سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 29 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6 به 10 از 144

موضوع: اخبار حوادث

عضو پیشرفته *f* آواتار ها
    حالت من
    Bitafavot
    4,546 بار در 997 پست
      از ایشان تشکر شده است

3 عضو باند وحشت دستگير شدند

جام جم آنلاين: با دستگيري 3 عضو ديگر باند وحشت كه با ربودن مردم آنها را در يك كمپ زنداني مي‌كردند، ابعاد تازه‌اي از جرايم سياه آنها فاش شد.
    به گزارش جام‌جم، هفته گذشته ماموران كلانتري 140 باغ فيض پونك تهران پس از شكايت مردي مبني بر اين‌كه پسر گمشده‌اش در يك كمپ غيرمجاز در محله فرحزاد محبوس شده است، براي نجات مرد جوان به اين محل اعزام شدند.
    ماموران با هماهنگي قضايي وارد اين محل شدند و 7 مرد جوان را كه در اتاق‌هاي آنجا محبوس و بشدت شكنجه شده بودند، نجات دادند.
    پس از منتقل شدن مردان جوان به كلانتري و تحقيقات از آنها معلوم شد كه همگي هنگام تردد در محله‌هاي غرب و شمال غرب تهران از سوي اعضاي مخوف يك باند كه ماموران قلابي بودند، ربوده شده و پس از انتقال به اين كمپ شكنجه شده و پول‌ و اموالشان به سرقت رفته و تعدادي از آنها آزار و اذيت شيطاني شده‌اند.
    با دستور ويژه بازپرس طوفاني، رئيس شعبه 12 دادسراي ناحيه 2 تهران، تحقيقات ماموران براي يافتن اعضاي باند تبهكاري آغاز شد. در ادامه تحقيقات ماموران پي بردند كه آنها براي آزادي گروگان‌ها از خانواده‌هايشان مبالغي كلان اخاذي كرده‌اند.
    انكار سركرده باند
    به اين ترتيب روند رسيدگي به پرونده وارد مرحله جديدي شد و مخفيگاه صاحب كمپ كه مردي سالخورده و سركرده باند بود در غرب تهران شناسايي و دستگير شد. متهم در بازجويي‌هاي پليسي اظهارات شاكيان را نپذيرفت و از اعمال مجرمانه‌ 3 پسرش و 4 همدست ديگر آنها اظهار بي‌اطلاعي كرد.
    با تحقيق مقدماتي، سركرده باند روانه زندان شد و با دستور قضايي بازپرس طوفاني پرونده در اختيار ماموران پايگاه يكم پليس امنيت تهران قرار گرفت و جستجوها براي دستگيري اعضاي فراري اين باند مخوف ادامه پيدا كرد.
    روز دوشنبه گذشته وقتي يكي ديگر از افراد به دام‌افتاده در اين باند براي شكايت از آنها به دادسراي ناحيه 2 تهران رفته بود، ناگهان مقابل يكي از شعبات دادسرا متوجه 3 مرد جوان شد كه به اتهام مظنونيت در سرقت موتورسيكلت، دستگير شده‌ بودند.
    با نزديك شدن اين فرد به 3 متهم دستگيرشده، وي سراسيمه آن محل را ترك كرد و وارد شعبه 12 دادسراي ناحيه 2 تهران شد و به بازپرس طوفاني گفت : 3 نفر از اعضاي باند مخوفي كه 10 روز در اسارتگاه آنها بودم اكنون به اتهام سرقت دستگير شده‌اند.بازپرس طوفاني با ثبت اظهارت اين شاكي، دستور قضايي را صادر كرد و متهمان براي ادامه تحقيقات به پايگاه يكم پليس امنيت تهران منتقل شدند. آنها در مواجهه حضوري با ده‌ها شاكي به همكاري با اعضاي باند مخوف تحت تعقيب پليس اعتراف كردند.
    يكي از اين متهمان كه جمال نام دارد، در اظهاراتش به بازپرس طوفاني گفت: 2 ماه پيش به خاطر اعتياد با خانواده‌ام مشاجره كرده و آنها مرا از خانه بيرون كردند. در خيابان‌هاي شهر سرگردان بودم كه 2 ماه پيش غضنفر ـ سركرده باند ـ مرا در خيابان ديد و به كمپ آورد تا سرپناهي داشته باشم.
    متهم يادآور شد: چند روز اول نمي‌دانستم آنها افراد را مي‌ربايند تا از خانواده‌هايشان اخاذي كنند. با اطلاع از اين موضوع، قصد فرار داشتم كه پسران غضنفر مرا كتك زدند و با تهديد و ايجاد وحشت همكاري‌ام با آنها را شروع كردم.
    وي افزود: آنها در قالب گروه‌هاي 5 يا 6 نفره هر 2 روز در ميان از كمپ كه معروف به كمپ اجباري بود، خارج مي‌شدند. بعد نيمه‌هاي شب 3 تا 5 مرد جوان را با دست و پاي بسته به كمپ مي‌آوردند و كتك مي‌زدند.
    متهم گفت: آنها از من نيز مي‌خواستند تا در كتك زدن و شكنجه افراد ربوده شده به آنها كمك كنم كه براي ماندن در آن محل و دريافت مبلغي پول، خواسته‌شان را قبول مي‌كردم.بعد از چند روز شكنجه افراد جوان، آنها را از اتاق‌هاي مخروبه خارج كرده و به اتاق بزرگ‌تري كه در انتهاي كمپ متروكه بود، منتقل و در ميان ديگر افراد ربوده شده كه هر هفته 40 نفر مي‌شدند، قرار مي‌داديم.
    مرد شكنجه‌گر افزود: 2 روز بدون آب و غذا در اين محل مي‌ماندند و بعد به محل‌هاي قبلي بازمي‌گشتند. يك مرد غريبه به همراه غضنفر و 3 فرزندش، برخي از آنها را مورد آزار و اذيت شيطاني قرار مي‌دادند تا از خانواده‌هايشان پول اخاذي كنند.
    با اعتراف اين مرد، 2 همدستش مورد بازجويي قرار گرفتند كه معلوم شد هر دوي آنها نيز معتاد بوده و در كمپ اجباري مسووليت تهيه غذا و نگهباني از اتاق‌هاي افراد ربوده شده را برعهده داشته‌اند.
    بنابراين گزارش، متهمان با قرار قانوني روانه زندان شدند. جست‌وجو براي دستگيري 4 عضو مخوف اين باند تبهكاري و فاش شدن ديگر جرايم آنها ادامه دارد.

دنیای این روزای من هم قد تنپوشم شده
    اینقدر دورم از تو که دنیا فراموشم شده
    دنیای این روزای من درگیر تنهایی شده
    تنها مدارا می کنیم دنیا عجب جایی شده

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از *f* عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Bitafavot
    4,546 بار در 997 پست
      از ایشان تشکر شده است

قاتل نازنين در يك قدمی چوبه دار

عصر روز حادثه در خانه مادر زنم بوديم كه مادر «نازنين» از آنجا رفت اما دخترش ماند. ساعتي بعد كه «نازنين» از خانه بيرون رفت، دنبالش رفته و او را سوار موتور كرده و پس از كشاندن دختربچه به باغي، او را با روسري خفه كرده و جسدش را داخل گودالي انداختم.
    ایران: عامل قتل دختر هشت ساله پس از 9 ماه سكوت در حالي به آزار و اذيت قرباني‌اش اعتراف كرد كه پيش‌تر، قضات ديوان عالي كشور حكم اعدام وي را نقض كرده بودند.

رسيدگي به اين پرونده از شامگاه 26 بهمن سال 88 همزمان با ناپديد شدن دختر كوچولو در دستور كار پليس شهرستان ني‌ريز استان فارس قرار گرفت.
    پدر «نازنين» به كارآگاهان گفت: دخترم امروز براي رفتن به خانه خاله‌اش از خانه خارج شد اما ديگر بازنگشت. پس از اين شكايت، كارآگاهان تجسس‌هاي گسترده‌اي را آغاز كردند تا اين كه به قاسم- يكي از بستگان دختر گمشده- مشكوك شدند.
    متهم در بازجويي‌ها گفت: عصر روز حادثه در خانه مادر زنم بوديم كه مادر «نازنين» از آنجا رفت اما دخترش ماند. ساعتي بعد كه «نازنين» از خانه بيرون رفت، دنبالش رفته و او را سوار موتور كرده و پس از كشاندن دختربچه به باغي، او را با روسري خفه كرده و جسدش را داخل گودالي انداختم.
    در جلسه محاكمه، متهم قتل و سرقت را قبول كرد اما منكر آزار و اذيت قرباني شد. قضات شعبه چهارم دادگاه كيفري استان فارس نيز پس از پايان محاكمه، عامل جنايت را به يك بار قصاص و يك بار اعدام- به اتهام آزار و اذيت قرباني- محكوم كردند.
    با اعتراض مرد جنايتكار، پرونده به ديوان عالي كشور فرستاده شد كه قضات حكم قصاص را تأييد كردند اما مجازات اعدام را نقض كرده و پرونده را براي رسيدگي دوباره به دادگاه كيفري فرستادند.
    اين بار قاتل «نازنين» پس از 9 ماه سكوت، سرانجام به آزار و اذيت دختربچه هم اعتراف كرد. بدين ترتيب وي پس از جلسه دادگاه غيرعلني دوباره به اعدام محكوم شد.

............................................

من جا پدر مادر دختره بودم خودم ميكشتمش عجب عوضی هایی پيدا ميشن ها

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از *f* عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته پرند آواتار ها
    3,765 بار در 806 پست
      از ایشان تشکر شده است

آدم با خوندن این جور اخبار استرس میگیره...
    خواهرم همیشه قسمت مربوط به رحمت خدا رفته ها رو می خونه...

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از پرند عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Bitafavot
    4,546 بار در 997 پست
      از ایشان تشکر شده است

همجن س بازی در خوابگاه های دانش جويی

در برخي از اين خوابگاه‌ها به ويژه خوابگاه‌هاي دختران بداخلاقي‌هايي نظير هم*** بازي و برهنه شدن دختران در محوطه خوابگاه به وفور مشاهده شده است تا جائی كه متخلفین در برخي طبقات اين خوابگاه‌ها محدوديت ورود ساير دانشجويان را اعمال کرده و به دانشجویان دیگر اجازه ورود به این مناطق ممنوعه را نمی دهند.
    صراط - در برخي از خوابگاه‌های دانشجویی در تهران بويژه خوابگاه‌هاي دختران، بداخلاقي‌هايي نظير هم*** بازي و برهنه شدن دختران در محوطه به وفور مشاهده شده تا جايی كه متخلفین در برخي طبقات، محدوديت ورود ساير دانشجويان را اعمال کرده و اجازه ورود به این مناطق ممنوعه را نمی دهند.
    بحث ابتذل‌هاي اخلاقي در همه خوابگاه‌هاي دانشجويي مشهود است به طوري كه در دو دانشگاه معروف تهران خوابگاه‌ها به مراكز فساد و فحشا . کانون تولید برخی محصولات غیراخلاقی در دانشگاه ها تبديل شده است.
    خوابگاه‌هاي دانشجويي با وجود متمركز بودن در محوطه‌هاي دانشگاه‌ها و اينكه خيلي از مسئولان نظارت كافي بر آنها را دائماً تكرار مي كنند، اما وجود مشكلات اخلاقي و اسفناك اين مكان‌ها بازگوي اين مطلب است كه نه تنها نظارت بر اين مكان‌ها وجود ندارد بلكه خوابگاه‌‌هاي دانشجويي به مكان‌هايي براي ترويج بداخلاقي‌هاي خاصي تبديل شده است.
    در خوابگاه‌ها به دليل وجود اينترنت‌هاي پرسرعت دانلود فيلم‌هاي غيراخلاقي و عكس‌هاي مبتذل مشهود است و به شدت در اين خوابگاه‌ها رواج يافته است و همچنين تبادل مواد مخدر و cdهاي با مضمون‌هاي غيراخلاقي گسترش يافته است و مكاني براي درآمدزايي برخی دانشجويان تبديل شده است.
    در برخي از اين خوابگاه‌ها به ويژه خوابگاه‌هاي دختران بداخلاقي‌هايي نظير هم*** بازي و برهنه شدن دختران در محوطه خوابگاه به وفور مشاهده شده است تا جائی كه متخلفین در برخي طبقات اين خوابگاه‌ها محدوديت ورود ساير دانشجويان را اعمال کرده و به دانشجویان دیگر اجازه ورود به این مناطق ممنوعه را نمی دهند. همچنین برخی مسئولین خوابگاه ها و ماموران خدماتی و نظافتی هم جرات ورود به این طبقات را ندارند زیرا با بدترین توهین ها و تهدیدها مواجه می شوند.
    علاوه بر اين در برخي از خوابگاه‌ها بويژه خوابگاه‌هاي دانشگاه‌هاي تهران ترويج قوميت گرايي، شيطان پرستي و بهائيت به وضوح ديده شده به طوري كه در يكي از دانشگاه‌هاي صنعتي تهران ترويج بي خدايي رواج يافته است.
    مشكلات دانشگاه‌ها و بحث‌هاي سياسي طوري در دانشگاه‌ها گسترش يافته كه حتي مسئولان دانشگاه خوابگاه‌هاي دانشجويي را فراموش كرده و نظارت جزئي هم بر اين مكان‌ها ندارند.
    اين مسئولان، خوابگاه‌ها را فقط فضايي مي دانند كه بتوانند تمام دانشجويان ورودي را در آن اسكان دهند طوري كه بسياري از دانشجويان ساكن اين خوابگاه‌ها گفته‌اند كه حتي بازديد روساي دانشگاه هم از مكان‌ها صورت نمي گيرد.
    مسئولان بايد بدانند كه معضل بداخلاقي‌ها در خوابگاه‌هاي دانشجويي و غلظت آنها دانشگاه‌ها را به شدت تهديد مي كند.

persianv.com

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از *f* عزیز تشکر کرده اند:

مدیر انجمن عمومی و سایر عکس ها 3tare آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    5,842 بار در 1,188 پست
      از ایشان تشکر شده است

انقد وضعیت خوابگاه ها افتضاح شده که من از همون ترم اول اصلا خوابگاه نرفتم! و ترجیح دادم خونه بگیرم
    التماس به خدا جرأت است... اگر برآورده شود، رحمت است... اگر برآورده نشود، حکمت است...
    التم
    اس به خلق خـفـت است... اگـر برآورده شود، مـنـت است... اگر برآورده نـشود، ذلـت است...

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از 3tare عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 29 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین