سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: معرفی باشگاه اوتانا

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض معرفی باشگاه اوتانا

بشير آنلاين: کسب 5 مدال طلای کشور توسط یکی از باشگاه‌های جنوب شرق تهران در مدت یک سال ما را مجاب به تهیة مطلب ذیل نمود.
    باشگاه بدنسازی اوتانا در منطقه جنوب شرق تهران در خیابان پیروزی پس از گذشت یک سال از تأسیس دارای اعتبار و نامی خاص در میان بدنسازان و باشگاه‌های منطقه گردیده است. این باشگاه در تاریخ 28/12/87 کسب مجوز از سازمان تربیت بدنی نموده است و از تاریخ 1/2/88 به‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.
    پس از حضور در باشگاه اولین چیزی که جلب توجه نمود برخورد گرم و صمیمی پرسنل و چهرة گرم و دور از غرور مربیان است. محیط بسیار تمیز تجهیزات، دستگاه‌های روز دنیا و مربیان چهره‌های نام‌آور شناخته شدة این رشته و چیزی که بیش از همه جالب به نظر می‌رسید، جملة (سؤال کردن حق شما و جواب دادن وظیفة مربی) بالای میز مربی می‌باشد. در گفتگوی دوستانه‌ای با مدیریت موفق تحصیلکرده که دارای تحصیلات و مدرک آکادمیک تربیت بدنی نیز می‌باشد، دلیل موفقیت این باشگاه برای ما روشن‌تر شد که در زیر می‌خوانید:
    محسن همتی هستم متولد اردیبهشت 61 مربی پرورش‌اندام و دانشجوی کارشناسی رشته تربیت بدنی.
    ما در مدت فعالیت‌مان که با هدف ارائه بهترین خدمات ورزشی با ایجاد حداقل هزینه برای ورزشکاران فعالیت خود را آغاز کردیم.
    از مهم‌ترین مسائلی که مد نظر ما بوده احترام فوق‌العاده به ورزشکاران از جمله گرامیداشت تاریخ تولد آنها و حضور افتخاری آنان در آن روز و اهدای کادوی یادبود می‌باشد. ساعت کاری ما برای آقایان از ساعت 14 الی 24 حتی ایام تعطیل و جمعه‌ها و ساعت کاری بانوان 6 الی 30/13 است در ضمن ما مصمم برآنیم که با افزایش فضای خود به صورت دو سالن مجرای بانوان و آقایان در خدمت ورزشکاران باشیم.
    وجود کتابخانه، ماساژ تخصصی با مدرک دانشگاهی، روانشناس، کادر مربیگری تخصصی زیر پرورش‌اندام آقایان: جناب آقای مهران ثابت قهرمان کشور
    فیتنس آقایان: جناب آقای امید کیانی قهرمان کشور و عضو ثابت تیم ملی برای مسابقات آسیایی، که در همین جا آرزوی موفقیت ایشان را دارم و برای بدنسازی بانوان: سرکار خانم زارعی مربی درجه یک کشور و داور فدراسیون و مربیان تخصصی ایروبیک، پیلاتس، فعالیت می‌نمایند.
    در آخر از همة زحمات شما متشکر و امیدوارم این حرکت زیبا در تشکر از زحمات دیگر باشگاه‌داران عزیز مستمر باشد.
    پس از گفتگو با مدیریت این باشگاه لازم به ذکر است. اعلام کنیم این باشگاه قصد دارد برای مسابقات با یک تیم کامل در تمامی اوزان شرکت نماید.
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

(سؤال کردن حق شما و جواب دادن وظیفة مربی)
    باشگاه ما نوشته سوال نکردن حق شما و جواب ندادن وظیفه ی مربی
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

تو باشگاه ما هم اصلا كسي نيست كه بخواي چيزي ازش بپرسي
    ....................................................................................
    اتفاقا ديشب با آقاي ثابت هماهنگ كردم كه پنج شنبه برم تو اين باشگاه تمرين كنم

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال mahmoud آواتار ها
    حالت من
    Ashegh
    2,241 بار در 432 پست
      از ایشان تشکر شده است

مهران ثابت هم دوست و هم مربی منه واقعا ادم با اخلاقیه و بدنشم خیلی حرفه ای

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از mahmoud عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال samim آواتار ها
    حالت من
    Ashegh
    1,570 بار در 360 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط افشین کسایی نمایش پست ها
    تو باشگاه ما هم اصلا كسي نيست كه بخواي چيزي ازش بپرسي
    ....................................................................................
    اتفاقا ديشب با آقاي ثابت هماهنگ كردم كه پنج شنبه برم تو اين باشگاه تمرين كنم
    با سلام و احترام

تشکر از شما ..
    آدرس این باشگاه را میتونید بگید ؟ چون من منزلم خ پیروزی هست..

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از samim عزیز تشکر کرده اند: