سفارش تبلیغات

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
نمایش نتایج: از 41 به 43 از 43

موضوع: 20 کیلو افزایش حجم برای شما در یک دوره

مدیر ارشد
    3,570 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

برای من جالبه که شما تحقیقات چاپ شده تو مجلات معتبر دنیا رو قبول نداری و میگی دروغین هستند شما میدونی چند نفر باید در مورد یک مقاله نظر بدن تا به مرحله چاپ بره. والی شما حرفهای آنکتودی و اینور و اونور رو قبول داری. بنده هیچ علاقه ای به مسایلی که هیچ پایه و بنیان علمی نداره و از اینو و اون در اومده ندارم چون قبلا هم گفتم به اندازه کافی ضررش رو دیدم و کارهایی دیدم و شنیدم که در قوطی هیچ عطاری پیدا نمیشه. شما از چت روم آمریکایی اطلاعات میگیری!!! والی حرفی رو که من مستقیم از یک حرفه ای میگم رو قبول نداری اونم حرفی که پایه علمی هم داره. شما بهتره از مصرف اسیکلن و انسولین فلکس هم بدونی و اینکه اون قدش از هیدا بلندتر بوده و خیلی چیزای دیگه، وگرنه امکان نداشت بتونه به اون حجم برسه. ببینید گفتم شما همه چیز رو با هم قاطی میکنید و خیلی حاشیه میرید. بنده هم چندین بار گفتم برای مبتدی ۷ کیلو در سال امکان پذیره حالا شما باز تکرار کن. متاسفانه شما هی صحبت ژنتیک رو میکنی والی از دوزهای فلکس و موارد بالا و مصرف استروئید دش صحبت نمیکنی. پیمان جان من هدفم این نیست که با این بهس ها نون شما رو آجر کنم. شما مربی زحمت کشی هستی و امیدوارم همیشه موفق باشی.

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از arashbandegan عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

اولا كه بنده نگفتم هيچ كدوم از تحقيقات را قبول ندارم اما همانطور كه گفتم اين تحقيقات همه افراد را در بر نميگيرند مثل همين تمرينات هوازي در زمان كات قبل از مسابقه كه در همين مقالات ميگه شخص بايد هر چه به مسابقه نزديك ميشه تمرينات هوازيش رو زياد كنه اما داريم اشخاصي كه براي مسابقات يك ماه مانده به مسابقه در حدي ميشن كه اگر بخوان تمرينات هوازي حتي 5 دقيقه در روز انجام بدن بدنشون ميريزه و بنده ميشناسم قهرماناني كه عنوان جهاني دارند اما حتي زمان آمادگي مسابقاتشون نهاديتا روزانه 5 دقيقه انجام ميدن البته نميگم تمرينات هوازي نبايد انجام بشه اما بعضي از افراد بايد كمتر اين تمرينات را در برنامه خودشون جا بدن .در مورد همين تحقيقات جا داره بگم كه زمان آقاي ارنولد در بدنسازان جا افتاده بود كه زرده تخم مرغ را بخوريد و سفيده را به دور بريزيد و در نشريات هم چاپ ميشد اما بعد ها مشخص شد كه كار درست را آرنولد انجام ميداده كه سفيده تخم مرغ را ميخورده البته بايد بگم كه در آن زمان آرنولد هم به طور حتم از جايي اين را فهميده بود اما در نشريات چيز ديگري به خورد مردم ميدادند . صحت اين موضوع را ميتواندي از آقاي سهراب سرابي كه سايت هم داره بپرسي كه هم دوره آرنولد بوده و بعدش نياي بگي من دروغ ميگم !!!!! يا از ابولقاسم كاكلي و خيلي هاي ديگه .
    شما ميگي من حرف هاي اين ور و آن ور را قبول دارم ؟؟؟؟ بله . درسته اما اينور و آنور چه كساني هستند ؟ بنده نميام با چند تا نويسنده صحبت كنم بلكه ميام از تجربيات قهرمانان جهان و آسيا و ... ياد ميگيرم و اگر چيزي بلد نيستم از آنها ميپرسم و يا از مربيانشان . آقاي اميد پارسا را كه ميشناسيد اگر نميشناسيد يه سرچ توي اينترنت كنيد ايشون كارت حرفه اي دارن و بنده با ايشون چندين بار پاي صحبت در مورد مسائل مختلف بدنسازي نشسته ايم . آقاي رضا امين ترابي همين طور و قهرمانان ديگر هم كه ديگه جاي خود داره . البته در اكثر جاها حرف ها مون يكي بود اما بعضي جاها مشكلاتي بود كه خدا را شكر تونستم برطرف كنم .
    شما ميگي حرف هاي من هيچ پايه و بنيان علمي نداره ؟؟؟؟!!! ميگي در هيچ عطاري پيدا نميشه ؟؟؟!!! خوب اگر همه اين مسائل را ميدانستند كه همه قهرمان ميشدن و احتياجي به مربي نبود .شما حرف هاي من را قبلو نداري حرفي در اين مورد نميزنم چون حرف زدن مهم نيست مهم عملكرد هست و بنده به شما با عكس و خيلي مسائل ديگه حرفم را زدم كه كاملا هم مشخص بود . بنده حرفم با دليل تصويري هست و با عكس هايي كه گذاشتم جاي حرفي باقي نميمونه .
    من از چت روم اطلاع ميگيرم ؟؟ خنده داره اگر از چت روم اطلاع ميگرفتم كه نتيجه اش ايني كه الان خودم و شاگردانم هستند نميشد . و ميشدم يكي كه هيچ چيزي در چنته نداره و فقط حرف از علم ميزنه . من قبلا هم عرض كردم من حرف هايم را به طور تصويري با دليل و مدرك زدم . عكسي كه براتون گذاشتم كاربران قديمي سايت كاملا به خاطر دارن چون عكس هاي مسابقات را يك به يك دنبال ميكردند . تمام آن پيشرفت هاي شاگردم در عرض چند ماه بود . اون هم نه شاگرد مبتدي بلكه شاگردي كه ديگه به هيچ عنوان قادر به رشد نبود و بدنش استپ زده بود اما با كمترين هزينه توانست نتيجه بگيره بنده نتيجه كارم را گذاشتم تا شما ديدي اگر از چت روم اطلاعات ميگرفتم پس چگونه اين بدن ها را ميساختم ؟ اگر از چت روم اطلاع ميگرفتم پس چگونه خودم با فقط 4-5 ساعت خواب شبانه و بدون استفاده از هورمون رشد و با دوز كم استروئيد و استفاده كم از مكمل ها تا جايي كه پودر پروتئيني هم استفاده نكردم و روزي فقط يك جلسه تمرين داشتم اون بدن را ساختم ؟
    بنده خدمتتون عرض كردم كه چت كردم با يكي از صاحب نظران و اهل فن آمريكايي كه متاسفانه از گفتن نامش معذورم اما فقط همين را بگم كه در فروم باديبيلدينگ.كام با هم آشنا شديم و اين موضوع بر ميگرده به 3 سال پيش و خيلي چيز ها از اين عزيز ياد گرفتم كه در هيچ كتاب و مقاله اي نيست .
    مطمئن باشيد يه حرفه اي نمياد به شما تمام حقايق رو بگه و اگر هم بخوان بگن نميان توي جلسه اي كه شايد صد نفر نشسته اند بگن و اين مسائل سكرت رو به دوستانشون ميگن و مسائلي ديگر را ميان توي جمع ميگن كه شايد هيچ كدام را خودشان انجام ندهند . به عنوان مثال آقاي مهران ثابت را كه همه ميشناسند به شاگردان معموليش يه چيزي ميگه اما به شاگردان حرفه ايش كه دوست صميميش هستن يه چيز ديگه ميگه و گفته هاي به شاگردان مبتديش رو تكذيب ميكنه . من نميخوام بگم ايشون كار خوب يا بدي ميكنه اما هميشه همينطور بوده .
    شما ميگي چون قد فلكس ويلر از هيدتا بلند تره بدنش حجيم تر بوده ؟؟؟؟!!!! واقعا در تعجبم . قد فلكس بلند تر بوده از هيدتا اما قد دكستر جكسون كه از هيدتا بلند تر نبوده قد شاون ري كه از هيدتا بلند تر نبوده . در ضمن اگر به قد بود پس توني فريمن بايد حجم بيشتري نسبت به جي كاتلر داشت پس چرا نداره ؟؟؟
    دوست عزيز ببين من حرفام رو با مثال هاي درست ميزنم شما هم ناراحت نشو و حقيقت را قبول كن . شما ميگي فلكس اسيكلن و انسولين استفاده كرده از كجا ميدوني هيدتا استفاده نكرده ؟ از كجا خبر داري ؟ خوب اگر اون استفاده كرده مطمئن باش هيدتا هم استفاده كرده . بالاخره همه حرفه اي هستن و هيچ كدوم بدون علم نيستن .
    شما ميگي براي مبتدي هفت كيلو عضله سازي در سال ممكنه بله ما هم همين را ميگيم اما مبتدي نه شاگرد سنگين وزن من . خودت ميدوني هفت كيلو افزايش وزن عضلاني براي يه نفر در اون حد كار آسوني نيست . شما داري به نفر پنجم كشور در سنگين وزن ميگي مبتدي ؟؟؟؟ پس از نظر شما كي مبتدي نيست ؟؟؟؟ غير از حرفه اي هاي مستر المپيا پس همه حتما مبتدي هستن از نظر شما . شما قبول نميكني كه رشد هفت كيلو عضله براي به سنگين وزن اون هم در چند ماه ( از اسفند ماه تا مرداد ماه ) كار راحتي نيست و نيازمدن مربي با علمي هست . اين يه حقيقته كه شما قبولش نميكني و فكر ميكني خودت از مه بيشتر حاليته و هيچ كس چيزي بلد نيست . اگر شما پاي صحبت چند ساعته يه حرفه اي نشستي بنده حداقل هفته اي دو بار بين قهرمانان آسيا و جهان و همچنين مربيان تيم ملي مينشينم همچنين با آقاي اميد پارسا هم كه از حرفه اي ها هستش چندي بار پاي صحبت نسته ايم و خيلي چيزها از ايشون ياد گرفتم .
    شما ميگي فلكس دوزوش بالا بوده . خوب اين مشخصه كه بالا بوده كدوم حرفه اي هست كه ادعا كنه دوز من كم بوده . همه حرفه اي ها مطمئن باش نزديك به هم استروئيد استفاده ميكنند و اينجا تلاش و زحمت شخص علم مربي و تغذيه شخص و ژنتيك و حتي نژاد شخص تاثير زيادي داره شما ميگي فلكس دوزش بالا بوده انگار كه داري ميگي به خاطر دوزش اون مقام ها را كسب كرده در صورتي كه همه حرفه اي ها دوز بالا استفاده ميكنند .

در مورد اين كه ميگي نميخوام نون شما را آجر كنم هم بايد بگم كه شما متاسفانه هنوز من را نشناختي كه فكر ميكني من براي پول دارم توي اين سايت فعاليت ميكنم . محض اطلاعت بگم كه بنده كارمند هستم و شغل اصليم مربي گري نيست كه بخوام ازش نوني در بيارم . اگر هر كاري هم دارم ميكنم كافيه به سايت يه نگاه بندازي تا ببيني همش رايگانه .
    مشاوره رايگان را چه جوري ميشه نونش را آجر كرد ؟ يا سمينار هاي رايگان را ؟ چه نوني ازش كسب ميشه كه بخواد آجر بشه ؟؟؟؟
    مركز مشاوره اي هم كه زديم فقط جهت اين بود كه جايي باشه تا دوستان راحت تر بيان و برنامه بگيرن و ما به هيچ عنوان پولي از هيچ كس نگرفته ايم . حتي يكي از بچه هاي همين سايت كه شايد درست نباشه اسمش را ببرم وقتي پيشم اومده بود توي يه پاكت برام پول زيادي گذاشته بود كه به من بده اما من حتي يك ريال از آن برنداشتم .
    مكمل هايي هم كه داريم توي مركز مشاوره ميفروشيم قيمتش با بازار تقريبا در يه حد هست و حتي خيلي هاش از بازار هم پايين تره و تنها نيتمان هم اين بود كه بچه ها مكمل هاي اصل استفاده كنند .
    محض اطلاعتان بگم كه ماهانه 500000 تومان اجاره دفتر هستش و ماهانه نزديك به 300000 تومان پول تبليغاتمان در نشريات پس ببينيد كه ما اهل مال اندوزي نيستيم اگر هم باشيم دوست نداريم از اين راه پولي در بياريم و فقط به خاطر علاقه ام به اين رشته اين كار را ميكنم . من روزي دو ساعت بيشتر در مركز نيستم مگر روز هاي تعطيل آن هم اگر شاگرد داشته باشم كه از قبل هماهنگ كرده باشه . سودي هم كه از مكمل ها ميگيريم در حدي هست كه اين مركز باز بمونه و بتونيم در خدمت بچه ها باشيم . اين را خيلي از اعضاي سايت كه از نزديك بنده را ديده اند ميدانند . حتي بنده در خيلي از موارد پيشنهاد ميكنم مكمل هاشون رو اگر آشنا دارن و ميدونن اصله از جاي ديگه بگيرن و در خريد مكمل هم هرگز اجبار نكرده ام و هميشه تا جاي ممكن تخفيف هم داده ام .
    پس بدانيد كه شغل من اين نيست كه بخواد نونم آجر شه .

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam_Vardak نمایش پست ها
    البته پیمان جان، یاماگیشی توی مسابقات امسال (مسترالمپیا 2009 به بعد) حجم خیلی بیشتری پیدا کرده بود و مقامهای خوبی هم بدست آورد.

حسام جان ما نگفتيم بدن ياماگيشي بده . اگر بد بود كه حرفه اي نميشد . اما دارم ميگم كه ژنتيك ژاپني ها به دليل كمتر بودن هورمون تستسترون فعال در بدنشون باعث ميشه كه با دوز هاي بسيار بالا باز هم نتوانند مانند حرفه اي هاي ديگه سايز داشته باشن . البته همين كه ايشون تونسته با اون ژنتيك بياد در حد مسترالمپيا قرار بگيره كاري كرده كه شايد هيچ ژاپني ديگري نتونه انجام بده و مطمئنم شايد از خيلي از حرفه اي هاي رده بالا حتي بيشتر زحمت كشيده باشه . يادمه توي سمينار داوري كه بوديم آقاي خسرو محمدي خاطره اي تعريف كرد در مورد آقاي غلام صادقي و گفت براي مسابقات جهاني كه رفته بوديم غلام صادقي بعد از مسابقه به بن ويدر كه آن زمان زنده بود گفت چرا من كه بيشتر از همه زحمت كشيدم و مطمئنم كسي زحمت من را نكشيده نتونستم مقام خوبي بيارم ؟ آقاي بن ويدر نگاهي به بدن غلام صادقي انداخت و گفت تو اگر ميخواوستي قهرمان شي بايد يه بار ديگه زاده بشي . غلام صادقي گفت يعني چي ؟ گفت از شكل بدنت فهميدم كه سطح تستسترون فعال بدنت پايينه و غير از آن ژنتيك خوبي نداري . غلام صادقي در اون مسابقه ششم جهان شده بود .

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789