سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: برنامه ی تخت گاز به سمت ایران (top gear)

عضو ثبت نام شده persia69son آواتار ها
    34 بار در 7 پست
      از ایشان تشکر شده است

Angry برنامه ی تخت گاز به سمت ایران (top gear)

دیروز اپیزود جدید فصل 16 تخت گاز از بی بی سی 2 پخش شد ، از قبل میدونستم که قراره به عراق بیان و از عراق به بیت لحم سفر کنن اما دیگه نمیدونستم قراره تو مسیرشون ایران رو هم تجربه کنن

نقشه اولش رو که دیدم ، با خودم گفتم ، ایرانمون چقدر بزرگه کنار این کشور های کوچیک خاور میانه

http://tisfon.net/images/hah92cjq4chkcwz9knx0.jpg

http://tisfon.net/images/4j87m2aggxw9hkb8jfmr.jpg

بعد از رسیدن به عراق و گرفتن نقشه جاده رو تعیین کردند که بعد از خروج از اربیل و وارد شدن به مرز ایران به ارومیه رفته و بعد از اون از مرز ترکیه وارد ترکیه و سپس به بیت لحم برسند

http://tisfon.net/images/krgqygnhziod2spya9jo.jpg

بعد از معرفی نقشه به سمت جاده ها رفتند و بعد از گذشتن از اربیل عراق به مرز ایران رسیدند که اینجاست :

http://tisfon.net/images/gac9pgf6tuhi66y08tuh.jpg

و متاسفانه جرمی کلارکسون خبر بدی برای جیمز می و ریچارد هموند و همه ما ایرانیها آورد

بی بی سی اجازه ورود به ایران رو نداره!!!

خود جرمی کلارکسون میگفت : من فکر میکردم بی بی سی نیوز حق نداره ، نگو کل بی بی سی اجازه ورود به ایران رو ندارن…

از طرفی یه مقدار مطمئن بودم که تخت گاز به ایران نیومده چرا که اگه اومده بود خبرش همه جا پخش میشد و من اولین نفر بودم که به ارومیه میرفتم تا از نزدیک جرمی و ریچارد و جیمز رو ببینم

بعد از برگشت از مرز ایران وارد کشورهای ترکیه سوریه اردن و در نهایت رژیم اشغالگر قدس :d و در نهایت بیت لحم شدند…

این بار چندمه که یه شخصیت معروف به مرزهای ایران میاد و دیپورت میشه ، چند ماه پیش جیمز هیتفیلد از گروه متالیکا به نزدیکی ما در ترکیه اومد از اون طرف راجر واترز به چند کیلومتری ما یعنی دوبی اومد و هزاران مورد مشابه دیگه

چقدر ایرانمون آزاده

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از persia69son عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

من این برنامه رو خیلی دوست دارم ... خیلی بر نامه باحالیه !
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

عضو جدید ho3ein33 آواتار ها
    حالت من
    Khaste
    80 بار در 23 پست
      از ایشان تشکر شده است

برنامه که حرف نداره خیلی عالیه اما بهتر که نیومدن ایران نیست که وضعیت مطلوب جاده در حد آزاد راه های آلمانه ممکن بود باعث بشه واسه همیشه موندگار بشن شایدم توی یه پیچ هر سه زیر یکی از این تریلی های عزیز که انگار تریلی راننده رو میرونه نه راننده تریلی رو برن و خانواده هاشون داغدار بشن اینام که تند میرن هی یهو دیدی یکی از این قلوه سنگای مرسوم زیر لاستیکشون اومد و یه معلق درست زدن و بازم الفاتحه شایدم الانجیل کسی چه میدونه
    در ضمن دوست عزیزمون آواتارش خیلی به ورزش مربوطه مخصوصا اون وسیله که تو دست اون خانومه یکی از وسایل معروف ورزشیه
    مثل اینکه هر ست هم سه تا تکرار داره جل الخالق

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از ho3ein33 عزیز تشکر کرده اند: