سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ارام ورزش کردن یا تند ورزش کردن؟

عضو پیشرفته
    حالت من
    Mehraboon
    4,440 بار در 946 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض ارام ورزش کردن یا تند ورزش کردن؟

سلامتيران: نتايج تحقيقات دانشمندان دانشگاه آريستوتل يونان حاكي است، فعاليت هاي ورزشي كه با شدت كمتري انجام مي شوند دركاهش وزن تاثير بيشتري دارند.
    به گزارش رويترز، اين دانشمندان با مطالعه بر روي 14 زن داراي وزن طبيعي و دچار اضافه وزن ومقايسه تاثير راه رفتن با سرعت ملايم بر روي تردميل هفته اي 4 بار با راه رفتن با سرعت بيشتر در همين مدت، دريافتند، وزن كساني كه به طور ملايم به انجام اين فعاليت ورزشي مي پردازند، پس از 3 ماه به طور ميانگين 3 كيلو و171 گرم كاهش مي يابد اين درحالي است كه وزن كساني كه به انجام فعاليت ورزشي شديدتر مي پردازند، 1 كيلو و812 گرم كاهش مي يابد
    زیادی به خودت گیر نده آخه چرا همه باید غصه ی یه یار گمشدشونو بخورند چرا پس آخرش اونی نمیشه که ما می خوایم همش به فکر اونیم اونم به فکر ماست اما آخر کار میشه جدایی یه چندروزی تو خودتی بعدم تنهایی اما اصلا قضیه چیه ؟میخوای بدونی ؟اینه که عاشق نیستی؟هستم.خوب اگه بودی که فراموش نمیکردی بخدا خسته شدم آخه چرا دنیامون اینجوری شده یه نفر عشقو معنی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه مگه عشق چیه که ادم اینجوری زندگیشوول میکنه؟بگید تورو خدا

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از sara65 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد
    3,570 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

سپاس از سارای عزیز که همیشه مطالب جالبی رو پست میکنه. در مورد این تحقیق مثل بسیاری از چیزهای دیگه مدیا فقط هدفش ساختن اخبار هست بدون توجه به نکات ظریفی که در این مساله وجود داره و از همه عزیزان خاهش میکنم هر چیزی رو که تو اخبار یا هر جا دیدید بلافاصله نپذیرید حتما سوال کنید و به اصل قضیه پی ببرید. من کل این مقاله رو که در سال ۲۰۰۶ منتشر شده و البته تحقیق انجام شده در سطح وسیعی نبوده رو به صورت پی دی اف میزارم که خودتون ببینید چگونه با لغات بازی میشه در این تحقیق درسته که تمرین با شدت ملایم وزن بیشتری رو از دست داده اما چه وزنی؟! مقداری عضله (۲۰۰ گرم) از دست داده و بقیش چربی (۳.۱ کیلو) از دست داده اما گروهی که کمتر وزن کل از دست داده (شدت بیشتر) حدود نیم کیلو عضله اضافه کرده و ۲.۴ کیلو چربی از دست داده یعنی در کل ۷۰۰ گرم در طول ۳ ماه کمتر چربی از دست داده اما اختلاف وزن بدون چربی بین این دو گروه هم ۷۰۰ گرم عضله هست پس سر انجامه کار خود مقاله نتیجه میگیره که برای کاهش وزن کلی، تمرین متوسط موثر تره اما برای حفظ و حتا افزایش عضله تمرین با شدته بالا موجب بالا رفتن هورمون رشد و بکار گیری فیربهای عضلانی تند انقباز شده اما نکته مهم اینجا اینست که عضله واحد فعال بدن و چربی سوز هست پس هر چه شما به وزن عضلانی بدن خود اضافه کنید متابلیسم پایه بالاتری خواهید داشت و در دراز مدت چربی بیشتری خواهید سوزاند و این یکی از نقاط قوت در جهت توفیق در چربی سوزی در دراز مدت هست حالا خودتان بگید آیا شما هدفتون صرفا کاهش وزن هست یا کاهش وزن به همراه افزایش عضله؟؟
    ویرایش توسط arashbandegan : ۱۳۸۹-۰۸-۰۴ در ساعت ۰۶:۱۸ قبل از ظهر

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از arashbandegan عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته *f* آواتار ها
    حالت من
    Bitafavot
    4,546 بار در 997 پست
      از ایشان تشکر شده است

آره يواش ورزش كنيم ماهيچه هامونم نميگيره

دنیای این روزای من هم قد تنپوشم شده
    اینقدر دورم از تو که دنیا فراموشم شده
    دنیای این روزای من درگیر تنهایی شده
    تنها مدارا می کنیم دنیا عجب جایی شده