سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اجیل بخورید تا از شر چربی شکم خلاص شوید.

عضو پیشرفته
    حالت من
    Mehraboon
    4,440 بار در 946 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض اجیل بخورید تا از شر چربی شکم خلاص شوید.

تغذیه > توصیه‌ها و آداب - همشهری آنلاین:
    تحقیقات نشان می‌دهد زنانی که در هفته حداقل 2 بار، آجیل می‌خورند کمتر شاهد اضافه وزن خواهند بود.
    اگر می‌خواهید از شر اضافه وزن و چربی شکمتان خلاص شوید گردو،‌ بادام زمینی، پسته، بادام و دیگر انواع آجیل را مصرف کنید.
    الیزابت سومر، کارشناس تغذیه می‌گوید: مغزها سرشار از دو ترکیب فیبر و پروتئین هستند که این دو، کلید اصلی کاهش وزن محسوب می‌شوند.
    وی می‌گوید من همیشه در کیفم و یا روی میز کارم مقداری آجیل می‌گذارم و به عنوان یک میان وعده سبک از آن‌ها استفاده می‌کنم و با اینکار می‌توانم از ساعت 6:30 که از سر کار برمی‌گردم تا ساعت 8 که شام حاضر می‌شود هله‌هوله دیگری نخورم و تا حدی رفع گرسنگی کنم.
    مغزها میان وعده‌های فوق‌االعاده‌ای هستند که نه تنها باعث افزایش وزن نمی‌شوند بلکه به مقدار قابل توجهی باعث از دست دادن وزن می‌شوند.
    از خواص این میان وعده فوق‌العاده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
    • موجب کاهش سریع وزن می‌شوند.
    طی نتایج حاصله از تحقیقات در دانشگاه لوما لیندا، افرادی که هر روز بادام مصرف می‌کنند نسبت به کسانی که از این ماده غذایی مصرف نمی‌کنند، ‌62 درصد از وزن و 56 درصد از چربی خود را بیشتر از دست می‌دهند و این مورد به خاطر وجود فیبر درون مغزها است که مانع جذب چربی به بدن می‌شوند. این نوع آجیل همچنین دارای مقادیر زیادی آلفالینولئیک است به سوخت و ساز چربی‌ها شتاب می‌دهد.
    سعی کنید روزانه 35 گرم بادام بوداده یا خام مصرف کنید.
    • باعث کوچک شدن شکم می‌شوند.
    انواع آجیل با وجود چربی‌های اشباع نشده در خود می‌توانند از تجمع چربی‌های زائد درشکم پیشگیری کنند.
    • موجب افزایش انرژی می‌شوند.
    گردو،‌ بادام و بادام زمینی سرشار از چربی‌های انرژی‌زا، فیبر و پروتئین هستند. همیشه مقداری از آن‌ها همراه خود داشته باشید.
    • باعث تقویت قلب هستند.
    مصرف حدود 30 گرم آجیل در روز می‌تواند تا 39 درصد احتمال خطر ابتلا به حملات قلبی را کاهش دهد.
    • احتمال ابتلا به سرطان را در شما کاهش می‌دهند.
    • موها را شفاف می‌کنند.
    • به خاطر دارا بودن ویتامین E باعث شادابی و جوانی پوست می‌شوند.[ویتامین E ضد موخوره و شفابخش مو ]
    زیادی به خودت گیر نده آخه چرا همه باید غصه ی یه یار گمشدشونو بخورند چرا پس آخرش اونی نمیشه که ما می خوایم همش به فکر اونیم اونم به فکر ماست اما آخر کار میشه جدایی یه چندروزی تو خودتی بعدم تنهایی اما اصلا قضیه چیه ؟میخوای بدونی ؟اینه که عاشق نیستی؟هستم.خوب اگه بودی که فراموش نمیکردی بخدا خسته شدم آخه چرا دنیامون اینجوری شده یه نفر عشقو معنی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه مگه عشق چیه که ادم اینجوری زندگیشوول میکنه؟بگید تورو خدا

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از sara65 عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

دکتسر جکسون هر شب قبل خواب 20 تا بادوم میخورد ... حالا نمیدونم این کار رو میکنه یا نه ! اما بادوم تو یکی از رژیماش وعده آخر غذا بود .
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته hamidbarca آواتار ها
    2,945 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

این آجیل های هندی که تند هستن لاغر نمیکنه؟
    من که الان شدیدا تو رژیم هستم جاتون خالی از باشگاه اومدم دیدم بابام یه خرمن از اینا آورده.اول یه ناخنک زدم رفتم چند دقیقه بعد دوباره اومدم...خلاصه هی رفتم هی اومدمآخرش گفتم گور باباش,کل اجیل ها رو زدم زیر بغلم رفتم تو اتاقم پای فیلم نشستم به خوردن.دیگه حالم داشت بد میشد

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از hamidbarca عزیز تشکر کرده اند: