سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 26

موضوع: حکایات بدنسازی !

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض حکایات بدنسازی !

سلام به همه
    خوب اول از همه شاید بپرسید این چه تاپیکیه . قراره چی کار کنه ؟

تو این تاپیک قراره ما از بدنساز های مطرح بنویسیم . سخنان قشنگ ، توصیه های سازنده ، جملات روحیه بخش ، خاطرات بدنساز های بزرگ ، راه حل های بدنساز ها برای حل مشکلات از زبان خودشان ، خاطرات شما با بدنسازها ، عکس های ماندگار و تک از بدنسازها و ... .

پس از امروز اگه حرف قشنگی یا داستانی از بدنسازی شنیدید ، اینجا بزارید تا همه استفاده کنند .
    ویرایش توسط Yakuza6236 : ۱۳۸۹-۰۵-۱۹ در ساعت ۰۹:۰۱ قبل از ظهر
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

چند جمله از رونی کلمن :

- من همان رونی کلمن هستم که روز اول وارد بدنسازی شد ، فقط الان اندکی بزرگتر شده ام .
    -در زندگی ام هیچ ترسی ندارم ، چون در همه کارها به خداوند توکل میکنم ، انگیزه اصلی من از خداوند گرفته می شود .
    -در اوایل بعد از اینکه چند وزنه و هالتر خریدم ، در حیاط پشتی خانه تمرین می کردم ، تنها حرکتی هم که انجام میدادم ، جلو بازو هالتر بود . بعد ها سرشانه رو هم وارد بازی کردم . در اون موقع ها حدود 12 سال سن داشتم و چیزی از ست و تکرار حالیم نبود . تا جایی که توان داشتم کار میکردم !
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Movafagh
    2,720 بار در 554 پست
      از ایشان تشکر شده است

بهنام صمیمی قهرمان جهان:بدن رو برای زندگی کردن نخاید زندگی رو برای بدن خوب داشتن بخاید.
    مایک منترز:تمرین تا حد ناتوانی بطوریکه حتی یک حرکت دیگه امکان پذیر نباشه چیزی هست که موجب رشد عضله میشه نه پمپ
    دوریان یتس:شما میتوانید بهترین ژنتیک در جهان را داشته باشید امابدون اراده و عزم راسخ برای بهترین شدن ژنتیک عامل بسیار کم اهمییتی به شمار خواهد آمد.ذهن مهمترین چیز است.میتوانید با نیمی از ژنتیکی که من دارم به اضافه دوبرابر اراده ای که به خرج دادم به موفقیت برسید و حتی از من هم بیشتر پیشرفت کنید

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از sajjad 1368 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته امین مشرقی آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    3,587 بار در 613 پست
      از ایشان تشکر شده است

دوریان یتس:
    * مرد حرفتان باشید. در خانه نشستن و به اندام زیبا و ورزیده فکر کردن چیزی عایده شما نخواهد کرد. آنچه بدن شما را میسازد اراده و قدرت عمل شماست.
    * در باشگاه ورزشی مثل یک حیوان وحشی و درنده عمل کنید و تمامی توانتان را به کار گیرید
    * مهم نیست در طول یک دوره چقدر پیشرفت ظاهری داشتید از آن مهم تر این است که در طول این دوره تمام تلاشتان را به کار گرفته اید به این ترتیب کمبودها مشخص میشوند.
    تو از خدای خویش گم شده ای . . .
    او به دنبال توست

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از امین مشرقی عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

دوریان یتس :

- در برخی موارد شاید مجبور شوید مدتی از باشگاه دور بمانید ( به خاطر آسیب ، سفر و... ) اصلا نگران نباشید ، این دوری برای شما از تمرین در حالت آسیب دیدگی فواید بیشتری خواهد داشت . اگر همین امروز استراحت و ریکاوری را مد نظر قرار دهید ، تا چنیدی سال دیگر هم به شکل ایمن میتوانید به تمرینات بدنسازی و علاقه ی خود به این ورزش بپردازید . هیچ چیزی ارزش سلامت شما را ندارد .

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین