سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: پول برنامه مربیان داخلی

عضو اخراجی
    حالت من
    Movafagh
    2,720 بار در 554 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض پول برنامه مربیان داخلی

پول برنامه مربیان داخلی
    احد عبادی : او سالیا سال مربیه تیم ملی بوده. و در قبال ارائه هر برنامه ۲۵ هزار تومان بدون چک و چانه میگیرد...

یزدان راد: آقای دبیر میگوید از هر ۱۰۰ نفر ۱۰ نفرشان پول میدهند.یعنی برایشان اول تشکیل پرونده میدهم و بعد از آنها بین ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان میگیرم...

سامان سرابی: خیلی جدی و بدون شوخی میگوید:برنامه های خصوصی من ۱۰۰هزارتومان قیمت دارند و هیچ تضمینی هم برای قهرمانیه ورزشکار نمیدهم...جواب قاطع و دندان شکن.

بیت اله عباسپور: جدی و رو راست و بدون حاشیه میگوید : برای هر برنامه باید ۶۰ هزار تومان بدهید...

علی ایمانی: رکورد را میشکند. علی ایمان رفیق باز که از دوستانش پول نمیگیرد.از غریبه ها اینطوری دشت میکند. در قبال یک برنامه ۵-۶ ماهه تمرینی و تغذیه ای ۳۰۰ هزار تومان آن هم اول کار..به این میگویند قاطعیت و جسارت و البته درامد عالی.

حمید ملکی: قهرمان سابق سنگین وزن با اخلاق آسیا به ۲۰ هزار تومان قانع است...

سیامک شیراوند: نایب قهرمان سابق آسیا میگوید: بعضی وقتها نمی گیرم بستگی داره..اما اگه بخوام بگیرم بین ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان.آن برای برنامه ی ۴۵ روزه...

محسن یزدانی: جوابش برایمان جالب است...پیشرفته ترین بدنساز جهان در سال ۹۹ میگوید: به قهرمانان فقط برنامه میدهم.به مبتدیها اصلا برنامه نمی دهم.اما اگر قرار شد ویزیت کنم در محل دفترم ۲۵ هزار تومان است...

خسرو محمدی: نفر ۴ آسیا در سال ۹۵ جوابش: اگر چه راضی کننده نیست اما خب چاره ای نیست باید نوشت: معمولا پولی نمی گیرم !!!!

محمدعلی عبداللهی: رئیس کمیته مربیان جوابش نسبتا تکراری است. از همان جوابها که طرف اگر شاگرد هم داشته باشد می گیرد و اگر هم نداشته باشد مجانی برنامه میدهم.البته عبداللهی که سابقه ی مربیگری در تیم ملی را دارد یک توضیح پولی هم میدهد..بابت برنامه ۱ماهه تغذیه مکمل و تمرین ۳۰ هزار تومان میگرم مثل "محمود ساوالان "

مجید دانیالی: اصلا پول نمیگیرم اگه پیش بیاد خیلی به ندرت.از شهرستانیها که امکان نداره.چیزی میگم که دوست دارم ننویسی..من ذکات علم را می دهم و ختم کلام اینکه اگر کسی واقعا بخواد پول بده برای برنامم ۱۰۰هزارتومان...

محمدرضا مزرعه مولایی: ملی پوش حاضر در مسابقات آسیایی ۲۰۰۵ بچه بامرامیست: پولی نمیگیرم اگر باورتان نمیشود بروید بپرسید... آقای مولایی باورمان شد..لازم نیست..

مهدی نورزاده : مسئول امور عمومی و استانهای فدراسیون رورش اندام . سر خودش و مارا درد نمی آورد. با پول کار نمی کنم.یعنی در زندگی ام برای ارائه برنامه ۱ریال هم نگرفتم و نمی گیرم...

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از sajjad 1368 عزیز تشکر کرده اند: