جواب دادن اكثر سوالات چه تلفني چه از طريق سايت بدون هيچ چشم داشتي كه خودتان بهتر از من ميدانيد .
    2. مشاوره رايگان به صورت حضوري كه دوستاني كه پيشم اومدن ميدونن چه جوري وقت ميذاشتم و وظيفه ام را انجام ميدادم .
    3. سمينارهاي رايگان كه ميخواستيم برگزار كنيم .
    4. اسپانسري تيم ده نفره كه قرار بود بزاريم تا بچه ها كمتر دغدغه هاي مالي براي مسابقاتشون داشته باشن .
    5. با همه خودموني بودم و همه رو دوست خودم ميدونستم .

خوب اينها را گفتم تا يه ياداوري در مورد شخصيت من باشه و بدونيد كه آدمي نيستم كه مرامم را به خاطر پول كنار بزارم و بيشتر به فكر مردانگي هستم تا پول و ........ .
    همانطور كه در جريان هستيد دوستان زيادي اومدن به بنده بي احترامي كردن و كسي هم چيزي بهشون نگفت كه من خيلي از اين ناراحت شدم اما چيزي نگفتم و حتي اخراجشون هم نكردم در صورتي كه به راحتي ميتونستم . بگذريم .
    در يكي از تاپيك ها يكي از مديران بنده را مورد لطف قرار داده بودن و به بنده قانون گوشزد كرده بون و به قول معروف ميشه گفت خودشان را از بقيه مديران و من بالاتر ديده بودند كه اينگونه برخورد كردند كه بنده پس از ديدن اون تاپيك شكه شدم و باورم نميشد . البته مقصر خودم را ميدونم و بس . بله بنده اشتباهم اينه كه خيلي زود با همه صميمي ميشم و اين به نظر خودم اشتباهي بود كه انجام دادم . بگذريم وقتي به اين دوستمون پيام خصوصي دادم كه چرا اينكار را كردي و ما همه مدير هستيم و نبايد اينكار را ميكردي حداقل توي جمع . ايشون جور ديگه اي جواب من را داد كه گويا حق داشته است و صحبت افرادي را كرد كه از سايت رفته بودند مثل آقاي بندگان و آن را گردن من انداخت چون من حرف هاي اشتباه اين آقا را تاييد نكرده بودم شدم آدم بدي . چون من چيزهايي را كه ميدانستم و ايشون نميدونست گفتم شدم آدم بدي .
    نميدونم شايد واقعا هم بد بوده ام .
    بگذريم .
    از دوستان گلم خواهشمندم به بزرگي خودشون هر چه خوبي و بدي از من ديدن ببخشند و بدونن كه نيت من چيزي به جز بالابردن سطح علمي دوستان نبوده است .
    بنده ديگه جايي در اين سايت ندارم و توي اين سايت نميام چون توقع معذرت خواهي از اون مدير داشتم در حالي كه ايشون توي جمع من رو تحقير كرده بود با قانون گوشزد كردنش و اخطار دادنش به مني كه ....... .اما من توقع يه معذرت خواهي ساده از ايشون در پام خصوصي داشتم كه ايشون اينكار را نكرد و در جواب من گفت كه كارم درست بوده و اشتباهي نكردم .
    جالب اينجاست كه ايشون فقط بلده به من قانون گوشزد كنه و در بحث هايي كه با آرش بندگان صورت گرفت ايشون نيومد ميونه داري كنه به آقاي بندگان هشدار بده كه بابا حرف غير منطقي نزن يا چيزي كه نميدوني نگو .
    دوستان گلم سرتون رو اندازه كافي درد اوردم . اما خيلي برام گرون تموم شد وقتي ايشون به بنده مياد توي جمع اخطار ميده كه حرف سياسي نزن . در صورتي كه ميتونست اين موضوع را خصوصي مطرح كنه .
    خواهشا در اين مورد چيزي از من نپرسيد كه كي بوده چون من ديگه به اين سايت سر هم نميزنم . به اندازه كافي به بنده به صورت مستقيم و غير مستقيم توسط بعضي از دوستان بي احترامي شده .
    دوستاني كه ميخوان باز هم با من در ارتباط باشن جهت هر سوالي ميتونن زنگ بزنن و بپرسن و بنده در خدمت هستم 0919*******
    دوستاني هم كه ميخوان از نوشته هاي من با خبر شن از اين به بعد به وبلاگم سر بزنند
    **************@blogfa.com
    و اين هم ايميلم :
    **************@gmail.com
    و این هم وب لاگ مرکز مشاوره
    www.*******************.com

ما سعي ميكنيم سمينار ها و حمايت مالي از تيم را ادامه دهيم و مشاوره رايگان هم به جاي خودش باقي ميمونه اما ديگه توي اين سايت نميام چون توش زيادي بودم و جاي من نيست . من هر كاري را بدون منت و رايگان انجام دادم اما توقع بي احترامي را نداشتم .
    اما سعي ميكنم در ديگر سايت ها قسمت سوال و پاسخ راه بياندازم تا بتونم بازم كمك شما عزيزان باشم كه در وبلاگم نام سايت مورد نظر را بعد از تحقيقات اعلام خواهم كرد .
    دوستان عزيزم اميدوارم در همه مراحل زندگيتون موفق و مويد باشين .
    به اميد پيروزي همه شما عزيزان در تمامي مراحل زندگي

2. 20 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته مصطفی خانی آواتار ها
    4,864 بار در 916 پست
      از ایشان تشکر شده است

