سفارش تبلیغات

صفحه 12 از 428 نخستنخست ... 210111213142262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 56 به 60 از 2138

موضوع: پاسخ به سوالات در مورد مكمل ها

عضو اخراجی
    250 بار در 106 پست
      از ایشان تشکر شده است

اولا که من از تو پرسیدم چه مکملهایی برای رسیدن به بدن حجیم تر بدون استرویید لازمه؟تو اسم چند تا از این مکملها رو اوردی بعد من در کمال احترام از تو پرسیدم که بنطرت مصرف این مکملها با هم تداخل نداره که اکسپلویت بمن جواب داد منطور پیمان این نبوده که همرو با هم مصرف کنی!
    بعد تو با نهایت مسخرگی که کاره تمام اوناییه که تو این رشته تو این مملکت بجایی میرسن گفتی :استادخدمتت عرض....
    حالا من مسخره کردم یا خودت؟!
    یه سری به این لینک بزن ببین نوشته تو هر سروش 5 گرم bcaa داره فکر کنم دانشمندای کمپانی optimum از شما بیشتر حالیشون باشه چون اونا میدونن بین لوسین و ال لوسین فرق نیست وگرنه همچین خبط بزرگی رو
    که شما کردی نمیکردن!
    http://www.bodybuilding.com/store/opt/whey.html
    معلومه که مثل حروف الفبا هستن 21 کیش باید در کنار هم باشه تا کامل بشه نه که فقط شاخه ای مصرف کنی.
    شمام مثکه پست قبلی منو نخوندی که دوباره برگردی نوشتی نیتریکس رو با اکسپلود میشه مصرف کرد من اونجا نوشتم که قبول دارم مبشه این دوتا رو با هم استک کرد متنو قشنگ بخون بعد جواب منو بده.تو به شاگردای مبتدیت اکسپلود میدی اگه واقعا همچین کاری میکنی کار اشتباهی میکنی.اگه نیتریکسم میدی باز یه اشتباه میکنی چون درسته اسمشون مکمله ولی دلیل نداره همه بتونن استفاده کنن!
    بعد نگو ما و همه قهرمانای ذیگه شما فعلا یه قهرمانی تهران هم نداری هر وقت قهرمان ایران شدی بعد خودتو کنار بقیه قهرمانا قرار بده فعلا شب دراز است و قلندر بیدار.
    یادش بخیر پارسال دبی تو نمایشگاه مکملهای غذایی رفتیم کنار جی کاتلر که مجله فیتنس رو برامون امضاء کنه
    یکی از همین قهرمانای وطنی که تو اسمشو بردی و غرورشم دقیقا مثل خودت بود اومد کنار جی و شروع کرد به چرت و پرت بلغور کردن جی بدبخت با چند تا از دوستاش که اونام چیزی از جی کمتر نداشتن با بهت و حیرت شروع کردن به گوش دادن به این قهرمان ملی که اندازه یه رون جی هم نبود که بله اقا من 400 کیلو اسکات میزنم روزی 2 تا مرغ میخورم تو مسابقات جهانی حقمو خوردن وگرنه من الان مستر المپیا بودم و از این جور ک... شعرها بعد از یه ربع ساعتی جی بلند شد رفت جلو گفت استاد من میخوام برای مستر امسال زیر نظر شما کار کنم اینو گفت سالن رفت تو هوا و شرمساریش موند برای من ایرانی که چرا قهرمان من مثل بقیه قهرمانای دنیا نیست چرا مثل بچه ادم رفتار نمیکنه چرا همیشه هنر نزد ایرانیان هست و بس!چرا وقتی که داری با قهرمان مستر حرف میزنی حداقل شعورشو نداری که مثل یه ورزشکار رفتار کنی و.......
    ما هم نگفتیم اینجا کسی حرف نزنه همچین حقیم نداریم ولی وقتی بحث بین منو شوماست نفر سومی برای خود شیرینک بازی نباید بیاد وسط!
    حالا دلت خنک میشه حذفم کن.

2. یک کاربر برای این پست سودمند از سیاوش عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    1,294 بار در 239 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط سیاوش نمایش پست ها
    اولا که من از تو پرسیدم چه مکملهایی برای رسیدن به بدن حجیم تر بدون استرویید لازمه؟تو اسم چند تا از این مکملها رو اوردی بعد من در کمال احترام از تو پرسیدم که بنطرت مصرف این مکملها با هم تداخل نداره که اکسپلویت بمن جواب داد منطور پیمان این نبوده که همرو با هم مصرف کنی!
    بعد تو با نهایت مسخرگی که کاره تمام اوناییه که تو این رشته تو این مملکت بجایی میرسن گفتی :استادخدمتت عرض....
    حالا من مسخره کردم یا خودت؟!
    یه سری به این لینک بزن ببین نوشته تو هر سروش 5 گرم bcaa داره فکر کنم دانشمندای کمپانی optimum از شما بیشتر حالیشون باشه چون اونا میدونن بین لوسین و ال لوسین فرق نیست وگرنه همچین خبط بزرگی رو
    که شما کردی نمیکردن!
    http://www.bodybuilding.com/store/opt/whey.html
    معلومه که مثل حروف الفبا هستن 21 کیش باید در کنار هم باشه تا کامل بشه نه که فقط شاخه ای مصرف کنی.
    شمام مثکه پست قبلی منو نخوندی که دوباره برگردی نوشتی نیتریکس رو با اکسپلود میشه مصرف کرد من اونجا نوشتم که قبول دارم مبشه این دوتا رو با هم استک کرد متنو قشنگ بخون بعد جواب منو بده.تو به شاگردای مبتدیت اکسپلود میدی اگه واقعا همچین کاری میکنی کار اشتباهی میکنی.اگه نیتریکسم میدی باز یه اشتباه میکنی چون درسته اسمشون مکمله ولی دلیل نداره همه بتونن استفاده کنن!
    بعد نگو ما و همه قهرمانای ذیگه شما فعلا یه قهرمانی تهران هم نداری هر وقت قهرمان ایران شدی بعد خودتو کنار بقیه قهرمانا قرار بده فعلا شب دراز است و قلندر بیدار.
    یادش بخیر پارسال دبی تو نمایشگاه مکملهای غذایی رفتیم کنار جی کاتلر که مجله فیتنس رو برامون امضاء کنه
    یکی از همین قهرمانای وطنی که تو اسمشو بردی و غرورشم دقیقا مثل خودت بود اومد کنار جی و شروع کرد به چرت و پرت بلغور کردن جی بدبخت با چند تا از دوستاش که اونام چیزی از جی کمتر نداشتن با بهت و حیرت شروع کردن به گوش دادن به این قهرمان ملی که اندازه یه رون جی هم نبود که بله اقا من 400 کیلو اسکات میزنم روزی 2 تا مرغ میخورم تو مسابقات جهانی حقمو خوردن وگرنه من الان مستر المپیا بودم و از این جور ک... شعرها بعد از یه ربع ساعتی جی بلند شد رفت جلو گفت استاد من میخوام برای مستر امسال زیر نظر شما کار کنم اینو گفت سالن رفت تو هوا و شرمساریش موند برای من ایرانی که چرا قهرمان من مثل بقیه قهرمانای دنیا نیست چرا مثل بچه ادم رفتار نمیکنه چرا همیشه هنر نزد ایرانیان هست و بس!چرا وقتی که داری با قهرمان مستر حرف میزنی حداقل شعورشو نداری که مثل یه ورزشکار رفتار کنی و.......
    ما هم نگفتیم اینجا کسی حرف نزنه همچین حقیم نداریم ولی وقتی بحث بین منو شوماست نفر سومی برای خود شیرینک بازی نباید بیاد وسط!
    حالا دلت خنک میشه حذفم کن.
    اولا که زیر حرفت رو نزن .ثانیا تو که این همه بارته چرا از این و اون میپرسی اگر هم واقعا سوال داری برو جوابت رو از جی بگیر که رفیقته یا دانشمندای شرکت اپتیمم که از فامیلای نزدیکتن.ثالثا من به این دلیل که سایت جای تسویه حساب شخصی نیست جواب اون حرف زشتت رو اینجا نمیدم.ولی بدون خیلی ادم ضعیفی هستی که نمی خوای حرف بقیه رو بپذیری وبا بی ادبی هر چه تمام تر جوابشون رو میدی.

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از mamad عزیز تشکر کرده اند:

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

سیاوش جان دوست عزیز لطفا دیگه اینگونه صحبت نکن که خدا نکرده به جمع یکی دو نفری که قبل از شما اینگونه بودن نپیوندی
    اینجا همه با هم دوست هستیم پس کاملا محترمانه صحبت کن
    درضمن پیمان هم قهرمان کشوره...خوبه کلی عکس،فیلم و... از مسابقاتش گذاشته
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته exploit آواتار ها
    2,521 بار در 708 پست
      از ایشان تشکر شده است

به نظر من بحث و تحليل موضوعات بايد 100% تو سايت باشه چون به پيشرفت سايت كمك ميكنه البته با كمال ادب و احترام اگه ادب و احترام به هم نذاريم يا به نوعي حرفهاي همو قبول نداشته باشيم بحث به بيراهه ميره
    دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند(کوروش بزرگ)
    آدمی ساخته افکار خویش است , فردا همان خواهد شد که امروز می اندیشد.

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از exploit عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

واقعا آدم چندشش ميشه از اين ورزش وقتي ميبينه يه سري افراد كه هيچ احترامي حاليشون نيست ميان و چرت و پرت تلاوت ميكنن و هيچ دليل و منطقي را هم قبول ندارن .
    اين آقا سياوش هموني بود كه با اطلاعات غلطش ميگفت تستسترون بايد توي هر دوره استروئيدي حتما باشه .
    الان هم نميخواد اشتباهش را قبول كنه .
    فعلا براي يك هفته اخراجش كردم تا شايد بتونه يه مقدار تغيير كنه .
    ما اينجا همه با هم دوستيم اما اجازه نميديم كسي نظم فروم را به هم بزنه . فقط و فقط ادب و بعدش هر چيز ديگري .
    اين همه عكس گذاشتم اين همه فيلم گذاشتم اونوقت طرف مياد و ميگه تو قهرمان هيچ جايي نيستي . اگر از عنوانمون بگيم يه سري ميگن مغروره متكبره و هزار تا چيز ديگه . اگر نگيم هم كه اينطور ميشه .
    اينجور افراد به هيچ جايي نميرسن .
    برگشته ميگه فلان قهرمان اخلاق نداشته . من اسم سامان سرابي را بردم و بيت الله و علي تبريزي كه هر 3 تاشون بيشتر از عناوينشون ادب و اخلاق دارن .
    ميگه مكمل نيتريكس را به كسي كه حرفه اي نيست نده چون ..........
    ديگه يكي نيست بهش بگه بابا تو كه اينجوري ميگي چرا توي اكثر پستات از استروئيد مياي حرف ميزني و اطلاعات ميخواي ؟؟؟
    خدا كنه اين ورزش يه زماني پاكسازي بشه .

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 12 از 428 نخستنخست ... 210111213142262112 ... آخرینآخرین