سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6 به 10 از 18

موضوع: جدیدترین اخبار فوتبال

عضو نیمه فعال TOTTI آواتار ها
    181 بار در 46 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض استقلال به رده دوم جدول صعود كرد

هفته چهاردهم ليگ برتر فوتبال با تساوي تيم هاي ملوان انزلي و استقلال تهران-پرسپولیس و صبا قم آغاز شد.

به گزارش ايسنا ، در آغاز هفته چهاردهم ليگ برتر فوتبال ايران تيم هاي ملوان بندر انزلي و استقلال تهران در ورزشگاه تختي انزلي به ميدان رفتند كه در پايان اين ديدار با تساوي دو بر دو خاتمه يافت.

سياوش اكبرپور و عليرضا عباسفرد براي استقلال و جلال رافخايي و محمد نزهتي براي ملوان گلزني كردند.

در نيمه نخست اين بازي در حالي كه لحظات ابتدايي بازي با حملات پردامنه استقلال همراه بود و اين تيم همانند بازي هاي گذشته به دنبال رسيدن به گل در دقايق ابتدايي بود ، ملوان نيز با استفاده از ضد حملات فرصت هايي را بر روي دروازه استقلال ايجاد كرد.

در دقيقه 26 بازي بر روي يكي از همين ضد حملات هادي شكوري بر روي مهاجم ملوان خطاي پنالتي انجام داد كه جلال رافخايي با ضربه اي آرام توپ را درون دروازه استقلال قرار داد. پس از اين گل حملات استقلال شدت گرفت و در دقيقه 33 سياوش اكبرپور گل تساوي استقلال را به ثمر رساند.

پس از اين گل بازي دو تيم كمي رنگ احتياط گرفت تا نيمه نخست با اين نتيجه پايان يابد. با آغاز نيمه دوم تلاش هر دو تيم براي رسيدن به گل پيروزي آغاز شد اما تا دقيقه ي 77 حملات دو تيم نتيجه اي در بر نداشت، در اين زمان بود كه محمد نزهتي گل دوم ملوان را وارد دروازه استقلال كرد. از اين دقيقه به بعد حملات پردامنه استقلال براي جبران نتيجه آغاز شد اما عدم دقت در زدن ضربات آخر اين تلاش ها را بي نتيجه گذاشت.

در لحظات پاياني بازي قلعه نويي با افزايش قواي تهاجمي تيمش به دنبال كسب حداقل امتياز اين بازي بود كه سرانجام عليرضا عباس فرد در سومين دقيقه وقت هاي تلف شده نيمه ي دوم با استفاده از اشتباه مدافع ملوان گل تساوي استقلال را به ثمر رساند تا دو تيم امتيازات اين بازي را تقسيم كنند.

با كسب اين نتيجه استقلال با 25 امتياز پيش از بازي هاي روز جمعه به رده دوم جدول صعود كرد و ملوان هم با 14 امتياز تا رده دوازدهم جدول بالا آمد
    ویرایش توسط Mohsen : ۱۳۸۷-۰۸-۱۷ در ساعت ۰۱:۴۰ بعد از ظهر دلیل: حذف *
    وقتی میگی خوب میشم
    یعنی
    آره من خراب شدم

181 بار در 46 پست
      از ایشان تشکر شده است

Unhappy افشين قطبي:کاش میتوانستم پشت پرده ها را بگویم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينکه عده اي به دنبال تضعيف اين تيم در فصل جاري هستند گفت: اي کاش مي توانستم همه حرف هاي پشت پرده را بزنم اما افسوس که نمي شود.
    به گزارش مهر ، افشين قطبي که در حاشيه بازي تدارکاتي امروز پرسپوليس برابر آرمان نيروي زميني با خبرنگاران گفتگو مي کرد ضمن بيان اين مطلب به برگزاري اين بازي اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: با توجه به شرايطي که ما داريم برگزاري اين بازي واجب بود چرا که برخي بازيکنان ما دوران مصدوميت را پشت سرگذاشته اند و به ميداني نياز داريم تا شرايط آنها را ارزيابي کنيم.

وي افزود: به همين خاطر امروز اين ديدار تدارکاتي را برگزار کرديم تا بازيکناني مثل توره، الونگ و بادامکي را محک بزنيم و در جريان آخرين وضعيت آمادگي آنها قرار بگيريم.

قطبي با بيان اينکه «چانگاي» مدافع توگويي را باشگاه به وي معرفي کرده است ، افزود: حضور اين مدافع توگويي در تمرينات به معناي نخواستن آتسو نيست. مطمئنا آتسو تا پايان فصل در پرسپوليس خواهد ماند. اين توگويي هم با صلاحديد باشگاه در تمرينات شرکت مي کند تا ما وضعيت فني او را ارزيابي کنيم.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در ادامه از مسئولان اين باشگاه تشکر کرد و گفت: در اين مدت بازيکناني از سوي باشگاه به بنده معرفي شده اند تا مورد ارزيابي فني قرار بگيرند و در نهايت بهترين ها انتخاب شوند.

وي به نيازهاي تيمش براي ادامه رقابتهاي ليگ برتر اشاره کرد و گفت: ما به يک دروازه ، مدافع وسط ، هافبک وسط و دفاع چپ نياز داريم که بايد از بين گزينه هايي که به تمرينات مي آيند اين نيازها را انتخاب کنيم.

قطبي با تاکيد بر جدايي سيدمحمد علوي از پرسپوليس به پايان همکاري مهاجم برزيلي با اين تيم اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: دي کارمو هم از جمع ما جدا مي شود که جا دارد من از شما( خبرنگاران) تشکر کنم! الونگ هم تا شش هفته ديگر مي رسد و مي توانيم از او استفاده کنيم. ضمن اينکه عملکرد توره هم در اين بازي راضي کننده بود و امکان دارد در ديدار بعدي از او استفاده کنيم.

قطبي به وجود دست هاي پشت پرده عليه پرسپوليس اشاره کرد و افزود: من شک ندارم که عده اي با نقشه و برنامه ريزي به دنبال تضعيف پرسپوليس هستند. همه اتفاقاتي هم که طي روزهاي اخير افتاده است برنامه ريزي شده است. اي کاش مي توانستم خيلي از اين مسائل را بازگو کنم اما متاسفانه شرايط موجود اين اجازه را به من نمي دهد.

وي با ابراز اميدواري از آينده تيمش گفت: ما شرايط بدي نداريم و تنها شش امتياز با صدر جدول فاصله داريم. فصل گذشته در چهار بازي باقي مانده 7 امتياز اختلاف داشتيم اما در نهايت قهرمان شديم. مطمئنم که اين فصل هم مي توانيم اين عقب افتادگي را جبران کنيم.

افشين قطبي در پايان از بدشانسي ، اشتباهات داوري و مصدوميت هاي بازيکنان به عنوان عوامل نتيجه نگرفتن اين تيم در ليگ هشتم نام برد.
    وقتی میگی خوب میشم
    یعنی
    آره من خراب شدم

181 بار در 46 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض منصوريان به چلسي می رود

كاپيتان سابق تيم فوتبال استقلال براي حضور در كلاس مربيگري تيم چلسي به انگلستان مي رود.
    به گزارش خبرگزاري فارس، عليرضا منصوريان تا دو ماه آينده خود را براي حضور در كلاس مربيگري در چلسي آماده مي كند.

رئيس فعلي آكادمي فوتبال استقلال كه در حال حاضر براي مربيگري مدارك كافي را ندارد، براي گذراندن اين دوره از كلاس ها راهي انگلستان خواهد شد.

وي به زودي در كلاس مربيگريکلاس C آسيا نيز شركت مي كند.

در سابق ملي پوشان مي توانستند بدون گذراندن اين دوره، در دوره B حضور پيدا كنند؛ اما در قانون جديد كنفدراسيون آسيا همه بايد از ابتدا در كلاس هاي مربيگري شركت كنند.
    وقتی میگی خوب میشم
    یعنی
    آره من خراب شدم

4. یک کاربر برای این پست سودمند از TOTTI عزیز تشکر کرده اند:

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض دايي از مربيگري تيم ملي بركنار شد

در پي شكست مقابل عربستان
    دايي از مربيگري تيم ملي بركنار شد
    خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال ايران از سمت خود بركنار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس پس از شكست تيم ملي مقابل عربستان در ورزشگاه آزادي مسئولان فدراسيون فوتبال تصميم گرفتند علي دايي را از سمت خود بركنار كنند.
    تيم ملي ايران روز گذشته در حضور 100 هزار تماشاگر مقابل عربستان با نتيجه 2 بر يك شكست خورد تا با 6 امتياز از 5 بازي در رتبه چهارم جدول قرار گيرد. با اين شرايط كار صعود تيم ملي به جام جهاني دشوار شده است.
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای آقا تختی آواتار ها
    حالت من
    Sepasgozar
    11,592 بار در 2,813 پست
      از ایشان تشکر شده است

اینهمه پول واسشون خرج میکنن آخرشم اینجوری حال مردمو میگیرن
    خرید,ارسال و تحویل مکمل های ورزشی از سایت Bodybuilding.com

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از آقا تختی عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین