سفارش تبلیغات

صفحه 10 از 428 نخستنخست ... 891011122060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 46 به 50 از 2138

موضوع: پاسخ به سوالات در مورد مكمل ها

عضو اخراجی
    1,294 بار در 239 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط پيمان صادقي پري نمایش پست ها
    سريوس مس براي شما سمه .
    شما چه ویت گینری رو پیشنهاد میکنی.true mass از شرکت bsnخوبه؟

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad نمایش پست ها
    شما چه ویت گینری رو پیشنهاد میکنی.true mass از شرکت bsnخوبه؟

من نگفتم سريوس مس كلا به درد نميخوره اتفاقا مكمل خيلي خيلي خوبيه . اما براي زشما خوب نيست . يعني پودر هاي كربو بالا براي شما مناسب نيست . شما كه بدنت به سرعت چربي ميگيره به معنيه كه مشكل كربوهيدرات توي تغذيه ات نداري و فقط بايد روي پروتئين ها تمركز كني . يعني همان كربوهيدراتي كه از غذاي معمولي به دست مياري كافيه . اين را هميشه يادت باشه كه بدن در حالت بدون استروئيد در بهترين شرايط سالانه 5-7 كيلوگرم وزن اضافه ميكنه . يعني اگر بهترين مكمل ها و تغذيه را داشته باشي . وزن بيشتر از اين يا آب هستش و يا چربي .

3. 3 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    250 بار در 106 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط پيمان صادقي پري نمایش پست ها
    استاد خدمتت عرض كنم كه نيتريكس سرشار از آرژنين هست و نيتروژن اما no xplode آرژنين خيلي زيادي نداره و در كنار نيتريكس آرژنين كمي داره .
    تنها شباهت اين دو داشتن نيتروژن هست .

اين مواد تشكيل دهنده noxplode

اينم مواد تشكيل دهنده نيتريكس
    حالا مقايسه كن استاد بزرگ تا خودت متوجه بشي چه قدر تفاوت زياده

در مورد وي اوپتيموم هم بايد بگم كه فقط وي تمام آمينو هاي bcaa شما را تامين نميكنه .
    بلكه فقط تا يه حدي را تامين ميكنه .
    در مورد آمينو هم بايد بگم كه وي از آب پنير ساخته شده و تمام اسيد هاي آمينه را نميتونه به تنهايي تامين كنه .
    در ضمن تمام اين چيز هايي كه گفتم فقط ميتونه تا حدي بدن شما را بسازه . اينجوري نيست كه شما هرگز به استروئيد نياز پيدا نكني .
    راستي من نميدونم اين چيزهايي كه ميگي از كجا گير اوردي كه هيچ منبع علمي توش نيست .
    اگه اين جور كه شما ميگي بود كه طرف با 500000 تومان قهرمان جهان ميشد .
    از عموم هيچ وقت چيزي ياد نگير از كسي ياد بگير كه چيزي بلد باشن واقعا . متاسفانه اطلاعات غلط شما خيلي خيلي زياده من واقعا در عجبم .
    البته اميدوارم با سوالاتي كه ميكني و من و بچه ها جواب ميديم تا حد زيادي اطلاعات اشتباهي كه از قبل داشتي اصلاح شه .

من نگفتم استاد که با 500 تومن میخوام قهرمان جهان بشم!
    تو یکی از پستای خودت گفته بودی که بدون استرویید هم برای اونایی که مسابقه نمیدن میشه با مکمل حجم خوبی ساخت.میخواستم ببینم این مکملها چیا هستند؟!
    میشه بگی bcaa با bcaa چه فرقی با هم دارن؟نکنه امینو شاخه ای وی پروتیین با امینو شاخه ای پروتیین سویا یا امینو شاخه ای شیر با هم فرق دارن ما نمیدونستیم!امینو لوسین با والین و ایزولوسین میشه امینو شاخه ای علتی که همه رو به وی میارن بخاطر غنی بودنش تو داشتن این امینوهاست وگرنه میرفتن بجای وی ماست یا کله پاچه میخوردن!
    من از عموم چیزی یاد نگرفتم فقط ندیدم کسی نیتریکس رو با no xplode مصرف کنه مگه اینکه بخواد فاتحه قلبش رو بخونه!همینطور هم ندیدم که کسی وی صد در صد رو با امینو مصرف کنه چون جفتش از یه جا میاد.البته تو رژیمهای سخت با هم مصرف میکنن ولی برای بدنسازای معمولی لازم نیست.
    مسلمه که هیچ مکملی جای استرویید رو نمیگیره البته بعضی شرکتا مثل ماسل تچ همچین ادعاهایی دارن ولی اونایی که دستشون تو کاره میدونن که فقط جنبه تبلیغاتی داره!
    با تشکر استاد

عضو اخراجی
    1,294 بار در 239 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط سیاوش نمایش پست ها
    من نگفتم استاد که با 500 تومن میخوام قهرمان جهان بشم!
    تو یکی از پستای خودت گفته بودی که بدون استرویید هم برای اونایی که مسابقه نمیدن میشه با مکمل حجم خوبی ساخت.میخواستم ببینم این مکملها چیا هستند؟!
    میشه بگی bcaa با bcaa چه فرقی با هم دارن؟نکنه امینو شاخه ای وی پروتیین با امینو شاخه ای پروتیین سویا یا امینو شاخه ای شیر با هم فرق دارن ما نمیدونستیم!امینو لوسین با والین و ایزولوسین میشه امینو شاخه ای علتی که همه رو به وی میارن بخاطر غنی بودنش تو داشتن این امینوهاست وگرنه میرفتن بجای وی ماست یا کله پاچه میخوردن!
    من از عموم چیزی یاد نگرفتم فقط ندیدم کسی نیتریکس رو با no xplode مصرف کنه مگه اینکه بخواد فاتحه قلبش رو بخونه!همینطور هم ندیدم که کسی وی صد در صد رو با امینو مصرف کنه چون جفتش از یه جا میاد.البته تو رژیمهای سخت با هم مصرف میکنن ولی برای بدنسازای معمولی لازم نیست.
    مسلمه که هیچ مکملی جای استرویید رو نمیگیره البته بعضی شرکتا مثل ماسل تچ همچین ادعاهایی دارن ولی اونایی که دستشون تو کاره میدونن که فقط جنبه تبلیغاتی داره!
    با تشکر استاد
    دوست عزیز کی میگه نمیشه noxplode وnitrix رو با هم مصرف کرد پس یه سر به سایت bsnیاbodybuilding بزن ودر قسمت محصولات bsn دقت کن وmass stack وfight stackرو ببین .کی میگه امینو شاخه ای رو نمیشه با وی مصرف کرد کسی که میخواد بدن عضلانی داشته باشه باید هوازی کار کنه وچون باید از پدیده کاتا بولیک که در اثر ورزش هوازی پدید میاد جلو گیری کنه باید امینو مصرف کنه که bcaaارجح ترین اون هاست البته در دوران حجم هم برای به حد اکثر رساندن رشد استفاده میشه.دوست خوب کی گفته وی با امینو شاخه ای یکی هستد . اگه شما میگی این طوره پس به جای وی20-30 تا bcaaبنداز بالا.در نهایت بگم که بالحن زیبا تری صحبت کن چون اینجا یه سایت ورزشی و بچه ها بی ریا هر چی دارن تو طبق اخلاص میریزن واینجا واین سایت جای کل کل نیست .مخصوصا با استید گلی چون اقا پیمان.

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از mamad عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    250 بار در 106 پست
      از ایشان تشکر شده است

اولا که من درست صحبت میکنم.یه نگاهم به صحبت کردن خود پیمان بنداز!
    دوما کی گفتم وی با امینو شاخه ای یکیه متنو درست بخون بعد نظر بده.وی 21 امینو داره امینو شاخه ای 3 تا.وقتی شما یه سرو وی اپتیموم میخوری بیشتر از 5 گرم امینو شاخه ای وارد بدنت میکنی مگه دلدرد داری بری قرصشو بخری که حداکثر 750 میل توش امینو شاخه ای داره!اونم تو هر 3 تاش!
    متنو درست بخون منم گفتم تو دوران رژیمهای سخت وی رو با امینو مصرف میکنن بخاطر اینکه مصرف غذا به حداقل یا به صفر میرسه.دیدم که تا روزی 120 تا هم امینو مصرف کردن.ولی وقتی که شما تو رژیم سخت نیستی احتیاجی به مصرف وی با امینو نیست مثل اینکه بخوای نوشابرو با دوغ بخوری!
    در مورد اینکه میگی میشه نیتریکس رو با ان ا اکسپلود مصرف کرد حق با شماست ولی فقط بدرد افراد حرفه ای میخوره چون اگه یه مبتدی بخوات باهم مصرف کنه قلبش از دهنش میزنه بیرون.
    در ضمن بنده هم میدونم اینجا جای کل کل نیست اینجا یه فرومه و تو فروم همه در مورد نظراتشون با هم بحث میکنن و به یه نتیجه کلی میرسن قرار نیست اعضاء اینجا قربون صدقه هم برن!

صفحه 10 از 428 نخستنخست ... 891011122060110 ... آخرینآخرین