ای بابا پیمان جان شما اصلاً حق نداری سایت رو ترک کنی .
    مگه میشه انشان خانواده خودش رو ترک کنه اگر شما از این سایت بری دیگه جایی برای ما نمی مونه همیشه در هر جایی هر انسانی اشتباه می کنه این دلیل نمیشه که تر و خشک با هم بسوزند من هم حدود 1 سال هست که عضو این سایت هستم و خودم رو کوچکترین عضو این سایت هم نمی دونم و هر جایی به ما بی احترامی شد که نشد من از همه عذر خواهی کردم . شما می گی مردونگی ولی ببخشید این خارج از انصافه دوستان خودتون رو اینجوری ترک کنید . میگید دلیلش رو نپرسید نگید کی بوده ولی اینطوری پیمان جان به همه بچه های سایت بی احترامی میشه .
    اگر می خوای با سایت خداحافظی کنی پس دره سایت رو هم باید ببندی.
    خیلی شکه شدم نمی دونم چی بگم فقط امیدوارم که شوخی یا چیزه دیگه ای باشه و زودتر مسئله حل بشه . بی تو هرگز
    به بادی شاپ هم سری بزنید ایــــنجا

4. 16 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال sezarsf آواتار ها
    حالت من
    Khejalati
    605 بار در 100 پست
      از ایشان تشکر شده است

اخه این رفتن چرا؟؟؟؟
    هی میگین مرامو مردونگی بعد میخوای ما ها ول کنی و بری!!!!!!اشکال نداره اگه بری من میام دم مغارت ها!!!!از ما گفتن بود(این یه تهدید بود)

6. 15 کاربر برای این پست سودمند از sezarsf عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

خواهشا در اين مورد چيزي از من نپرسيد كه كي بوده چون من ديگه به اين سايت سر هم نميزنم .
    فکر کنم بدونم کدوم تاپیک و کدوم فرد ... اما ....فکر کردم به من تذکر داده شده (اولا حکومت ... ) نمی دونم چی بگم ... منم شوکه شدم دیدم یه تاپیک به اسم خداحافظی برای همیشه باز شده و نویسندش هم کسی نیست جز پیمان صادقی پری ! اما اگه این تصمیم شماست من خودم شخصا به این تصمیم احترام میزارم چون منو یاد مرام سامورایی می اندازه ... که تحمل بی احترامی رو نداره ...
    به نظر من اگه شما حرف سیاسی بزنی بیشتر برای خودت خطر داره تا سایت چون هم اسمت رو گذاشتیهم عکست ... مثل ما اسم مستعار نداری .

شما اینجا مدتها زحمت کشیدی و مشاوره دادی و جواب سوالای ما رو دادی ... من وقتی این سایت رو و همچنین شما رو پیدا کردم خیلی خوشحال شدم ، چون دیدم یه نفر هست که خیلی عقاید با ارزشی داره . من خودم خیلی چیزا از شما یاد گرفتم و به جوابای شما هم خیلی اطمینان داشتم ... اما حالا شاهد رفتن شما هستم و این خیلی بده ... و ای کاش یه جوری از این تصمیم منصرف بشی ...
    به هر حال آقا پیمان موفق باشی ... .

به قول سیاوش قمیشی : مگه میشه ماهی ها رو ، بگیریم از آب چشمه ... یا گلای باغ عشق رو ، بزاریم یه عمری تشنه ... اگه تو بری ز پیشم ، من همون ماهیه میشم ، که بدون آب و دریا می میرم بی کس و تنها ... مگه میشه گلدونا رو بزاریم تو حسرت آب یا شب قشنگ عاشق بمونه بی نور مهتاب اگه تو بری ز پیشم من همون گلدونه میشم که واسه یه قطره ی آب می کشم حسرت توی خاک ...
    ویرایش توسط Yakuza6236 : ۱۳۸۹-۰۳-۲۷ در ساعت ۱۱:۵۱ قبل از ظهر
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

8. 14 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    1,294 بار در 239 پست
      از ایشان تشکر شده است

با سلام.
    پیمان جان همون طور که میدونی من یکی از قذیمی ترین کاربران این سایت هستم و از همه بیشتر می دونم که چه زحماتی برای این سایت کشیدی.توی این3سالی تونستی یه نهالی رو اب بدی وبه این مرحله از باروری برسونی.خودت میدونی که الان سایت نسبت به گذشته به یه ثباتی رسیده و از اون حالت عمومی بودن سرد وبی روح در اومده و بچه ها باهم مثل یه خانواده شدن ودر عین حال به تازه وارد ها هم داره خدمات ارائه میشه.
    من قبول دارم که کار اون فرد اشتباه بوده ومثل اینه که یکی بیاد تو خونه ادم و نون نمکش رو بخوره بعدش بخواد بهش یه حرف ناروایی بزنه.
    ولی این رو بدون داداش که اکثر بچه های سایت تا به حال نه تنها به شما بلکه به سایر اعضا وهمون طور بی ادب ترینشون هم که قصد بهم ریختن سایت رو داشتن با بی ادبی جوابش رو ندادن.
    حال اگه سو تفاهم یا خدای نا کرده کدورتی پیش اومده بیاید تو این محیط دوستانه حلش کنیم و دوباره به سعی وتلاشون ادمه بدیم.
    به هر حال من از زحمات شما برادر عزیز در طول این مدت تشکر ویژه میکنم وهر طور که صلاح می دونی میتونی با این قضیه برخورد کنی .ولی این رو بدون که بنده و مابقی دلمون برای شما تنگ خواهد شد.واین رو بدون که هرگز ارتباطم رو با شما قطع نخواهم کرد.
    هر جا که هستی خدا نگه دارت......
    .......ولی میتونی

با گذشت خودت مردونگی و جوانمردی ومنش پهلوونی رو به دیگران یاد بدی.
    ویرایش توسط mamad : ۱۳۸۹-۰۳-۲۷ در ساعت ۱۲:۱۷ بعد از ظهر

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از mamad عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 29 12311 ... آخرینآخرین