بشير آنلاين: عباس عاقلي در ادامه روند موفقيت آميز خود، بار ديگر به يك عنوان ديگر دست يافت و توانست در دومين دوره مسابقات جهاني WBPF يك مدال طلاي ديگر به افتخارات خود اضافه كند. عاقلي يكي از نفراتي بوده كه در همان فرصت چند دقيقه‌اي موفق به كم كردن وزن شده است. او در اين باره مي‌گويد: وقتي رسيديم، نيم كيلو اضافه وزن داشتم، با محرم پناهي شروع كرديم به ...
بشير آنلاين: عباس عاقلي در ادامه روند موفقيت آميز خود، بار ديگر به يك عنوان ديگر دست يافت و توانست در دومين دوره مسابقات جهاني WBPF يك مدال طلاي ديگر به افتخارات خود اضافه كند. عاقلي يكي از نفراتي بوده كه در همان فرصت چند دقيقه‌اي موفق به كم كردن وزن شده است. او در اين باره مي‌گويد: وقتي رسيديم، نيم كيلو اضافه وزن داشتم، با محرم پناهي شروع كرديم به دويدن و گرم كردن، و با اينكه صد گرم اضافه وزن داشتم، ولي به خاطر اينكه هندي‌ها در 90 كيلو يك ورزشكار پراميد داشتند، نمي‌خواستند كه من در اين وزن روي صحنه بروم به همين دليل همان صد گرم را قبول كردند ولي براي رضا باقرزاده برعكس عمل كردند تا وزن 90 كيلو براي هند و امارات خالي باشد.
عاقلي درباره كيفيت اين مسابقات گفت: اينطور نبود كه بگوييم مسابقه سطح پاييني بود. در بعضي وزن‌ها، چند بدنساز خوب آمده بودند. در وزن من هم 8 نفر حضور داشتند كه دو برادر اماراتي هم حضور داشتند. ورزشكاران مجار و اوكرايني هم حرفه‌اي بودند.
عاقلي درباره بازي‌هاي ساحلي آسيا مي‌گويد: خوشبختانه براي اين رقابت‌ها انتخاب شده‌ام و باتوجه به اينكه بازي‌هاي ساحلي آسيا، رويداد بااهميتي است دوست دارم در آن شركت كنم ولي در اين ماه‌ها مدام در شرايط رژيم و مسابقه بوده‌ام و از زندگي عقب افتاده‌ام. به همين خاطر تصميم قطعي نگرفته‌ام كه آيا تا بازي‌هاي ساحلي ادامه بدهم يا نه.