سفارش تبلیغات

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 26

موضوع: حکایات بدنسازی !

عضو فعال samim آواتار ها
    حالت من
    Ashegh
    1,570 بار در 360 پست
      از ایشان تشکر شده است

دکستر جکسون:اهمیت سبزی

متأسفانه اکثر بدنسازان از اهمیت مصرف سبزی جات بی خبرند و به اندازه کافی از آنه در برنامه رژیم خود بهره نمیبرندو این در حالی است که آنها بخش مهمی از سلامت بدن را تضمین میکنند . اهمیت سبزیجات برای بدن مثل روغن است برای ماشین مکانیکی.

شما باید حد اکثر روزی دو فنجانسبزیجات مصرف کنید . مصرف یک عدد مولتی ویتامین مینرال در روز هم از واجبات استاما مکمل تنها نقش یک مکمل رژیم غذایی کامل را دارد. باید سعی کنید اول مواد معدنیو ویتامین ها را از منابع طبیعی غذایی تأمین کنید چرا که آنها طبیعی هستند و خیلی بهتر جذب بدن میشوند به همین علت توصیه میکنم تا میتوانید غذا های طبیعی مصرف کنید و کمتر به نوشیدنی های مکمل تکیه داشته باشید . مواد معدنی ،ویتامین ها و ریز مغذی ها ، آنتی اکسیدانها و... برای تقویت سیستم ایمنی بدن نقش مهمی دارند . این مواد غذایی همچنین خون را پاک و سالم نگه میدارند و به دفع مواد زائد کمک میکنند. فیبر ها هم بسیار ضروری هستند به ویژیه در رژیمهای پر پروتئین.

از آنجایی که پروتئین دارای فیبر نیست باید آنها را از سبزیجات دریافت کرد مصرف فیبر نتنها به کارایی طبیعی بدن کمک میکند بلکه به جذب بهتر پروتئین و هم پاک نگه داشتن سیستم گوارش کمک میکند.

از آنجایی که فیبر ها قابل هضم نیستند به آرامی وارد بدن میشوند . این یعنی اینکه سرعت هضم غذا آهسته میشود و بدین ترتیب قند خون برای مدت طولانی تری احساس سیری کنید و این برای اوقاتی که دنبال محدودیت کالری مصرفی برای کاهش چربی ها هستید بسیار مؤثر است .با افزودن فیبر ها به رژیم غذایی میتوان بدن را یک سطح پیشرفت داد.

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از samim عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

رونی کلمن Ronnie coleman :
    سال 1997 که در آرنولد کلاسیک به مقام چهارم رسیدم ، قصد داشتم تا این ورزش را ترک کنم . بعد از مسابقه به هتل رفتم و مثل یک کودک گریه کردم ... .

این در حالیست که رونی در سال 1998 قهرمان مستر المپیا شد و سال ها این مقام را حفظ کزد .

دوریان یتس Dorian Yates :
    من یک پسر خجالتی با اعتماد به نفس پایین بودم اما از بدنسازی آموختم خودم را باور کنم و به توانایی ام برای رسیدن به اهدافم ایمان بیاورم .
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Movafagh
    2,720 بار در 554 پست
      از ایشان تشکر شده است

رونی کولمن:مثل یک غول غذا بخورید و مثل یک قهرمان تمرین کنید.
    همه دوست دارند بدنساز شوند اما هیچ کس نمی خواهد فشار وزنه های سنگین را تحمل کند.

6. 12 کاربر برای این پست سودمند از sajjad 1368 عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

دکستر جکسون Dexter Jackson :
    یک سال قبل آن که حرفه ای شوم ، بدترین دوران حرفه ای خود را تجربه کردم ، در آپارتمانم هیچ اثاثیه ای نداشتم . همسرم 2 جا کار میکرد تا هزینه های ورزش مرا بپردازد . آن دوره ما برای اینکه از گرسنگی نمیریم ! به سختی دست و پا می زدیم !

آرنولد :
    (خلاصه ) جلوبازو تقلبی هالتر چیست ؟ برای این حرکت شما باید وزنه ای بردارید سنگین تر از حد معمول . در این حالت پس از انجام چند حرکت به صورت صحیح و استاندارد ، جهت بالا بردن وزنه و استفاده از عضلات زیر بغل و سرشانه برای کمک به جلوبازو ها به بدن خود تاب دهید . هدف از تقلب فشار اضافی بر روی بازو هاست نه اینکه بخواهیم عضلات دیگر رو درگیر کنیم . من شخصا دوست دارم حرکات جلوبازو را با حرکات تقلبی ترکیب کنم تا واقعا به انفجار برسم . به این شکل که بعد از اینکه در انجام حرکات جلوبازو خسته شدم ، وزنه را زیاد می کنم و مشغول جلو بازو تقلبی می شوم ... .
    توجه کنید که آرنولد یک جفت از جذاب ترین جلوبازو های تاریخ بدنسازی را دارد .
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

چند وقت پیش افشین عزیز یه تاپیک در مورد رگ پارک درست کرد ... .
    من اون روزی که وارد این تاپیک شدم نتونستم مطلب رو بخونم از مطلب تشکر کردم و کپیش کردم تو هاردم و امروز اون رو خوندم ... این بهانه ای شد تا چند تا عکس از اون براتون بزارم .
    http://www.regpark.net/

راستیتش پیدا کردن عکس های اون از پیدا کردن عکس های لاری اسکات ، راشل مک لیش و ... خیلی خیلی سخت تره . چون یه بدنساز خیلی قدیمیه . اگه هم بخواین اسمش رو به فارسی بنویسید و سرچ کنید زیاد چیزی عایدتون نمیشه !!!
    مطمئنا بدن های امروزی خیلی بیشتر توسعه یافته هستند ! اما باید توجه داشت که اون روزها خبری از دارو و مکمل های امروزی نبود ! تنها ورزش و تغذیه دو سلاح بدنساز های اون موقع بودند ... دیگه خیلی می خواستن دارو مصرف کنند از فولیک اسید و یا قرص عصاره جگر استفاده می کردند ! کم کم ارزش تغذیه و هورمون بیشتر نمایان شد و ... تا امروز که طرف هنوز باشگاه ثبت نام نکرده میره سراغ دیانابول و استرویید و مکمل و چربی سوز و ... !
    تمرینات اون موقع به این شکل بود که کل بدن رو در یک روز تمرین میداند . و این روند سه روز در هفته تکرار میشد .

ویرایش توسط Yakuza6236 : ۱۳۸۹-۰۶-۱۹ در ساعت ۰۵:۵۰ بعد از ظهر

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین