سفارش تبلیغات

صفحه 11 از 75 نخستنخست ... 9101112132161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 55 از 374

موضوع: سوالات متفرقه از پرورش اندام

عضو ثبت نام شده
    6 بار در 2 پست
      از ایشان تشکر شده است

Angry دیسک خفیف و بدن سازی جور در می یاد؟؟

سلام خدمت همه دوستان و اساتید
    تقریبا 3 ساله بدن سازی رو یه صورت پاره و قت و نیمه حرفه ای ادامه می دم تا اینکه دو هفته پیش دچار کمردرد نسبتا شدیدی شدم که با مراجعه به پزشک بهم گفتم دیسک خفیف کمر یا عبارت دقیق که تو CTS بود نوشته بود bulging خفیف...از اون روز 3 تا دکتر رفتم که بدونم می تونم به ورزش مورد علاقم یعنی بدن سازی ادامه بدم یا نه ... ولی هنوز متاسفانه به علت کمی اطلاعات دکترا در مورد بدن سازی و تصوراتشون از این رشته جواب های متناقضی گرفتم پیش دو تا جراح مغز و اعصاب رفتم یکیش که گفت همه چی ببوس بزار کنار فقط پیاده روی و شنا! اما اون یکی گفت تو از من سالم تری اگه تو ورزش نکنی کی بکنه ؟؟ امروزم رفتم ارتوپد گفتم نه ادامه نده مربی خودمم می گه اشکالی نداره اینجا کسایی بودند که دیسک خفیف داشتند و با بدن سازی حتی خوب شدند!!! حالا موندم منتظر راهنمایی های شما اساتید

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از alibamaram عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته مهدی قلندری آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    2,310 بار در 477 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط alibamaram نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان و اساتید
    تقریبا 3 ساله بدن سازی رو یه صورت پاره و قت و نیمه حرفه ای ادامه می دم تا اینکه دو هفته پیش دچار کمردرد نسبتا شدیدی شدم که با مراجعه به پزشک بهم گفتم دیسک خفیف کمر یا عبارت دقیق که تو CTS بود نوشته بود bulging خفیف...از اون روز 3 تا دکتر رفتم که بدونم می تونم به ورزش مورد علاقم یعنی بدن سازی ادامه بدم یا نه ... ولی هنوز متاسفانه به علت کمی اطلاعات دکترا در مورد بدن سازی و تصوراتشون از این رشته جواب های متناقضی گرفتم پیش دو تا جراح مغز و اعصاب رفتم یکیش که گفت همه چی ببوس بزار کنار فقط پیاده روی و شنا! اما اون یکی گفت تو از من سالم تری اگه تو ورزش نکنی کی بکنه ؟؟ امروزم رفتم ارتوپد گفتم نه ادامه نده مربی خودمم می گه اشکالی نداره اینجا کسایی بودند که دیسک خفیف داشتند و با بدن سازی حتی خوب شدند!!! حالا موندم منتظر راهنمایی های شما اساتید
    سلام
    البته می تونی ادامه بدی ولی بهت پیشنهاد می کنم فعلا تو برنامه از از حرکاتی که روی کمر فشار مستقیم میاره دوری کن ( اسکات پا - زیر بغل هالتر خم - پشت پا هالتر - ددلیفت ) البته برای یه مدت کوتاه و بعد به مرور بیار تو برنامه از سبک شروع کن و شروع کن به ادامه دادن مشکلی پیش نمی یاد
    من یادمه که 3 سال پیش یه شاگردی داشتم که دیسک داشت شش ماه پیش من کار کرد به مرور روی بدنش کار کردم از وزنه های خیلی سبک تا جایی که رسید به جایی که کسانی بودند رکورداشو نمی تونستند بزنن
    بازم می گم زیر نظر مربیت بصورت علمی ادامه بده هیچ مشکلی پیش نمی یاد
    موفق باشی
    در اوج قدرت اسیر غرور نشو

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از مهدی قلندری عزیز تشکر کرده اند:

عضو ثبت نام شده
    6 بار در 2 پست
      از ایشان تشکر شده است

سلام
    البته می تونی ادامه بدی ولی بهت پیشنهاد می کنم فعلا تو برنامه از از حرکاتی که روی کمر فشار مستقیم میاره دوری کن ( اسکات پا - زیر بغل هالتر خم - پشت پا هالتر - ددلیفت ) البته برای یه مدت کوتاه و بعد به مرور بیار تو برنامه از سبک شروع کن و شروع کن به ادامه دادن مشکلی پیش نمی یاد
    من یادمه که 3 سال پیش یه شاگردی داشتم که دیسک داشت شش ماه پیش من کار کرد به مرور روی بدنش کار کردم از وزنه های خیلی سبک تا جایی که رسید به جایی که کسانی بودند رکورداشو نمی تونستند بزنن
    بازم می گم زیر نظر مربیت بصورت علمی ادامه بده هیچ مشکلی پیش نمی یاد
    موفق باشی
    ممنون که انقدر سریع جواب دادین...بیشتر دنبال یه منبع کامل از حرکاتی که باید حذف کنم و توصیه هایی که باید رعایت کنم می گردم فعلا تمام حرکات رو سبک و تا حد امکان نشسته می زنم(هر چند اصلا بهم حال نمی ده) حرکاتی رو که گفتین رو قبلا خذف کردم می خواستم یه سری حرکات کاملا بی خطر یا اگه لطف کنین یه برنامه کامل بهم بدین چون همون طور که می دونید اگه ماهیچه های ستون فقرات محکم باشه کمتر به مهره ها فشار می یاد(اصلا فکر کنم واسه همین این مشکل پیش اومده آخه من تمام بدنم رو تمرین نمی دادم یعنی تا خالا اصلا به حرکات پشت اهمیت نمی دادم و ماهیچه های پشتم نسبت به بازو و سینه هام خیلی ضعیفه) یک سری حرکات واسه تقویت عضلات پشتیم می خواستم چون من نمی دونم کدومش خوبه کدوم ممکنه ضرر داشته باشه؟ مثلا فیله خوبه؟؟ البته تو اینترنت خیلی گشتم تا مقاله کاملی پیدا کنم فعلا که موفق نشدم بهترینش این بود
    کد:
    http://www.livestrong.com/article/88104-bodybuilding-herniated-disc/
    اگه مقاله یا سایت با لینک خوبی تو همین سایت سراغ دارین ممنون می شم لینک بدین
    پیشاشیش از وقتی که برای پاسخ دهی می گذارید سپاسگذارم
    پاورقی: bulging بین مهره های L5 و S1 است

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از alibamaram عزیز تشکر کرده اند:

عضو ثبت نام شده
    4 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است

سلام من یک غدد چربی در ناحیه پشت درآوردم آیا ورزش بدنسازی (سنگین) باعث بزرگتر شدن این غده می شود.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohsen11 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته پرند آواتار ها
    3,765 بار در 806 پست
      از ایشان تشکر شده است

يكي از بچه هاي ما آرتروز گردن داشت اين اواخر علاوه بر گردن بندو روسري يه شالم ميبست...
    اما اگه مربي خوبي داشته باشي بدنت ساخته ميشه و مشكلت كمتر، من خودم گودي كمر دارم و حركات اصلاحي با توپ برام عالي بوده...
    به نظر من از يه مربي كه تربيت بدني خونده و با تجربه‌ست استفاده كنين...

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از پرند عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 11 از 75 نخستنخست ... 9101112132161 ... آخرینآخرین