سفارش تبلیغات

صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 77

موضوع: در جست و جوی دزدهای سرگردنه !

عضو پیشرفته hamidbarca آواتار ها
    2,945 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

بهترین کار اینه که مطالب رو در قالب pdf بنویسید با اسم نویسنده و سایت و بذارید تو سایت تا کاربرا آپلود کنن اگه کسی هم خواست بذاره تو سایتش مجبوره همون فایل رو بذاره

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از hamidbarca عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

اخه حمید جان اینجوری همش میشه لینک
    نه بابا ایرادی نداره
    بذار به کار کثیفشون ادامه بدن
    ما این افتخار نصیبمون شده که مطالب رو ابتدا شما میخونید و کپی مطلب رو کاربران سایت ایران کپی

قابل توجه دوستان
    اون دزد احمقی که اسمش توی امضای یاکوزا هم هستش Admin
    مدیر سایت ایران کپی
    از ترسش و اینکه خودشم میدونسته داره دزدی و جاسوسی میکنه اسمش رو لو نداده بود
    اما الان رفته اسمش رو تغییر داده و مثلا ترسش ریخته و اسمش رو لو داده.... محمد چالش
    انقدر ترسو و بزدل بود که میومد فقط جاسوسی میکرد و با افتخار مطالب رو کپی میکرد ( میدزدید ) و میرفت
    خاک بر سرت
    جالب اینجاس مدعی شده بود این مطالب رو خودم یادتون دادم
    اخه یکی نیست بگه بچه زپرتی تو یدونه پست بدرد بخور داری تو این سایت؟؟
    ویرایش توسط Senior Manager : ۱۳۸۹-۰۸-۰۱ در ساعت ۱۱:۲۳ بعد از ظهر

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

hamidbarca
    من بعد همین کار رو می کنم ! اگه با آکروبات به PDF تبدیل کنیم حجم کمی هم می بره و راحت دانلود میشه . مرسی از نظرت .
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

البته این موضوع رو هم اضافه کنم که ما از پلید بودن این فرد خبر داشتیم (محمد رضا ، منظورم از محمد همین محمد چالش بود ! ) فقط به دلایلی به روش نمی اوردیم ! برای مثال اگه از شما بپرسن مثلا فلانی مطالب چه طوره چی جواب میدین ؟! یا میگین خوبه ! یا میگین طولانی اند ! یا میگین چه خوب شد که مقاله ها مجانی شدند یا ... ! میدونید وقتی از این آقا این سوال پرسیده شده چی جواب داده : گفته چه طور مگه ! پول دادیم تا یه سال استفاده کنیم ! نمی دونم ترس و سوتی رو از لحنش می تونید بفهمید یا نه ؟! و جالبه بدنید وقتی بهش گفتند چرا کپی میکنید جواب داده این مطالب رو خودم بهتون یاد دادم !
    این آقا (آغا) بلافاصله بعد از اینکه منو از سایت ایران بادی اخراج کرد اومد اینجا و آنلاین شد !تا ببینه آیا گند این موضوع اینجا هم دراومده یا نه !؟
    واقعا که باید بری بمیری محمد چالش !
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته ShaHiN.mY.LoVE آواتار ها
    حالت من
    Khoonsard
    3,393 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

بچه ها زیاد خودتونو اذیت نکنید ، مگه چند تا سایت پرطرفدار بدنسازی هست ، باور کنید همه میدونن چه مطلبی کپی شده ، چه مطلبی نشده
    یکی از مطالبی که مصطفی نوشته بود رو تو سایت پرشین جیم دیدم و تذکر دادم اسم نویسنده یا مترجم لااقل ذکر شه ، جواب داده شد مطلب ترجمه سایت بادی بیلدینگه و اگه مصطفی خانی گفته مال منه دروغ گفته .
    گفتم عزیز دلم مگه کدوم یکی از مطالب سایت در مورد مکملها رو خودتون با علم!! خودتون نوشتید . اکثر مقالات در مورد مکملها ترجمه سایت بادی بیلدینگه ویا ترجمه سایت شرکت سازنده . لااقل باید به زحمت تالیف یا ترجمه این کار احترام گذاشت . ولی باز دیدم منبعی ذکر نشد و کماکان از اون مطالب استفاده میشه .
    در کل با نظر افشین جان موافقم ، گور باباشون بزار هرچی میخوان کپی کنن. تمام کابرای این چند تا سایت میدونن مطلب کار کی بوده .

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از ShaHiN.mY.LoVE عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع