سفارش تبلیغات

صفحه 3 از 29 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 145

موضوع: خداحافظي براي هميشه

عضو پیشرفته bodybuilder آواتار ها
    4,185 بار در 762 پست
      از ایشان تشکر شده است

این سایت بدونه آقا پیمان هیچ صفایی نداره... همه ما مخصوصا خوده من تویه این سایت خیلی چیزها رو از آقا پیمان یاد گرفتم..
    آقا پیمان برای این سایت بیشتر از هر کس دیگه ای زحمت کشیده و واقعا با جون و دل به سوالات کاربران جواب داده..
    ایشاالله آقا پیمان دوباره برمیگرده...

2. 15 کاربر برای این پست سودمند از bodybuilder عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    3,568 بار در 905 پست
      از ایشان تشکر شده است

با سلام
    دوستان همتون میدونید که من به پیمان به چه اندازه نزدیک هستم، دیروز وقتیکه این پیغام اون آقای مدیر و دیدم واقعاً شاکی شدم ومفصلاً با ایشون چت کردم و مسئله رو حل و فصل کردیم و با خنده به من گفت که به پیمان سلام برسون و بگو شب به من پیغام خصوصی بده تا با هم صحبت کنیم، اگه اون تاپیکه کزایی رو دیده باشید متوجه میشوید که من همه اون پیغامهارو حذف کرده بودم اما متأسفانه خودخواهی اون آقای مدیر با عث شد که رابطه ما هم از این سایت ساقط بشه
    من بچه جوادیه تهرانم، توی محله ما قبل از مدیر یت و اینجور حرفها مرام و معرفت و احترام به پیشکسوت مهمه
    به احترامه دوسته نازنینم و شریکه عزیزم من هم از هم اینجا با تمام دوستان و اعضای محترم سایت خداحافظی کرده و براتون اروزی موفقیت می کنم
    در پایان به اطلاع جمع میرسونم که به زودی سایته جدید با مدیریت اصلی آقا پیمان و بنده حقیر بدون آقا بالاسر راه اندازی خواهد شد که دوستان اگر تمایل داشتند میتوانند از طریق تلفن های زیر از کارهای انجام شده در رابطه با راه اندازیه اون سایت مطلع شودند و در صورت صلاحدیدشون در اون سایت فعالیت کنند.

با تشکر از همه
    محمد حسنی

تلفن: 0912*******
    ایمیل: mKhadem1988@hotmail.com
    وبلاگ:www.*******************.com
    ایمیل پیمان عزیزم: **************@gmail.com
    وبلاگ شخصی پیمان:***************************
    آی دی یاهو پیمان: Peyman_sadeghi87
    آی دی خودم: ***********

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از محمد حسینی عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال mahmoud آواتار ها
    حالت من
    Ashegh
    2,241 بار در 432 پست
      از ایشان تشکر شده است

منم از طرف خودم میخوام که اقا پیمان و اقا محمد بر گردن به سایت چون خیلی واسه این سایت زحمت کشیدن و از یه طرف خیلی از کسایی که طرز فکر غلط در مورد این رشته داشتن رو متوجه فکر اشتباشون کردن من الان حدود 3 سال اقا پیمان رو میشناسم ایشون از لحاظ مرام و ادب و خلاصه هر چیزی واقعا الگو هستند من خودم هیچ وقت یادم نمیره 2 سال پیش ایشون به خاطر من پاشدن تا محل مسابقه اومدن و زحمت رنگ و دم اندازی رو کشیدن کاری که هیچ کدوم از دوستای صمیم انجام ندادن و همینا هاس که ادم میتونه افراد دور ورش رو تشخیص بده همچنین اطلاعات ایشون راجب بدنسازی و دارو و مکمل تغذیه و تجربه هاشون واقعا ارزش منده این سایت خودش پلی بودش واسه منتقل شدن این تجربه ها به دیگران امید وارم که باز ایشون بر گردن و سایت مثل همیشه رو به پیشرفت باشه
    از اون مدیر هم خواهش میکنم موضوع رو با دوستی تموم کنن چون زندگی ارزش این حرفا رو نداره موفق باشین

6. 14 کاربر برای این پست سودمند از mahmoud عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته امین مشرقی آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    3,587 بار در 613 پست
      از ایشان تشکر شده است

چند وقتیه کمتر میام تو سایت. از دیدن این تاپیک تعجب کردم. به هر دلیلی که بوده به هر حال یه راه حلی برای جبرانش هست.
    آقا پیمان و محمد هم اونقدر خوش فکر و فهیم هستن که مطمئن باشم تصمیم اشتباهی نمی گیرن و صلاح رو تشخیص میدن.
    به هر حال از پیمان عزیز می خوام که اگه میتونه مثل همیشه گذشت کنه. این سایت بدون حضورش لطفی نداره.
    از محمد حسینی هم میخوام هم به سایت برگرده و هم به ما کمک کنه که پیمان رو برگردونیم.
    این سایت مدتی که واقعا" جو صمیمی و خوبی پیدا کرده که امیدوارم با برگشتن این دوتا عزیز همچنان این جو باقی بمونه.
    تو از خدای خویش گم شده ای . . .
    او به دنبال توست

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از امین مشرقی عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته navid_a آواتار ها
    حالت من
    Khoonsard
    2,992 بار در 606 پست
      از ایشان تشکر شده است

من تو این یک سالی که عضو این سایت هستم همیشه چیزهای جدیدی از گفته های آقا پیمان یاد گرفتم و هر موقع هر سوالی هرکدوم از کاربرا داشت پیمان جان بدون هیچ منتی به صورت کامل راهنمایی کردند.من هم از آقا پیمان و محمد جان میخوام که دوباره به سایت برگردن وبا منش پهلوونیشون به دیگران درس اخلاق بدن.
    چون همه ی ما واقعا مثل یک خانواده هستیم.
    خدایا!
    تقدیرم را زیبا بنویس...کمک کن آنچه را که تو زود میخواهی من دیر نخواهم.. و آنچه را که تو دیر میخواهی من زود نخواهم...!

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از navid_a عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 29 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین