سفارش تبلیغات

صفحه 3 از 29 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 144

موضوع: اخبار حوادث

عضو پیشرفته *f* آواتار ها
    حالت من
    Bitafavot
    4,546 بار در 997 پست
      از ایشان تشکر شده است

محسن مرد هوس باز همسرش را غافلگير كرد

با ديدن دختر غريبه اعصابم خط خطي شد و به طعنه گفتم: چرا زودتر خبر ندادي تا غذاي درست و حسابي براي ميهمان مان آماده کنم.
    خراسان: خورشت قيمه بادمجان درست کرده بودم و مي خواستم در شب تولد همسرم او را با پختن غذاي مورد علاقه اش غافلگير کنم اما سرشب بود که شوهرم همراه دختري جوان به خانه آمد و گفت: اين خانم، خواهر يکي از دوستانم است و مي خواهد تا فردا اين جا بماند.
    زن جوان در دايره اجتماعي کلانتري شهيد نواب صفوي مشهد افزود: با ديدن دختر غريبه اعصابم خط خطي شد و به طعنه گفتم: چرا زودتر خبر ندادي تا غذاي درست و حسابي براي ميهمان مان آماده کنم.
    محسن در حالي که به چشمانم زل زده بود، جواب داد: تو دهانت را ببند و حرف نزن، پذيرايي و غذاي خوب توي سرت بخورد. او مرا به داخل اتاق برد و آهسته گفت: اين دختر، فراري است و ۲۰ هزار تومان از او گرفته ام تا ۲ شب در خانه مان مخفي شود بعد هم مي رود و گور خودش را گم مي کند.
    شنيدن اين حرف برايم غيرقابل تحمل بود. تصميم خودم را گرفتم و آماده شدم تا به خانه پدرم بروم اما شوهرم با تهديد چاقو قصد داشت جلوي مرا بگيرد. او وقتي ديد مقاومت مي کنم تيزي چاقو را روي بازوي دستم کشيد و زخمي ام کرد.
    با سر و صدايي که راه انداختم همسايه ها به کمکم آمدند و موضوع را به پليس ۱۱۰ اطلاع دادند.
    زن جوان در ادامه داستان تلخ زندگي اش گفت: ۴ سال قبل به اصرار پدرم با پسرخاله ام نامزد شدم اما او به کريستال اعتياد داشت و ما در دوران عقد از همديگر جدا شديم. اين شکست روحي براي من و خانواده ام خيلي گران تمام شد و پدرم که خودش را مقصر مي دانست آرزو داشت هرچه زودتر مرا عروس کند.من که از ناراحتي پدرم عذاب مي کشيدم دعا مي کردم هر چه زودتر ازدواج کنم.
    حدود ۷ ماه قبل برادر يکي از دوستانم به خواستگاري ام آمد و ما با هم نامزد شديم. شاهرخ ۲ تجربه تلخ شکست در زندگي اش داشت و ادعا مي کرد که ۲ نامزد قبلي اش را به دليل فساد اخلاقي طلاق داده است.
    متاسفانه من و خانواده ام فريب چرب زباني هاي او را خورديم و فقط براي اين که در بين اقوام و فاميل خودي نشان بدهيم بدون انجام تحقيقات درست و حسابي جواب مثبت داديم.
    من و شاهرخ در مراسمي بسيار ساده با هم نامزد شديم و تازه ۳ ماه است که زندگي مشترک خود را آغاز کرده ايم اما با تاسف بايد بگويم همسرم نه تنها اعتياد دارد بلکه مردي هوس باز و بيکار است و هيچ تعهدي نسبت به زندگي مان ندارد. از او مي ترسم و نمي دانم چرا من با وجود آن که يک بار چوب ازدواج ناآگاهانه را خورده بودم، دوباره به چنين سرنوشتي دچار شدم؟
    کاش پس از تجربه تلخ قبلي به جاي آن که تنها به فکر غرور پدرم باشم کمي در مورد آينده و سرنوشتم فکر مي کردم چون با اين وضعيت و ۲ بار شکست تلخ انگشت نماي اقوام و آشنايان خواهم شد.

دنیای این روزای من هم قد تنپوشم شده
    اینقدر دورم از تو که دنیا فراموشم شده
    دنیای این روزای من درگیر تنهایی شده
    تنها مدارا می کنیم دنیا عجب جایی شده

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از *f* عزیز تشکر کرده اند:

مدیر انجمن عمومی و سایر عکس ها 3tare آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    5,842 بار در 1,188 پست
      از ایشان تشکر شده است

ایکاش هیچکدوممون روزی قربانی خیانت همسرانمون نباشیم
    التماس به خدا جرأت است... اگر برآورده شود، رحمت است... اگر برآورده نشود، حکمت است...
    التم
    اس به خلق خـفـت است... اگـر برآورده شود، مـنـت است... اگر برآورده نـشود، ذلـت است...

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از 3tare عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته پرند آواتار ها
    3,765 بار در 806 پست
      از ایشان تشکر شده است

اگه همسرانمون مریض نباشن،اگه خیانت کنن تقصیر خودمونه!!

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از پرند عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Bitafavot
    4,546 بار در 997 پست
      از ایشان تشکر شده است

دزدها شلوار مردم را هم مي‌دزديدند

جام جم آنلاين: اعضاي يك باند تبهكاري كه هنگام سرقت در تهران ، شلوار مالباخته‌ها را نيز مي‌دزديدند تا مانع تعقيب خود شوند، در درگيري با پليس هدف اصابت گلوله قرار گرفتند.در فيلم‌هاي شهري، تصاوير حمله متهمان به مردم و سرقت اموال و شلوار آنها ضبط شده است.
    به گزارش «جام‌جم»، در آخرين روزهاي مهر امسال مردي كه پس از خريد 6000 دلار قصد عزيمت به محل سكونت خود را داشت، در يكي از خيابان‌هاي مركزي شهر به يكباره از سوي 4 مرد مورد حمله قرار گرفت.
    آنها با استفاده از فنون رزمي قصد بيهوش كردن او را داشتند و با سرقت 6000 دلار ارز و شلوار وي از محل متواري شدند، به طوري كه مرد مالباخته قادر به تعقيب آنها نبود.
    با شكايت مالباخته در شعبه اول دادياري دادسراي جنايي تهران، داديار هاشميان دستور قضايي را در اين ارتباط صادر كرد و پرونده به اداره 18 پليس آگاهي ارجاع شد.با بررسي اين شكايت و به دست آمدن تصوير حمله سارقان به مالباخته توسط دوربين يك اداره دولتي و بررسي اين فيلم، ردپاي 4 سارق حرفه‌اي و سابقه‌دار كه به روش خفه‌كني، كيف‌قاپي و پرتاب تخم‌مرغ از مردم سرقت مي‌كردند، شناسايي شد.
    عمليات دستگيري
    سرهنگ عباسعلي محمديان، رئيس‌پليس آگاهي تهران در ارتباط با پيگيري اين پرونده به «جام‌جم» گفت: پس از شناسايي تبهكاران سابقه‌دار، يك تيم ويژه از كارآگاهان مخفيگاه‌هاي اين متهمان را شناسايي كردند و سرانجام بامداد 25 آبان در حالي كه 4 متهم تحت تعقيب در يك سفره‌خانه حضور پيدا كرده بودند، بلافاصله تيم‌هاي ضربت پليس آگاهي محل را به محاصره درآوردند كه آنها با مشاهده ماموران با قمه و چاقو به پليس حمله‌ور شدند. رئيس پليس آگاهي تهران افزود: در پي حمله تبهكاران،‌ماموران نيز با استفاده از قانون به كارگيري سلاح هر 4 متهم را از ناحيه پا هدف اصابت گلوله قرار داده و به مراكز درماني منتقل كردند. محمديان تصريح كرد: با گزارش دستگيري تبهكاران خشن به ‌داديار جنايي، دستور بازرسي مخفيگاه متهمان صادر شد و ماموران در چند نقطه تهران با ورود به اين محل‌ها مقادير قابل توجهي دلار و يورو، چك‌پول‌هاي 100 و 50 هزار توماني، سكه و سرويس‌هاي طلا و جواهر را كشف و ضبط كردند.
    ايجاد رعب و وحشت
    سرهنگ محمديان اظهار كرد: اعضاي اين باند كه از هم‌محلي‌هاي قديمي هستند، پس از آزادي از زندان با استفاده از القاب و عناوين عجيب و غريب، با ايجاد رعب و وحشت از مردم سرقت مي‌كردند.
    رئيس پليس آگاهي تهران با اشاره به سرقت‌هاي گسترده اعضاي اين باند، از مردم خواست در صورتي كه اموال آنها توسط سرنشينان 2 دستگاه موتورسيكلت آبي و سياه سرقت شده است، به شعبه اول دادياري يا اداره 18 پليس آگاهي مراجعه كنند.
    اعتراف متهم پرونده
    رضا، سركرده اين باند كه يك متهم سابقه‌دار است، روز گذشته در اولين مرحله از اعترافات خود عنوان كرد: به دليل تسلط بر فنون رزمي، با پرسه زدن در اطراف مراكز خريد و فروش ارز خريداران را تعقيب و به آنها حمله مي‌كرديم و با سرقت شلوار مالباخته‌ها، مانع از تعقيب خود مي‌شديم. وي اضافه كرد: پول‌هاي سرقتي از مردم صرف خوشگذراني و تهيه مواد مخدر شيشه شده است و اكنون نيز در انتظار مجازات هستيم.
    با اعترافات متهم به ده‌ها فقره سرقت، دستور شناسايي مالباختگان صادر شده است.

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از *f* عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Bitafavot
    4,546 بار در 997 پست
      از ایشان تشکر شده است

استخدام آدم كش برای قتل پدر

با به دست آمدن اين اطلاعات با كنترل درهاي ورودي و خروجي بيمارستان، اين متهم نيز دستگير شد و در تحقيقات مقدماتي اعتراف كرد پس از اجير شدن از سوي فرزند مقتول، او را به قتل رسانده‌اند و قرار بود پس از جنايت، فرزند مقتول به آنها 60 ميليون تومان پرداخت كند كه تاكنون فقط 6 ميليون تومان پرداخت كرده است.

جام‌جم: 2 قاتل اجاره‌اي كه سال گذشته مرد 64 ساله‌اي را در شهريار كشته بودند، در بيمارستان امام خميني (ره)‌ شناسايي و دستگير شدند.

در يكي از روزهاي شهريور سال گذشته در پي تماس يكي از شهروندان با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 شهرستان شهريار مبني بر مشاهده جسد يك مرد سالخورده، ماموران با عزيمت به محل، موضوع را به بازپرس ويژه قتل دادسراي شهريار گزارش كردند و با انتقال جسد به پزشكي قانوني، دستور شناسايي بستگان مقتول صادر شد.

با تشكيل پرونده‌اي در پليس آگاهي شهريار، تحقيقات در اين ارتباط ادامه داشت كه بستگان مردي با حضور در پليس آگاهي، گم شدن پدر خود را اطلاع دادند كه با تطبيق مشخصات مرد گمشده با جسد كشف شده و شناسايي توسط بستگان، هويت مقتول شناسايي شد.

آغاز تحقيقات

با شروع تحقيقات مشخص شد، مقتول از چندي پيش با يكي از فرزندان خود مشاجره و درگيري داشته است كه به اين ترتيب تحقيق از فرزند مقتول آغاز شد و او سرانجام اعتراف كرد، پس از اختلاف مالي با پدرش كينه او را به دل گرفته و با استخدام 2 فرد شرور و سابقه‌دار و وعده پرداخت 60 ميليون تومان از آنها خواسته است تا پدرش را بكشند.

متهم ادامه داد: سرانجام پس از توافق با 2 آدمكش اجاره‌اي، آنها در فرصتي مناسب پدرش را به قتل رسانده‌اند.

در جستجوي 2 آدمكش اجاره‌اي

با اعترافات متهم، دستور قضايي مبني بر بازداشت وي صادر شد ودستگيري 2 آدمكش اجاره‌اي در دستور كار ماموران قرار گرفت. تحقيقات بعدي در اين ارتباط مشخص كرد، 2متهم به قتل پس از اطلاع از دستگيري فردي كه آنها را اجير كرده بود، متواري شده و در چندين نوبت محل سكونت خود را تغيير داده‌اند.

بنابراين گزارش در حالي كه تحقيقات در اين زمينه ادامه داشت، ماموران اطلاع يافتند يكي از متهمان تحت تعقيب در بيمارستان امام خميني (ره)‌ تهران بستري است كه با به دست آمدن اين اطلاعات يگان انتظامي مستقر در بيمارستان با بررسي هويت افراد مراجعه‌كننده، متوجه شدند متهم تحت تعقيب از ترس دستگيري خودش را با هويت جعلي معرفي كرده است.

با شناسايي متهم و اعزام ماموران پليس آگاهي شهريار به بيمارستان، وي دستگير و تلاش براي دستگيري ديگر همدست وي آغاز شد. چند ساعت پس از دستگيري اولين آدمكش اجاره‌اي، ماموران انتظامي مستقر در بيمارستان امام خميني (ره)‌ با همكاري كارآگاهان پليس آگاهي شهريار باخبر شدند، ديگر همدست متهم به نام اسماعيل قصد ملاقات با دوست خود را دارد.

محاصره محل

با به دست آمدن اين اطلاعات با كنترل درهاي ورودي و خروجي بيمارستان، اين متهم نيز دستگير شد و در تحقيقات مقدماتي اعتراف كرد پس از اجير شدن از سوي فرزند مقتول، او را به قتل رسانده‌اند و قرار بود پس از جنايت، فرزند مقتول به آنها 60 ميليون تومان پرداخت كند كه تاكنون فقط 6 ميليون تومان پرداخت كرده است.

در پي اين اعترافات، با صدور دستور قضايي از سوي بازپرس شهرستان شهريار، هر دو متهم براي ادامه تحقيقات و بررسي زواياي پنهان اين جنايت به شهريار منتقل شدند. تحقيق در اين باره ادامه دارد.

10. یک کاربر برای این پست سودمند از *f* عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 29 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین