سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ورزش کردن در محیط گرم ، اشتها را کاهش می‌دهد

عضو پیشرفته
    حالت من
    Mehraboon
    4,440 بار در 946 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض ورزش کردن در محیط گرم ، اشتها را کاهش می‌دهد

ورزش در گرما، ‌اشتها را کاهش می‌دهد .
    نتایج یک تحقیق جدید در استرالیا نشان داده است که ورزش کردن در محیط گرم، اشتها را کاهش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز ، بر اساس این یافته محققان توصیه می‌کنند؛ ورزشکارانی که قصد دارند کالری بسوزانند اگر در گرمای آفتاب، تمرینات خود را انجام دهند بهتر از محیط‌های کنترل شده سالن ورزش به هدف خود می‌رسند.

این مطالعه که روی ۱۱ مرد ورزشکار انجام گرفته نشان می‌دهد؛ وقتی این افراد در فضای گرم یعنی حدود ۳۶ درجه سیلسیوس تمرینات را انجام دادند در مقایسه با زمانی که در دمای پایین‌تر ورزش کرده بودند، بلافاصله پس از پایان تمرینات تمایل کمتری به خوردن داشتند و کمتر غذا می‌خوردند.

دکتر کیم گولفی، محقق دانشکده علوم ورزشی دانشگاه وسترن استرالیا در این باره اظهار داشت: یافته‌های ما نشان می‌دهد اگر شما در فضای گرم‌تر ورزش کنید، گرایش‌تان به خوردن کاهش پیدا می‌کند.

وی افزود: به لحاظ تئوریک این روش خوبی برای افرادی است که قصد دارند وزن خود را کاهش دهند.

محققان دریافته‌اند؛ وقتی انسان در فضای گرم تحرک شدید داشته باشد، معمولا مقدار پپتید YY در خون وی افزایش می‌یابد که هورمونی است که در مجاری گوارش ترشح می‌شود و بعنوان نشانه سیر شدن عمل می‌کند
    زیادی به خودت گیر نده آخه چرا همه باید غصه ی یه یار گمشدشونو بخورند چرا پس آخرش اونی نمیشه که ما می خوایم همش به فکر اونیم اونم به فکر ماست اما آخر کار میشه جدایی یه چندروزی تو خودتی بعدم تنهایی اما اصلا قضیه چیه ؟میخوای بدونی ؟اینه که عاشق نیستی؟هستم.خوب اگه بودی که فراموش نمیکردی بخدا خسته شدم آخه چرا دنیامون اینجوری شده یه نفر عشقو معنی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه مگه عشق چیه که ادم اینجوری زندگیشوول میکنه؟بگید تورو خدا

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از sara65 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

سارا خانم باعث شدي من با اين مطلب باشگاهمو از امشب عوض كنم
    چون باشگاه ما خيلي گرمه و من بعد تمرين نميتونم جر نوشيدني پروتئيني چيزي ديگه اي مصرف كنم
    و اين يعني مرگ تدريجي من!!!!

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته امین مشرقی آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    3,587 بار در 613 پست
      از ایشان تشکر شده است

یکی از اساسی ترین ایرادهای باشگاههای ایرانی همینه که اکثرا" زیرزمین هستن با سقف کوتاه. هر چقدر هم که روی تهویه کار کنن این کوتاهی سقف و پایین تر بودن از سطح زمین باعث میشه دمای محیط بالا بره. از طرفی بعضی هفته ای یه بار میرن حموم . دیگه خودت تصور کن که چی میشه!
    تو از خدای خویش گم شده ای . . .
    او به دنبال توست

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از امین مشرقی عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

از طرفی بعضی هفته ای یه بار میرن حموم .
    خدا رو شکر ما تو باشگامون خیلی ها رو داریم که حتی قبل ورزش هم حتی میرن و دوش میگیرن .
    ======================
    فکر کنم 70 متر مربع باشه با 3 تا هواکش بزرگ و یک هواکش هم در حموم و توالت ، حدود 8 تا هم پنکه سقفی داره . اما زیر زمینه ، تو این تیر ماه من بیچاره میشدم تا تمرین کنم !
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند: