سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6 به 10 از 11

موضوع: سفارش های کلی تغذیه برای ورزشکاران روزه دار

عضو پیشرفته مصطفی خانی آواتار ها
    4,864 بار در 916 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط iranfarda نمایش پست ها
    من که ماه رمضون قبلی با اینکه روزه گرفتم وزنم اضاف کردم . تا صبح بیدار بودم سحری که میخوردم میخوابیدم تا فردا عصرش . یه چند ساعت صبر میکردم افطار خفن میخوردم میرفتم 1 ساعت بعدش باشگاه باز بعدتمرین شام میخوردم همین سیکلو 1 ماه ادامه دادم . امتحان کنید برای دوره حجم خوبه .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yakuza6236 نمایش پست ها
    شما در واقع جای شب و روز رو یه ماه عوض کردی ! وگرنه روزه حجم عضلانی نمی آره .
    ========================
    پارسال تو یه مقاله یه چیز جالب خوندم : فواید روزه برای بیماران دیابتی ! من نمی فهمم چرا یه عده هی میخوان واسه روزه فواید بیارن !

ای بابا ما باید توی این تایپیک درباره روشهای ورزشی همراه با روزه داری و تغذیه صحبت کنیم نه اینکه تو سره روزه و روزه دار بزنیم و مسخره کنی . یکم علمی تر به مسئله نگاه کنید .
    به بادی شاپ هم سری بزنید ایــــنجا

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

واقعیت اینه که اولا ما باید شب ها بخوابیم ، بهترین موقع واسه خوابیدن شبه به هزار دلیل پس اگه بخوایم شب نخوابیم و هی بخوریم تا سحر به نظر من اشتباهه . اما مورد دیگه اینه که باز روشی که این آقا پیش گرفته برای بدنسازی روش خوبیه اما دیگه نمیشه گفت که این روزه گرفتنه ! درسته قواعدش راعایت شده اما خود این دوستمون میگه یه افطاری مفصل میخوردم بعد می رفتم باشگاه ! به نظر من زیاد درست نیست . البته این دوستمون نتیجه گرفته .

دوم اینکه اگه بخوایم معمولی روزه بگیریم یعنی شبا بخوابیم سحر پاشیم و سحری بخوریم و بریم سرکار یا اصلا بیکارتو خونه بشینیم باز ساعت ها غذا نمیخوریم ! هیچ بدنسازی نیست که بیشتر از 5 ساعت بین وعده های غذاییش فاصله باشه . به خدا این کار واسه یه ورزشکار اشتباهه . با کی رودربایستی داریم ؟ چه بدنساز باشید چه بوکسور چه کیوکوشین کار چه فوتبالیست باشید باید اول به فکر سلامتی بدن خودمون باشیم . حالا به گفته ی مصطفی بخوایم علمی تر نگاه کنیم : چرا اصلا من حرف یزنم صفحه ی اول آقا آرش کامل توضیح داده .
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته
    حالت من
    Mehraboon
    4,440 بار در 946 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Yakuza6236 نمایش پست ها
    شما در واقع جای شب و روز رو یه ماه عوض کردی ! وگرنه روزه حجم عضلانی نمی آره .
    ========================
    پارسال تو یه مقاله یه چیز جالب خوندم : فواید روزه برای بیماران دیابتی ! من نمی فهمم چرا یه عده هی میخوان واسه روزه فواید بیارن !
    به نظر من روزه جزء فرائض وجدانی هر انسانیه و تنها امساک از خوردن و اشامیدن نیست بلکه تزکیهء فکر و جان و روانه.انقطاع از هوای نفسه و اعراض از انچه رضای حق نیست.حکم صیام نشانهء عشق خلق به مظهر حقه.و این نعمتیه که نصیب عشاق با وفا میشه
    زیادی به خودت گیر نده آخه چرا همه باید غصه ی یه یار گمشدشونو بخورند چرا پس آخرش اونی نمیشه که ما می خوایم همش به فکر اونیم اونم به فکر ماست اما آخر کار میشه جدایی یه چندروزی تو خودتی بعدم تنهایی اما اصلا قضیه چیه ؟میخوای بدونی ؟اینه که عاشق نیستی؟هستم.خوب اگه بودی که فراموش نمیکردی بخدا خسته شدم آخه چرا دنیامون اینجوری شده یه نفر عشقو معنی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه مگه عشق چیه که ادم اینجوری زندگیشوول میکنه؟بگید تورو خدا

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از sara65 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد
    3,570 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

من دقیقا با نظر سارا جان موافقم، اما تزکیه نفس به صورت دایمی در تمام عمر (نه فقط یک ماه) وهمراه با صرف غذا به صورت صحیح (نه با روزه) که به نظر من امکان پذیر هست.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از arashbandegan عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته ShaHiN.mY.LoVE آواتار ها
    حالت من
    Khoonsard
    3,393 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

من اصلا قصد توهین به روزه یا روزه داری رو نداشتم اما واقعیت اینه که من تنها راهی که به نظرم اومد که بتونم همراه با روزه گرفتن افت عضلانی نداشته باشم همین بود و جواب هم داد . آدم که نمیتونه خودشو گول بزنه ، چیزی که مشخصه روزه گرفتن ( گرسنگی کشیدن ) برای یه بدنساز همش ضرره ، حالا اگه بخواهیم فرایض این ماه رو هم کامل انجام بدیم ( مسجد رفتن ، دعا خوندن ، شب زنده داری ) که دیگه باید یک ماه خوشگل قید باشگاه رو زد . ولی این راهی که من گفتم مگه چش بود . وقتی تو یک ماه همه چی غیر طبیعیه چه اشکال داره جای شب و روزم عوض شه تا بیشتر غیر طبیعی شه ؟ اصلا با چای شیرین اول افطار و نشاسته و از اینجور چیزا هیچ دردی از یه بدنساز دوا نمیشه . من که میگم دو راه داره یا بیخیال روزه با فرایض یا بیخیال باشگاه ...

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از ShaHiN.mY.LoVE عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین