سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 18

موضوع: جدیدترین اخبار فوتبال

عضو نیمه فعال TOTTI آواتار ها
    181 بار در 46 پست
      از ایشان تشکر شده است

Post جدیدترین اخبار فوتبال

نتایج هفته سیزدهم لیگ برتر ایران
    پیکان یک - برق شیراز صفر
    گل: میثم رضاپور 35

استقلال اهواز صفر - پاس همدان صفر

راه آهن 3 - ابومسلم صفر

گل ها: ابراهیم کریمی 59، حسین پاشایی 76 و مجتبی زارعی 90

داماش یک - ملوان 2

گل ها: آدریانو آلوز 85 برای داماش - مهرداد جعفری 60 و سیدجلال رافخاهی 68 برای ملوان

استقلال تهران ٢ - ٠ ذوب آهن

کاظمی ٧۶ و جباری ٨۴
    در پايان هفته سيزدهم رقابتهاي فوتبال ليگ برتر تيم فوتبال پيکان با 27 امتياز در صدرجدول قرار دارد. ذوب آهن با 25 امتياز دوم است. استقلال با 24 امتياز سوم است و پرسپوليس با 21 امتياز چهارم است.
    ویرایش توسط TOTTI : ۱۳۸۷-۰۸-۱۱ در ساعت ۰۱:۲۶ قبل از ظهر

181 بار در 46 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض حاشیه های دیدار استقلال و ذوب آهن

حسین کاظمی بعد از این که گل اول آبی پوشان را به ثمر رساند در حالیکه قصد داشت به سمت هوادارن این تیم برود با برخورد به بیلبوردهای تبلیغاتی مصدوم شد؛ اما با همان شرایط به بازی ادامه داد.
    *با حضور فرهاد مجیدی به عنوان بازیکن تعویضی در میدان، پیروز قربانی بازوبند کاپیتانی را به وی داد.
    *مجیدی قبل از ورود به داخل زمین به شدت از سوی هواداران این تیم تشویق شد. فرزاد مجیدی نیز از حاضران در ورزشگاه بود.
    *منصور ابراهیم زاده که تا قبل از دریافت گل دوم از روی نیمکت ذوب برنخواسته بود با دریافت این گل در کنار خط حاضر شد و با فرهادی و خلعتبری به صحبت پرداخت.
    * زمانی که برهانی با تعویض امیر قلعه نویی به بیرون زمین رفت با این پرسش سرمربی خود مواجه شد که چرا یک موقعیت خوب را از دست داده است.
    ویرایش توسط TOTTI : ۱۳۸۷-۰۸-۱۱ در ساعت ۰۱:۲۷ قبل از ظهر

181 بار در 46 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض صعود جوانان ايران سخت شد

جام جم آنلاين: تيم فوتبال جوانان کشورمان با قبول شکست برابر تيم عربستان کار صعود خود به مرحله بعدي رقابتهاي جوانان آسيا را سخت کرد.
    به گزارش مهر، نخستين ديدار تيم فوتبال جوانان کشورمان در رقابتهاي قهرماني آسيا و انتخابي جام جهاني از ساعت 15/19 دقيقه امروز به وقت تهران در ورزشگاه محمد بن فهد شهر دمام عربستان آغاز شد و در پايان به برتري 2 بر 1 تيم ميزبان انجاميد.

در اين ديدار دو تيم در نيمه اول صاحب يک ضربه پنالتي شدند که هر دو ضربه به گل تبديل شد تا اين نيمه با تساوي يک بر يک به پايان برسد.

در نيمه دوم عربستاني ها فوتبال قابل قبول تري را به نمايش گذاشتند و تعويض هاي زود هنگام سرمربي تيم فوتبال کشورمان (نناد نيکوليچ) هم نتوانست به روند هجومي اين تيم کمک کند. در حالي که به دقايق پاياني اين بازي نزديک مي شديم عربستاني ها از روي يک ارسال و ضربه سر «نواف شاطر» به گل دوم دست پيدا کردند تا در نخستين ديدار 3 امتياز را کسب کنند.

تيم فوتبال جوانان کشورمان با اين شکست کار خود براي صعود از اين گروه را سخت کرد و بايد در ديدار روز يکشنبه ژاپن را شکست دهد تا با پيروزي برابر يمن در آخرين ديدار ، شانس صعود داشته باشد.

در ديدار ديگر امروز تيم فوتبال ژاپن به نتيجه پرگل 5 بر صفر يمن را شکست داد تا خود را به عنوان يکي از شانس هاي مسلم صعود مطرح کند.

181 بار در 46 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض مايلي كهن: همه مادران بايد زنداني شون

محمد مايلي کهن در گفتگو با مهر، ضمن بيان اين مطلب افزود: اگر خاطرتان باشد زماني که مجيد جلالي سرمربي تيم فوتبال استقلال اهواز بود و اتفاقا با اين تيم در ليگ برتر نتايج خوبي هم به دست آورد، در مقطعي مسائل و مشکلاتي بين اين مربي و مسئولان باشگاه استقلال اهواز به وجود آمد که موجب شد شهرام شفيع زاده، مديرعامل باشگاه استقلال اهواز در گفتگو با يکي از روزنامه*ها مدعي شود که آقاي جلالي به درد «پلي استيشن» مي خورد و از طرفي ديگر ادعا کرد که اين مربي زحمتکش تعادل ندارد.

وي افزود: من همان زمان با شناختي که نسبت به مجيد جلالي داشتم و با علم به اين موضوع که مي دانستم او از افراد خوشنام فوتبال کشور از نظر فني و اخلاقي است خطاب به شهرام شفيع زاده عنوان کردم:«آن زماني که به شما «تاتي تاتي» ياد مي دادند آقاي مجيد جلالي هم درس اخلاق مي داد و هم درس فوتبال». علاوه بر اين گفتم:«آقايان اداي آبراموويچ را در مي آورند. آبراموويچ براي فوتبال و باشگاه چلسي خرج مي کند و مانند آقايان نيست که مدعي*اند تاجراند اما از تاجري*شان فقط جر زني را مي شود ديد».

سرمربي و بازيکن پيشين تيم ملي فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: بابت بيان همين مسائل آقايان از من شکايت کردند. ديروز زماني که مرا بازداشت کردند هم به بازپرس ويژه پرونده گفتم: اگر قرار است بابت گفتن «تاتي تاتي» کسي زندان برود پس همه مادران بايد بروند زندان. متاسفانه مديرعامل باشگاه استقلال اهواز صحبت هاي مرا توهين تلقي کرده و تصميم به شکايت گرفته*اند.

مايلي کهن با بيان اينکه پرونده شکايت برادران شفيع زاده مرتبط با شکايت سرمربي تيم ملي از اوست، خاطرنشان کرد: من يک پروند شکايت نيز از سرمربي تيم ملي دارم. با کمال تعجب وکيل مدافع ايشان در دادگاهي که اخيرا داشتيم گفت:«مايلي کهن کارش همين است. براداران شفيع زاده نيز در دادگاه ناحيه 3 از او شکايت کرده اند».

سرمربي و بازيکن پيشين تيم ملي فوتبال کشورمان در خصوص پادرمياني آجورلو و درخواست وي از شفيع زاده براي چشم پوشي از شکايت از محمد مايلي کهن گفت: براي آجورلو احترام خاصي قائلم. اگر با آجورلو در مقطع زماني اختلاف سليقه داشتم اما براي او احترام قائلم. بايد خدمت ايشان بگويم پرونده شکايت شفيع زاده از من هيچ ارتباطي با اتحاديه فوتبال پيدا نمي کند و خواهشم اين است که اجازه بدهند اين پرونده سيرقانوني خود را در دادگاه طي کند.

مايلي کهن خاطر نشان کرد: ديروز پس از بازداشت قرار بود به زندان اوين بروم. من آماده رفتن به زندان بودم که ظاهرا آقايان متوجه شدند اين کار درست نبوده و به خاطر «تاتي تاتي» کسي را زندان نمي برند. پس از ساعت*ها که نمي خواستم برگردم ، ناگزير شدم با وساطت و درخواست دوستان زندان نروم. ظاهرا از سوي مراجع قانوني تلفني اعلام شده بوده که من زندان نروم و در اين پرونده اشتباهاتي رخ داده است

181 بار در 46 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض فهرست تيم*ملي به امارات ارسال*شد.

به گزارش ايسنا ، فدراسيون فوتبال براي اخذ رواديد امارات فهرست چهل و هفت نفره ملي*پوشان فوتبال را به سفارت اين كشور در تهران ارسال كرد.

در فهرست ارسال شده به سفارت امارات نام بازيكناني ديده مي*شود كه پس از مدت*ها به تيم ملي دعوت شده*اند كه مهمترين آنها كريم باقري و آرش برهاني هستند.

باقري پس از بازي ايران برابر ايرلند در رقابت*هاي انتخابي جام جهاني 2002 از تيم ملي خداحافظي كرد و برهاني هم پس از مدت*ها دوري با درخشش*اش در ليگ برتر از سوي علي دايي به تيم ملي فراخوانده شده است.

از ديگر بازيكناني كه از تيم*هاي استقلال و پرسپوليس نامشان در اين فهرست ديده مي*شود مي*توان به بازيكناني همچون مازيار زارع، پژمان نوري، وحيد طالب*لو و مجتبي جباري اشاره كرد.

نكته ديگر در فهرست تيم ملي دعوت نشدن علي كريمي است.

سرمربي تيم ملي هفدهم آبان فهرست بيست و پنج نفره تيم ملي براي ديدار با قطر و امارات را اعلام خواهد كرد.

ديدار دوستانه* ايران با قطر روز 19 و بازي با امارات 29 آبان برگزار مي*شود.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین