سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 6 به 8 از 8

موضوع: مکمل های مورد نیاز یک جنگجو !

عضو فعال ghost_dog آواتار ها
    480 بار در 99 پست
      از ایشان تشکر شده است

خیلیا خیال میکنن مکمل معجزه میکنه ولی در اصل مکمل مثل غذاری فشرده شدست همین و نباید بیشتر از این ازش انتظار داشت البته خیلی از کمپانیای مکمل سازی در تعریف خواص مکملشون مواردی رو ذکر میکنن که حتی با مصرف استرویید هم نمیشه به اونا دست پیدا کرد و بیشتر برای تبلیغاته .بازم میگم مکمل و حتی دارو معجزه نمیکنه .راستی یاکوزا راجب عکسایی که گذاشتی باید بگم اینا بدنشون نسبت به یه ادم عادی خوبه وگرنه تو بدنسازی این بدنا اصلا بدن حساب نمیشه مخصوصا اون نفر دوم ژاپنیه حالا باز اون بالاییه میشه با فیتنس کارا مقایسش کرد

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از ghost_dog عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال ghost_dog آواتار ها
    480 بار در 99 پست
      از ایشان تشکر شده است

اقا اون بدنسازی که تا پای مرگ رفتو برگشت تام پرینس بود که من اشتباه نوشتم لی پرست

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از ghost_dog عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

مثل اینکه همه ی دوستان منظور من رو خوب متوجه نشدند .
    در تمام مسابقات از داروها استفاده میشه ... بدون استثنا . تو شطنرجش هم دوپینگ می کنند ، فقط اسم بدنسازی بد در رفته ! اتفاقا این موضوع بحثی بود که مدیر سابق با یکی دو تا از کاربرا داشت . من خودم رفیق داشتم با 120 کیلو وزن میخواست خودش رو واسه مسابقات استانی کیوکوشین آماده کنه اینقدره دارو مصرف کرد که تو سن 20 سالگی و چند روز قبل مسابقات سکته کرد و دکتر گفت این موضوع بی ربط با استرویید و مصرف بیش از حد مکمل پروتئینی نبوده . الان شده 60-70 کیلو و دیگه هم طرف کیوکوشین نمی ره بعضی وقتها هم لکنت زبون پیدا می کنه ! شناگر شده اونم نه در حد حرفه ای کسی که افتخار میکرد روزی 900 گرم پروتئین به بدنش می رسونه و چشم بسته به خودش آمپول میزنه حالا حسرت خوردن یه تخم مرغ مونده به دلش ! بحث بحث دارو نیست . تازه اگه بخوایم بحث دارو رو هم وسط بکشیم باز زمان قدیم داروها کیفیت الان رو نداشتند . سوماتروپین که امروزه هر بچه سوسولی از تخم در میاد میزنه یه موفع یکی از عوامل مرگ بدنسازها بود . حالا شما مقایسه کنید . اگه هم من اسم اون بدنسازها رو اوردم که گفتن دارو خوب نیست و دارو رو توصیه نمی کنند منظورشون استفاده دارو برای بدنساز ها معمولی بوده و گرنه گرک ولینتیو سلطان سینوتول هم به جوونا توصیه میکنه دارو مصرف نکنند ! این به این معنی نیست که خودش هم مصرف نمی کرده ! خوب من تو این موضوع شک ندارم که همه ی مستر المپیایی ها دارو مصرف می کنند . اتفاقا همین چند وقت پیش در مورد سینتولی بودن میشین بدنساز روسی در المپیا گفتم . حرف های من در جواب این جمله بود : بدنسازی بدون مکمل یعنی هیچ !
    هدف ما از بدنسازی چیه ؟! 1- مسابقه 2- تناسب اندام 3- قدرت (نه در حد پاورلیفتینگ ) 4- دختربازی 5-به عنوان یک ورزش مکمل برای ورزش های دیگر6- و ...این مقاله خطاب به گروه پنجم هست . یعنی کسانی که میخوان هم رزمی کار کنند هم با بدنسازی بدن زیبایی داشته باشند و هم در مسابقات کیوکوشین یا بوکس یا کیک بوکسینگ حرفی برای گفتن داشته باشند . نه در مسابقات بدنسازی یا بادی کلاسیک . عکس اولی مربوط به julien greaux هست . این آقا رزمی کار هستند . عکس دوم مرحوم اندی هوگ رزمی کار بزرگ اروپایی هست . و عکس سوم مربوط به ماسوتاتسو اویاما افسانه ای هست . کسی که با دست خالی گاو های وحشی رو از پا در میورده و یک نفری با دها نفر مبارزه می کرده . این ها در درجه اول رزمی کارند بعد بدنساز ! برای همین نیازی به بدنی در حد مسابقات بدنسازی ندارند . اما در مورد معجزه کردن یا نکردن مکمل به حرفای کو توجه می کنیم : من روزی 5- 6 لیتر شیر میخوردم به علاوه 12 تخم مرغ و قبل باشگاه هم چند تا موز .... اما امروزه بدنساز ها با دو-سه تا پاکت مثل این (منظور مکمل مزو تچ بود )و چند قاشق مکمل بعد ورزش تمام اون مواد رو دریافت میکنند تازه با سرعت جذب بالا ! (منظورش از این حرف این بود که قبلا ما اینقدر میخوردیم کمر باریک بودیم حالا شما با این همه دم و دستگاه چرا دیگه کمر باریک نیستید ! فکر کنم تو مجله اکسیژن این مصاحبه رو خوندم )
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12