سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6 به 10 از 43

موضوع: 20 کیلو افزایش حجم برای شما در یک دوره

عضو پیشرفته navid_a آواتار ها
    حالت من
    Khoonsard
    2,992 بار در 606 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa k-h نمایش پست ها
    حرف شما درسته و بنده هم بسیار در این سایت این تجربه تلخ رو داشتم ولی بخاطره اینکه نگن طرف بخاطر تشکر مطلب میزاره تا حالا نگفته بودم . بعضی ها اینجوری هستند دیگه سجاد جان حسودی می کنند و نمی تونند پیشرفت دیگران رو ببینند یا عده بسیار زیادی هم تو این سایت هستند که اصلاً تشکر بلد نیستند باور کن
    اگه پیشرفت در سایت به این معناست که تو هر تایپکی زده شد آدم بره 3 4 تا پست همینجوری بده که تعداد پستاش بره بالا... که این نیست.
    بیشتر کاربرانی که تو این سایت فعالیت میکنن بیشترشون فعال هستند. کلا روزی 60 تا 80 کاربر از سایت بازدید میکنن که اگه بخوایم حساب کنیم همه هم پست نمیدن.
    این حرف یه توهین به همه هست.این که نمیشه آدم هر پست بی موردی رو که دید تشکر کنه.میشه؟؟
    من که تا حالا هر چی پست بدرد بخور دیدم تشکر کردم هر پست بیجایی رو هم دیدم سعی کردم نکنم.این حرف شما که میگید اصلا تشکر بلد نیستند بکنن یعنی کیا؟؟ یعنی کاربران فعال؟؟؟ حسودی به چی؟؟؟کی به کی حسودی میکنه؟؟ اصلا مگه ما در این سایت رقابت میکنیم؟؟ ما اومدیم تا در کنار هم از علم هم استفاده کنیم و جواب سوالات ایجاد شده مون رو بگیریم و به این ورزش خدمت کنیم.غیر از اینه؟؟اگه پیشرفت به تعداد بالای پست هست ما هم برای اینکه پیشرفت کنیم و به علو درجه برسیم از فردا تو هر تایپکی که دیدیم 3 4 تا پست همینجوری میدیم.
    خدایا!
    تقدیرم را زیبا بنویس...کمک کن آنچه را که تو زود میخواهی من دیر نخواهم.. و آنچه را که تو دیر میخواهی من زود نخواهم...!

2. 15 کاربر برای این پست سودمند از navid_a عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته امین مشرقی آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    3,587 بار در 613 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad 1368 نمایش پست ها
    خدا وکیلی مطلب بهتر و کاربردی تر از این داره کسی بزاره؟؟؟؟؟؟اونوقت چهار نفر تشکر میکنه جالبه.نمیدونم چرا همه میان مطلبایی که من میزارمو میخونن بعد دلشون نمیاد تشکر کنن.یه هم چین دوره ای رو کسی براتون تنظیم کنه باید پول بدید اون وقت من رایگان براتون گذاشتم تشکر کردن برا شما سخته؟؟؟آدم وقتی یه مطلب میزاره دوست و حسود ا رو میشناسه.یکی نیست به من بگه بیکاری مطلب میزاری؟
    سلام اقا سجاد
    من خیلی با شما برخورد و صحبتی توی این سایت نداشتم اما کماکان مطالب خوب شما رو میبینم و میخونم. یه چیزو بدون رودرواسی بگم واقعا" از شما انتظارش رو نداشتم این حرف رو بزنید واقعا" فرق دوست و حسود با یه تشکر معلوم میشه؟ منم بارها مطالبی رو نوشتم که از نظر خودم خیلی کار آمد بوده اما تشکر نشده. به نظرت شمایی که تشکر نکردی حسودی؟ نه برادر من. من فکر نکنم اینجوری باشه. همه برای این سایت تلاش میکنیم در حد توان خیلی وقتها هم بارها ادعا کردیم که اعضای سایت رو دوست داریم و دیگران رو استاد خودمون خطاب کردیم اگه واقعا" اینجوریه با تشکر جمع کردن به کجا میرسیم مثلا"؟ شما که جزو قدیمیای این سایت هستی دیگه این حرفا پیش شما گفتن نداره. همونطور که دوستان گفتن مسئله پیش اومده تو سایت قدری باعث شده فعالیت و حضور بچه ها کمرنگ بشه. از طرف دیگه مطلبی که شما گذاشتی یه مطلب حرفه ای بود که در مورد دوره استروئیدی صحبت میکرد خوب بعضی از دوستان سمت این مسائل نمیرن هدفشون حرفه ای شدن نیست. عده ای هم مطلب شما رو خوندن و استفاده کردن.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima.gh192 نمایش پست ها
    دوست عزیز ناراحت نشو.مثله اینکه این عزیزان می خوان طبیعی کار کنن شایدم انقدر عضله دارن که نمی خوان بیشترش کنن.حالاواسه ما که تشکر کردیم از این مطالب بزار تا اطلاعاتمون بالا بره...ممنون
    آقاجون واسه چی با کنایه حرف میزنی؟ انگار دوست دارید جو سایت خراب بشه! این حرفا چیه؟ شاید اونقدر عضله نداشته باشم اما یه کمی فکر دارم و حرفم رو مزه مزه میکنم قبل از اینکه بزنم/
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa k-h نمایش پست ها
    حرف شما درسته و بنده هم بسیار در این سایت این تجربه تلخ رو داشتم ولی بخاطره اینکه نگن طرف بخاطر تشکر مطلب میزاره تا حالا نگفته بودم . بعضی ها اینجوری هستند دیگه سجاد جان حسودی می کنند و نمی تونند پیشرفت دیگران رو ببینند یا عده بسیار زیادی هم تو این سایت هستند که اصلاً تشکر بلد نیستند باور کن
    آقای mostafa -k-h اگه خاطر مبارکتون باشه یه مدت قبل هم تو تاپیک عکسهای آیسل این حرفارو زدی که leyli خیلی خوب جوابه شمارو داد. اونجا هم همه دوستان متوجه شدن اونی که حسادت میکنه و تحمل جلوتر بودن دیگران رو نداره کیه!!! نهایتا" هم قرار شد دیگه هیچ وقت بحث اینچنینی نباشه تو سایت. اونجا آقا محسن و محمد حسینی یه اخطار جدی به شما دادن و گفتن بار آخری باشه که این بحث هارو پیش میکشی. با این پستت رسما" داری به همه بی احترامی می کنی این اوج کوته فکریه که پیشرفت در این سایت مساوی با تعداد تشکرایی باشه که از ما میشه. جالب اینجاست که تو تاپیکهای دیگه به دیگران تذکر هم میدید که سر مسائل بی اهمیت به دیگران بی احترامی نکنید!!!!
    ...................................................................................................................................................
    از مدیران سایت میخوام رسیدگی کنن به این پست. به اندازه کافی هم تذکر داده شده به ایشون گویا کارساز نبوده لطفا" برخورد قاطع تری بکنید.
    ویرایش توسط امین مشرقی : ۱۳۸۹-۰۴-۰۳ در ساعت ۱۲:۵۲ قبل از ظهر
    تو از خدای خویش گم شده ای . . .
    او به دنبال توست

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از امین مشرقی عزیز تشکر کرده اند:

عضو جدید nima.gh192 آواتار ها
    204 بار در 23 پست
      از ایشان تشکر شده است

عزیز من کنایه کدومه جو سایت چیه.رفیقمون ناراحت شد خواستم از دلش درارم.شما که حرفتو مزه مزه کردی پس چرا از همه تشکر کردی...واقعا" هم قصد جسارت نداشتم شما طور دیگه ای برداشت کردی...

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از nima.gh192 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته امین مشرقی آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    3,587 بار در 613 پست
      از ایشان تشکر شده است

دوست عزیزم بنده تشکر کردم چون تشکر رو به معنیه تایید نمی دونم (بعضی دوستان اینجوری فرض می کنن)
    اون حرف رو هم زدم چون با توجه به پستهای شما در تاپیکهای دیگه و شخصیتتون توقع بیشتری از شما داشتم
    تو از خدای خویش گم شده ای . . .
    او به دنبال توست

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از امین مشرقی عزیز تشکر کرده اند:

عضو جدید nima.gh192 آواتار ها
    204 بار در 23 پست
      از ایشان تشکر شده است

ببخشید نمی خوام این تاپییکو بیهوده پر کنم ولی واقعا"مطمئن باشید که من چنین قصدی که شما گفتیو نداشم . اگه حرفمو باور نمی کنی من به نوبه خودم معذرت می خوام...

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از nima.gh192 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین