سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 8

موضوع: با کاتلر در میزگرد کاملا وزنه ای!!

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض با کاتلر در میزگرد کاملا وزنه ای!!

من بدنساز کاملا قدرتمندی هستم ، اما در عین حال خیلی خوب میدانم که بدنسازان زیادی هستند که از من قوی ترند . قدرت ، موضوع وسوسه انگیزی است ف چرا که بعضی ها قادرند وزنه هایی را بلند کنند که هرگز از جثه انها نمی توانید چیزی را حدس بزنید .
    بعضی از شما نمی توانید به انادازه من در تمرینات از وزنه استفاده کنید ف خیلی ها هم هستند که از من سنگین تر کار میکنند ، بنابراین " قدرت " یک واژه کاملا نسبی است .
    البته برایم هیچ اهمیتی ندارد که چه کسی می تواند چه وزنه ای را جابجا کند ، شما هم نباید در این مورد حساس باشید .
    هر وقت که میخواهم وزنه های تمرین را سنگین تر کنم ، مکث میکنم و از خودم میپرسم که آیا این اقدام به توسعه فیزیکی ام کمکی میکند و یا خیر!!! و این سوالی است که شما هم باید از خود بپرسید .

• وزنه های رکوردی ممنوع
    صادقانه بگویم که شوق زیادی برای بلند کردن وزنه های تمرینم ندارم . منظورم این است که هدف از این کار را درک نمیکنم . من یک بدنساز هستم و دوستانی که مقالات مرا مطالعه میکنند اکثرا بدنساز هستند .
    وزنه هایی که در تمرین استفاده میکنیم چیزی بیشتر.سایت بدنساز. از ابزاری برای افزایش دادن بدن نیستند . ما بر اساس فیزیکی که داریم در مسابقات مورد قضاوت قرار میگیریم و روی صحنه فرقی ندارد که چه کسی رکورد پرس سینه بیشتری داشته باشد!!
    داوران به سایز و شکل و تفکیک عضلات نگاه میکنند ؛ همچنین به ساختار و تناسب و تقارن فیزیکی ما توجه دارند .
    شاید بگویید عضلاتی که قوی ترند بزرگتر هم هستند ، اما این همیشه صحت ندارد . همه ما افرادی را میشناسیم که فوق العاده قوی هستند ، اما به هر دلیلی سایز و حجم خیلی بالایی ندارند .

من بارها و بارها در مورد مقدار وزنه های تمرینی ام مورد پرسش قرار گرفته ام و حالا که مستر المپیا هستم این سوالات بیشتر هم شده است . بنابراین بد ندیدم که درباره وزنه های تمرینی ام صحبت کنم تا به سوالات خیلی ها پاسخ داده شود .
    1. پرس سینه
    زمانی که 20 ساله بودم و در باشگاه گلد ورکستر تمرین میکردم پرس سینه حرکت خیلی مهمی بود . عده اندکی بودند که به طور منظم 225 کیلو وزنه ، پرس سینه هالتر را انجام میدادند .
    یکی از انها فرانک مک کالین بود که فقط 75 کیلو وزن داشت !

وقتی او را در حال تمرین دیدم با خودم گفتم که حداقل باید به اندازه او وزنه بزنم چرا که حدود 3 کیلو از او سنگین تر بودم. بهترین رکوردی که در پرس سینه دارم 250 کیلو در 2 تکرار بود .
    این روزها با توجه به اینکه ریسک تمرین با چنین وزنه هایی بسیار بیشتر از فوایدشان است ، هرگز مرا در حال تمرین با چنین وزنه هایی نمیبینید . و اصلا پرس سینه با هالتر انجام نمیدهم ، بلکه انرابا دستگاه اسمیت اجرا میکنم .

ادامه این میزگرد رو به زودی تایپ ، و در اختیارتون قرار میدم

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته امین مشرقی آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    3,587 بار در 613 پست
      از ایشان تشکر شده است

مرسی افشین جان مطلب خیلی خوبی بود.
    یادمه یه بار با یکی از کسانی که این سایت رو ترک کردن همین بحث رو داشتم اینقدر رو اشتباهش پا فشاری کرد که خودم هم به شک افتادم نکنه من اشتباه میکنم که خوب با خوندن این مقاله درستی حرف من ثابت شد!
    تو از خدای خویش گم شده ای . . .
    او به دنبال توست

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از امین مشرقی عزیز تشکر کرده اند:

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط افشین کسایی نمایش پست ها
    این روزها با توجه به اینکه ریسک تمرین با چنین وزنه هایی بسیار بیشتر از فوایدشان است ، هرگز مرا در حال تمرین با چنین وزنه هایی نمیبینید . و اصلا پرس سینه با هالتر انجام نمیدهم ، بلکه انرابا دستگاه اسمیت اجرا میکنم .
    قابل توجه یاکوزای عاشق
    افشین جان خیلی خوب بود مرسی و منتظر ادامه هستیم...
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

به من چه ربطی داره ؟!
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Yakuza6236 نمایش پست ها
    به من چه ربطی داره ؟!
    هیچی همین جوری گفتم....تو یه تاپیک دیدم گفته بودی تو حرکت پرس سینه آسیب دیدی و گفتی دیگه نمیزنی
    البته برای اون مورد عاشقی هم بی تاثیر نیست! یاکوزا جان زیر وزنه جای خوبی برای فکر کردن نیس! شوخی میکنم منظورم اینه زیر وزنه اگه تمرکزت زیاد نباشه احتمال آسیب دیدگی زیاده
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین