سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: متناسب كردن اندام در بيست دقيقه!!!!

عضو پیشرفته
    حالت من
    Mehraboon
    4,440 بار در 946 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض متناسب كردن اندام در بيست دقيقه!!!!

آيا مي‌توان بدون كم كردن وزن، اندام متناسبي داشت؟ با انجام دادن شش حركت ساده كه روزانه فقط 20 دقيقه از وقت شما را مي‌گيرد، قدرت عضلاني عضلات سه بخش بالاتنه، ستون فقرات و پايين‌تنة خود را افزايش دهيد. مي‌توانيد روزانه فقط ورزش‌هاي يك بخش از اين سه بخش را انجام دهيد، يا از هر دو حركت پيشنهادي در هر بخش، فقط يكي را انتخاب كنيد. حركات پيشنهادي را 3 تا 5 بار در هفته انجام دهيد تا نتيجه را پس از گذشت فقط سه هفته ببينيد!

بالاتنه
    1. حركت كششي بالاتنه
    روي سطح مناسبي به شكم بخوابيد. شكم و سينة شما در تماس با زمين قرار گيرد. دو كف دستتان را دو طرف شانه بر روي زمين بگذاريد. زانوهايتان را خم كنيد. پاهايتان متقاطع باشند. خودتان را به كمك دست‌ها بالا بكشيد. وقتي آرنج هر دو دستتان صاف شد، دست راستتان را بلند كنيد و موازي سطح افق قرار دهيد. بالاتنه و پاها را تا زانو با دست چپ بالا نگه داريد. دست راست را به ‌جاي اول برگردانيد و دوباره شكم و سينه را در تماس با سطح زمين قرار دهيد. حركت را براي دست مخالف تكرار كنيد. با جابه‌جا كردن وضعيت دست‌ها، ده مرتبه اين حركت را انجام دهيد.
    2. حركت كششي با كمك صندلي
    بر روي يك صندليِ محكم بنشينيد و جلوترين قسمت دو طرف صندلي را با دست بگيريد. درحالي‌كه
    باسن خود را از روي صندلي بلند مي‌كنيد، به‌آرامي پاهايتان را به سمت جلو سوق دهيد. در وضعيتي قرار گيريد كه زانوهايتان زاوية 90 درجه بسازد. شكمتان را صاف كنيد و به‌آرامي آرنج را خم كنيد. باسن خود را پايين بياوريد تا جايي كه بازوهايتان هم‌سطح آرنجتان قرار گيرند. مجدداً خود را بر روي صندلي بكشيد. اين حركت را ده مرتبه تكرار كنيد.
    ستون فقرات
    1. حركت كششي پا
    بر روي سطح مناسب به پشت دراز بكشيد. زانوها را روي شكم خم كنيد. باسن خود را بلند كنيد تا پشتتان بر روي زمين صاف شود. دست‌ها را به دور زانو حلقه كنيد و آنها را به سمت سينه بكشيد. حالا هر دو دستتان را باز كنيد و به سمت بالاي سر بكشيد. همزمان پاها را باز كنيد و زاوية 45 درجه با زمين بسازيد. چند لحظه در همين موقعيت قرار بگيريد. به وضعيت اول برگرديد و ده مرتبه اين حركت را تكرار كنيد.
    2. حركت درجا بر روي ساعد
    بر روي شكم بخوابيد. صورتتان به سمت پايين باشد. آرنج‌ها را خم كنيد طوري كه ساعد و بازويتان بر هم عمود شود. وزن بالاتنه را بر روي ساعد و وزن پايين‌تنه را بر روي پنجة پا بيندازيد. با حمايت ساعد دست، تنة خود را بالا بكشيد و 15 تا 20 ثانيه صبر كنيد. بعد به وضعيت اول برگرديد و حركت را دو بار تكرار كنيد.
    پايين‌تنه
    1. حركت كرنشي
    صاف بايستيد و دست‌ها را به كمر بزنيد. پاي راست را نيم قدم به عقب و سمت چپ ببريد و پشت پاي چپ بگذاريد. وزنتان را روي هر دو پا بيندازيد. با كمر و گردن صاف، زانوهايتان را خم كنيد. به‌آرامي باسن را به سمت پايين و نزديك زمين بياوريد تا جايي كه زانوي چپ به زمين برسد. به وضعيت اول برگرديد و حركت را براي پاي راست تكرار كنيد. ده مرتبه اين حركت را انجام دهيد.
    2. حركت سرپا نشستن
    بايستيد و پاهايتان را بيشتر از عرض شانه باز كنيد. پنجة پايتان را به سمت بيرون خم كنيد. كف دست‌هايتان را بر روي قسمت بالايي ران بگذاريد. به‌آرامي زانوها را خم كنيد. باسن را به سمت پايين بكشيد. زانوها را تا حدي خم كنيد كه ران‌ها موازي سطح زمين باشند. چند لحظه تأمل كنيد و به‌آرامي به وضعيت قبل برگرديد. اين حركت را ده مرتبه تكرار كنيد.

منبع:سئوالات شما
    زیادی به خودت گیر نده آخه چرا همه باید غصه ی یه یار گمشدشونو بخورند چرا پس آخرش اونی نمیشه که ما می خوایم همش به فکر اونیم اونم به فکر ماست اما آخر کار میشه جدایی یه چندروزی تو خودتی بعدم تنهایی اما اصلا قضیه چیه ؟میخوای بدونی ؟اینه که عاشق نیستی؟هستم.خوب اگه بودی که فراموش نمیکردی بخدا خسته شدم آخه چرا دنیامون اینجوری شده یه نفر عشقو معنی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه مگه عشق چیه که ادم اینجوری زندگیشوول میکنه؟بگید تورو خدا

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از sara65 عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال ghost_dog آواتار ها
    480 بار در 99 پست
      از ایشان تشکر شده است

اینم از اون حرفاستا اخه اگر تو بیست دقیقه تمرین میشد به تناسب رسید دیگه یارو ده بیست سال وقت نمیذاشت تا مستر المپیا بشه این مقاله های سارا خانم اکثرا مال نابغه های سایت افتابه که نمیدونم اینا رو از کجا پیدا میکنن میذارن تو سایتشون

در ضمن ا فزایش قدرت و حجم بدون وزنه تقریبا نا ممکنه

4. یک کاربر برای این پست سودمند از ghost_dog عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

در ضمن ا فزایش قدرت و حجم بدون وزنه تقریبا نا ممکنه
    این حرف رو اصلا قبول ندارم ... به هیچ عنوان قبول ندارم . بله به دست اوردن حجم و قدرت مثل جی کاتلر یا نوی فریمن یا دکستر یا... بدون وزنه غیر ممکنه . ما بدون وزنه هیچ وقت نمیتونیم مثل یه پاور لیفتینگ کار کار کنیم اما کسانی رو می شناسم که بدون وزنه به حجم قابل توجه و قدرت فوق العاده دسترسی پیدا کردند (تو رشته رزمی که جای بحثش اینجا نیست پس بیخیال این موضوع میشیم )
    اما شما قبل انتقاد از مقاله باید سه تا چیز رو در نظر می گرفتی :
    1- اولا سارا نگفته کلا تو بیست دقیقه بلکه با بیست دقیقه در روز
    2- من فکر کنم مخاطب اصلی این مقاله خانوما باشن .
    3- سارا گفته متناسب کردن بدن نه مستر یا میس المپیا شدن !!!
    از تو پستات میشه فهمید که بدن خیلی قوی و حجیمی داری و برای همین شاید این تمرین ها به نظرت مسخره باشه اما باور کن اگه خانومای ایرانی واقعا در روز 20 دقیقه این تمرینات رو بکنند و هفته ای دوبار هم برن پارک ورزش هوازی بکنند ، واقعا بدنشون خیلی متناسب میشه . همه که نمیتونن حرفه ای کار کنند و در حد مدل ها یا بدنسازها باشن اما می تونن در حد خودشون متناسب باشن درسته ؟!
    اما این اواخر سارا پستای خوبی میده مثل اون پاهای خوش تراش که واقعا جالب بود .
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال ghost_dog آواتار ها
    480 بار در 99 پست
      از ایشان تشکر شده است

من قصد جسارت و مسخره کردن نداشتم فقط میخوام بگم خیلی از این مقاله هایی که تو اینترنت پیدا میشن بعضی اوقات حتی خود نویسنده هم نه بهش اعتقاد داره نه به کارش بردن اکثرا یه مشت تیوری که کاربرد ندارن و حتی نویسندش ممکنه حتی نای خریدن نون از سر کوچه هم نداشته باشه . بعدش من اکثر رزمی کارایی که دیدم از وزنه هم استفاده میکنن نه مثل یه بدنساز ولی لابلای تمریناتوش از وزنه هم استفاده میکنن.

8. یک کاربر برای این پست سودمند از ghost_dog عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

من قصد جسارت و مسخره کردن نداشتم فقط میخوام بگم خیلی از این مقاله هایی که تو اینترنت پیدا میشن بعضی اوقات حتی خود نویسنده هم نه بهش اعتقاد داره نه به کارش بردن اکثرا یه مشت تیوری که کاربرد ندارن و حتی نویسندش ممکنه حتی نای خریدن نون از سر کوچه هم نداشته باشه .
    درسته مقالات زیادی در اینترنت پیدا میشن که چرت و پرت زیاد میگن .

بعدش من اکثر رزمی کارایی که دیدم از وزنه هم استفاده میکنن نه مثل یه بدنساز ولی لابلای تمریناتوش از وزنه هم استفاده میکنن.
    من خودم هم استفاده میکردم مثلا 2 روز در هفته با وزنه کار میکردم . و 3 روز رزمی الان 5 روز با وزنه کار می کنم یه روز رزمی .
    اما تعداد زیادی رو هم میشناسم که دست به وزنه نزدن اما قدرت خیلی زیادی دارند .
    ویرایش توسط Yakuza6236 : ۱۳۸۹-۰۶-۰۹ در ساعت ۱۲:۱۵ بعد از ظهر
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند: