سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 9

موضوع: تجربيات شما در بدنسازي

عضو پیشرفته Hessam_Vardak آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    3,215 بار در 619 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض تجربيات شما در بدنسازي

با سلام
    هدف از زدن اين تاپيك اين هست كه هر كدام از دوستان اگر تجربه خاصي در زمينه هاي مختلف بدنسازي، از جمله تغذيه، مكمل، تمرينات، استروئيدها و... دارن، در اين تاپيك با ساير دوستان در ميان بذارن تا همه از اين تجربيات استفاده كنيم.
    اين مسئله خصوصاً از اين جهت حائز اهميت هست كه معمولاً تجربيات مطرح شده، تجربيات نامتعارفي هستن كه ممكن هست ما در مواردي خاص از اونها نتيجه گرفته باشيم، اما به لحاظ علمي اين كار اشتباه بوده و مطرح كردن اين مسئله مي تونه حتي به خود ما هم كمك كنه.
    منتظر تجربيات مفيد شما هستيم.

مديريت كلوپ كاربران فعال

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از Hessam_Vardak عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته Hessam_Vardak آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    3,215 بار در 619 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض راه كار جهت مصرف آمينو اسيدها

مدتي پيش من يك قوطي آمينو 10000 خريدم و با خيال اينكه اين رو هم يه جوري مثل قبلي ها باهاش كنار ميام شروع به مصرف كردم.
    بلافاصله بعد از باز كردن درب قوطي متوجه شدم كه نه ديگه، اين تو بميري از اون تو بميري ها نيست.
    ماشاالله هر قرصش اندازه يك سوسيس كوكتله و با اين هيكل فقط 2 گرم آمينو وي داره و بايد توي هر وعده حداقل 6 تا قرص مصرف بشه.
    خلاصه چشمتون روز بد نبينه!
    گفتم بذار جويدن رو امتحان كنم و اولي رو انداختم بالا. با هر جون كندني بود قورتش دادم و رفتم سراغ دومي، ولي ديدم ديگه نمي تونم ادامه بدم.
    گفتم خوب قرص ها رو نصف مي كنم و با آب مي خورم، اما نصفش هم بزرگ بود و مجبور بودم با هر نصف قرص يك ليوان بزرگ آب بخورم. بعد از خوردن 4 تا قرص باقيمونده احساس يك بشكه پر از آب رو داشتم كه توش چندتا سنگ كوچيك انداختن.
    تقريباً داشتم از خير قرصها مي گذشتم كه گفتم نمي شه بابا، پولشو دادم، ولي حيف! كاش پودر وي مي گرفتم.... ولي خوب اين رو مي شه پودر كرد.
    خلاصه به سرعت رفتم مخلوط كن رو برداشتم و يك ليوان شير ريختم توش و 6 تا هم قرص اضافش كردم.
    وقتي مخلوط كن رو روشن كردم، صداي خرد شدن قرصها خيلي وحشتناك بود، ولي چند ثانيه بيشتر طول نكشيد.
    بعد از حدود 30 ثانيه، ديگه هيچ صدايي شنيده نمي شد و حاكي از اين بود كه قرصها كاملاً پودر شدن.
    وقتي معجون رو توي ليوان ريختم، ديدم كه كاملاً يك دست شده و بعد از چشيدن ديدم كه مزه اش هم بد نيست. خلاصه ليوان رو يك نفس رفتم بالا و يك هورا به خاطر موفقيت پروژه كشيدم.
    باورم نمي شد كه به اين راحتي اون 6 تا قرص رو خورده باشم.
    اميدوارم كه اين تجربه كوچيك براي دوستان مفيد بوده باشه.
    ویرایش توسط Hessam_Vardak : ۱۳۸۹-۰۵-۱۷ در ساعت ۰۵:۲۸ بعد از ظهر

مديريت كلوپ كاربران فعال

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Hessam_Vardak عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته مصطفی خانی آواتار ها
    4,864 بار در 916 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam_Vardak نمایش پست ها
    مدتي پيش من يك قوطي آمينو 10000 خريدم و با خيال اينكه اين رو هم يه جوري مثل قبلي ها باهاش كنار ميام شروع به مصرف كردم.
    بلافاصله بعد از باز كردن درب قوطي متوجه شدم كه نه ديگه، اين تو بميري از اون تو بميري ها نيست.
    ماشاالله هر قرصش اندازه يك سوسيس كوكتله و با اين هيكل فقط 2 گرم آمينو وي داره و بايد توي هر وعده حداقل 6 تا قرص مصرف بشه.
    خلاصه چشمتون روز بد نبينه!
    گفتم بذار جويدن رو امتحان كنم و اولي رو انداختم بالا. با هر جون كندني بود قورتش دادم و رفتم سراغ دومي، ولي ديدم ديگه نمي تونم ادامه بدم.
    گفتم خوب قرص ها رو نصف مي كنم و با آب مي خورم، اما نصفش هم بزرگ بود و مجبور بودم با هر نصف قرص يك ليوان بزرگ آب بخورم. بعد از خوردن 4 تا قرص باقيمونده احساس يك بشكه پر از آب رو داشتم كه توش چندتا سنگ كوچيك انداختن.
    تقريباً داشتم از خير قرصها مي گذشتم كه گفتم نمي شه بابا، پولشو دادم، ولي حيف! كاش پودر وي مي گرفتم.... ولي خوب اين رو مي شه پودر كرد.
    خلاصه به سرعت رفتم مخلوط كن رو برداشتم و يك ليوان شير ريختم توش و 6 تا هم قرص اضافش كردم.
    وقتي مخلوط كن رو روشن كردم، صداي خرد شدن قرصها خيلي وحشتناك بود، ولي چند ثانيه بيشتر طول نكشيد.
    بعد از حدود 30 ثانيه، ديگه هيچ صدايي شنيده نمي شد و حاكي از اين بود كه قرصها كاملاً پودر شدن.
    وقتي معجون رو توي ليوان ريختم، ديدم كه كاملاً يك دست شده و بعد از چشيدن ديدم كه مزه اش هم بد نيست. خلاصه ليوان رو يك نفس رفتم بالا و يك هورا به خاطر موفقيت پروژه كشيدم.
    باورم نمي شد كه به اين راحتي اون 6 تا قرص رو خورده باشم.
    اميدوارم كه اين تجربه كوچيك براي دوستان مفيد بوده باشه.

من این تجربه رو در خوردن آمینو 2222 داشتم و با یک بسته الکارنیتین قاطی کردم . کاملاً پودر شد که راحت خوردمش آه

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای eiman آواتار ها
    حالت من
    Bitafavot
    4,362 بار در 1,064 پست
      از ایشان تشکر شده است

اقا حسام د مورد این قرصها و اطلاعات از مکملها کجا میتونم مطلب بدست بیارم تو این سایت که اجازه ورود ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید
    انسان ها دو دسته اند یک دسته پله ساز و یک دسته پله سوار
    دسته اول با تلاش و مشقت موقعیت ها را بشکل پله میسازند تا بالاتر رفته و پیشرفت کنند.
    دسته دوم منتظرندتا دسته اول پله ها را ساخته تا از پله انهابالا روند.بعضیها هم ،خود دسته اولیها رو پله میکنند.(ایمان،فلسفه پیدایش پله)

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از eiman عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای eiman آواتار ها
    حالت من
    Bitafavot
    4,362 بار در 1,064 پست
      از ایشان تشکر شده است

کلا دوستانی که اطلاعات راجع به مکمل ها دارند ازشون طلب مساعدت دارم با کمال تشکر
    انسان ها دو دسته اند یک دسته پله ساز و یک دسته پله سوار
    دسته اول با تلاش و مشقت موقعیت ها را بشکل پله میسازند تا بالاتر رفته و پیشرفت کنند.
    دسته دوم منتظرندتا دسته اول پله ها را ساخته تا از پله انهابالا روند.بعضیها هم ،خود دسته اولیها رو پله میکنند.(ایمان،فلسفه پیدایش پله)

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از eiman عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین