سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 44

موضوع: همه چي درباره سينما و بازيگران

عضو پیشرفته m1982 آواتار ها
    حالت من
    Konjkav
    2,500 بار در 553 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض همه چي درباره سينما و بازيگران

رقابت آشپزی بین بازیگران

گزارش تصویری از رقابت آشپزی بین بازیگران با حضور هنرمندانی همچون:مهرانه مهین ترابی,سارا خوئینی ها,رابعه اسکویی,فریبا کوثری و افسانه چهره آزاد.

آشپزی به سبک چینی در منزل رزیتا غفاری

به منزل رزیتا غفاری بازیگر خوب سینما و تلویزیون ایران می رویم تا با دست پخت این بازیگر کمی آشنایی پیدا کنیم و ببینیم این بازیگر غذاهای ایرانی می پسندد یا خارجی؟
    خانم رزیتا غفاری مدتی پیش در کانادا سکونت داشت که البته این سفر تنها برای تفریح بود ولی خوب خیلی مایل بودیم که در مورد سفری که داشتند نیز سوالاتی بپرسیم.
    خانم غفاری آیا درست کردن غذاهای ایرانی راحت تر است یا خارجی؟
    رزیتا غفاری:من بیشتر دوست دارم غذاهایی که وقت کمتری برای درست کردن آنها صرف می شود را درست کنم برای مثال غذاهای چینی خیلی راحت درست می شوند و رنگ های متفاوتی که در غذاهای چینی وجود دارد را خیلی دوست دارم.
    یعنی اینکه فسنجون را به نودلز ترجیح می دهید؟
    رزیتا غفاری:نه اصلا,منظور من درست کردن غذاها بود اگر بخواهم غذاهای چینی بخورم که باید فقط نودلز و سبزیجات بخرم.(باخنده).
    مدتی بود که در کانادا بودید,آشپزی با مواد غذایی آنجا چطور بود؟
    رزیتا غفاری:خیلی خیلی خوب بود,آخه فقط یا دلپذیر می خریدم یا مارک بهروز(باخنده).خوب این مواد به آنجا صادر می شد و خیلی کار را خوب کرده بود.
    پس فکر کنیم در کانادا فقط آشپزی می کردید؟
    رزیتا غفاری:واقعا همینطور هستش.چون کاری نداشتم و بیشتر در خانه بودم خیلی آشپزی می کردم و به قول همسرم که می گه من در کانادا آشپزی ام بهتر شد(با خنده).باور کنید بیشتر صبح ها در آنجا من کله پاچه درست می کردم چون اکثریت مواد لازمش در دسترس بود مخصوصا خوراک زبان.
    غذای مورد علاقه همسرت آقای صالحی چی هستش؟
    رزیتا غفاری:همسرم بیشتر فسنجون می پسنده و خیلی دوست داره که ترش درست بشه.البته من هم ترش دوست دارم ولی برای تنوع همیشه هم ترش را درست می کنم و هم شیرین که اگر کسی دوست داشت از شیرین هم بخورد.

آشپزی با یوسف تیموری در منزلش

در ادامه آشپزی در منزل بازیگران که طرفدار خیلی زیادی هم پیدا کرده این بار به سراغ یوسف تیموری بازیگر عرصه طنز سینما و تلویزیون ایران می رویم.
    یوسف تیموری در آشپزی سر رشته ای ندارد اما به اجبار ما باید برای طرفدارانش غذای خاصی درست کند.
    زمانی وارد منزل زیبای یوسف تیموری شدیم بوی یک غذای آشنا داخل خانه را برداشته بود و با کمی کنجکاوی متوجه شدیم که غذا آبگوشت هستش.
    یوسف تیموری در مورد آشپزی در خانه می گوید:باید حقیقت را بگم که اگر بخواهم غذا درست کنم فقط یک گوجه و یک تخم مرغ را با هم مخلوط می کنم و بعد سرخش می کنم.همین و بس.حالا که شما دوستان تشریف آورید به کمک خانواده ام یک آبگوشتی بار گذاشتم و فکر کنم خوب جا افتاده است.
    چیزی از میز غذا وجود نداشت و کمی بعد متوجه شدیم که آقا یوسف غذا را همانند رستوران های سنتی برروی یک تخت که در داخل حیاط بود چیده است.
    یوسف تیموری در مورد غذاهای مورد علاقه خود می گوید:آبگوشت را خیلی دوست دارم,عاشق قورمه سبزی هم هستم.

آشپزی به روش ایرانی با پرستو صالحی در منزلش

پرستو صالحی از جمله بازیگرانی هستش که چه در سینما و یا تلویزیون طرفداران خاص خودش را دارد,از این رو طرفداران این بازیگر را به یک غذای ایرانی با دست پخت پرستو صالحی و مادرش دعوت می کنیم.
    خیلی وقت هستش که آشپزی می کنید؟
    پرستو صالحی:قبلا با دوستانم عادت داشتیم که هر هفته غذا درست کنیم و شام در کنار یکدیگر باشیم ولی مدتی هستش که پروژهای زیادی دارم و نمی توانم زیاد به اینجور مسائل برسم.نمره آشپزی من در خانواده بیست هستش مخصوصا شیرینی ها و کیک های خانگی درست می کنم که خیلی از دوستان بازیگرم عاشق آنها هستند.
    چه غذاهایی را بیشتر از همه درست می کنی؟
    پرستو صالحی:ابتدا باید بگویم که انگیزه آشپزی و درست کردن غذا را مادرم به من یاد داد و واقعا آن روزهایی که هیچ انگیزه ای نداشتم و اصلا دوست نداشتم غذا درست کنم ,مادرم به سختی آشپزی را به من یاد داد.در بین غذاها ته چین مرغ را خیلی خوب درست می کنم چون اولین غذایی بود که مادرم پخت آن را به من یاد داد.
    ممنون می شوم به صورت خلاصه طرز تهیه ته چین مرغ را توضیح دهید؟
    پرستو صالحی:مرغ را می ذاریم بپزه.اگر دوست داشته باشی می توانی استخوان هایش را جدا کنی و لای برنج بگذاری.بعد از اینکه برنج را دم کرده و به مرحله آبکش کردن می رسه مواد دیگر مثل ماست و زرده تخم مرغ را با هم قاطی می کنیم و بعد با برنج مخلوط و داخل ظرف می ریزیم.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از m1982 عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Konjkav
    2,500 بار در 553 پست
      از ایشان تشکر شده است

حضور بازیگران در رستوران سامان مقدم

گزارش تصویری از حضور بازیگران همچون:فرهاد آئیش,مرجانه گلچین,هانیه توسلی,نیما شاهرخ شاهی,سروش صحت و امیر حسین رستمی در رستوران سامان مقدم.

رامبد شکرابی و حدیث فولادوند پیوندتان مبارک

مدتی است که رامبد شکرابی بازیگر خوب سینما و تلویزیون ایران زندگی مشترک خود را با حدیث فولادوند بازیگر سینما و تلویزیون آغاز کرده است.
    به همین دلیل برای رسانه ای کردن این موضوع برخی از بازیگران سینما جشن کوچکی برای این دو زوج هنرمند در یکی از بهترین رستوران های تهران ترتیب دادند تا پیوند آنها را تبریک بگویند.
    رامبد در این رابطه می گوید:من و خانم فولادوند مدتی بود که به فکر ازدواج بودیم و من این کار را برای بعد از سفری که به خارج از کشور داشتم موکول کردم.دوست نداشتیم زیاد رسانه ای بشود ولی خوب از اینکه زندگی با همسرم را آغاز کرده ام خوشحال هستم.
    در این جشن بازیگرانی همچون:دانیال عبادی,سیاوش خیرابی,پژمان بازغی,رضا یزدانی,امیر حسین رستمی ,لیندا کیانی و... حضور داشتند.
    ما نیز آرزوی خوشبختی و سعادت برای رامبد شکرابی و حدیث فولادوند می کنیم.

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از m1982 عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Konjkav
    2,500 بار در 553 پست
      از ایشان تشکر شده است

مصاحبه همراه با تصاویر متفاوت از مریلا زارعی
    به بهانه اقدامات مریلا زارعی در موسسه مهر آفرینان,به سراغ او می رویم تا دقایقی را با اهدافی که او به عنوان یک سفیر نیکوکار دارد همراه باشیم.
    اینکه به عنوان یک سفیر نیکوکار در کنار بازیگری هستید,چه حسی دارید؟
    مریلا زارعی:من فکر می کنم این اقدام از بازیگری خیلی سخت تر هستش چون خیلی مواقع جاهایی می روم که هیچ بازیگر و هنرمندی را نمی شناسند و نمی دانند که من هنرمند هستم و باید زمانی که در کنار کودکان و نوجوانان روستا هستم فقط به فکر این باشم که کار خودم را به عنوان یک سفیر نیکوکار به خوبی انجام بدهم و و به حرف های کودکان و اموری که آنها شدیدا به آن نیاز دارند توجه کنم.
    اگر ناراحت نمی شوید,آیا ورود شما به این عرصه برای جلب توجه هم بوده؟
    مریلا زارعی:سوالی خیلی خوبی بود چون خیلی ها چنین تصوری را دارند,من این را بگویم که خیلی دوست دارم که اقدامات مهر آفرینان پوشش خبری نشود و در سکوت رسانه ها ما اقدامات خود را انجام بدهیم و بعد ببینیم که آیا باز هم کسی هست که بگوید برای جلب توجه چنین کاری می کنید؟من فقط برای رضای خدای خودم این کار را می کنم و فکر می کنم باید خیلی وقت پیش وارد این موضوع می شدم.
    سفر اخیرتون به سیستان و بلوچستان چطور بود؟
    مریلا زارعی:در این سفر کمک هایی بود که موسسه مهر آفرین برای دهستان کتیج در نظر داشت و من به عنوان سفیر این موسسه ,برای اهدای کمک های مردمی و موسسه مهر آفرین به سیستان و بلوچستان رفتم و از نزدیک به مشکلات این دهستان رسیدگی کردم و گزارشاتم را به موسسه تحویل دادم.
    آیا این نوع سفر ها با داشتن شغل پرکار بازیگری خسته کننده نیست؟
    مریلا زارعی:نه اصلا اینطور نیست بلکه باعث می شود با دیگر مردم کشور عزیزمان ایران بهتر آشنا بشویم و اینکه بتوانیم مشکلات مردم را رسیدگی کنیم باعث از بین رفتن خستگی می شود و حتی باعث شادابی هم هستش.

این روزها برخی از بازیگران سینمای ایران به سفر حج مشرف شده اند.اما مریلا زارعی بازیگر محبوب سینما سال 86 به سفر حج رفته است.از این رو شما را به خواندن مصاحبه و دیدن تصاویر از مریلا زارعی دعوت می کنیم.
    هرکس آرزو دارد که به سفر حج برود.هرکس دوست دارد که سنی را برای این سفر انتخاب کند.چه شد که شما سال 86 را برای این سفر انتخاب کردید؟
    مریلا زارعی:بسیار ناگهانی شد.همیشه این آرزو را داشتم که در جوانی به این سفر معنوی بروم.خیلی وقت ها با خدا حرف می زدم که چه زمانی می خواهد من را به خانه اش دعوت کند و خوشحالم که توانستم زمانی که نفس می کشم به حج بروم و خدا را شکر می کنم(کمی بغض و گریه).
    چرا اینقدر دوست داشتی که زود به خانه خدا بروی؟
    مریلا زارعی:دلیلش را می توانم بگویم که هرکسی می رفت و بر می گشت از آنجا تعریف می کرد.می گفتند:همه جای دنیا یک طرف,دیدن مکه و خانه خدا هم یک طرف.خیلی باعث شد که مشتاق شوم به این سفر به خاطر همین برخی از کارهایم را تعطیل کردم تا به خانه خدا بروم.
    آیا ثبت نام کردید؟
    مریلا زارعی:نه.سفر حج من داستان دارد.
    می توانید برای ما تعریف کنید؟
    مریلا زارعی:چند سال پیش مادرم به همراه چند تا از فامیل های نزدیک برای سفر حج ثبت نام کردند و سال 86 نوبتشان شد.حس عجیبی داشتم و دلم می خواست جای مادرم به این سفر بروم.مادرم می گفت تقصیر خودت هستش که ثبت نام نکردی.مادرم به مکه رفت و ما تلفنی در ارتباط بودیم.اولین شب به مادرم زنگ زدم و گفتم که مکه و خانه خدا چه جوری هستش.مادر می گفت انشالله که خودت می آیی و می بینی.از مادرم پرسیدم که اینکه می گویند آرامش می دهد درست است.مادرم در جواب باز هم گفت اگر لیاقتش را داشته باشی و خدا قسمتت کند خودت می آیی و می بینی.آن شب حال دگرگونی داشتم.فردای آن روز یکی از بستگان دور ما به من زنگ زد و گفت که من دو تا فیش مکه دارم و به دلایل کاری نمی توانم بروم و همسرم نیز منصرف شده است.یکی از فیش ها را به بستگان دیگر داده ام و این یکی را نمی دانم چرا به دلم افتاد که به شما بدهم.باور کنید آن لحظه نمی توانستم جلو اشک هایم را بگیرم.به صورت فیش را گرفتم و کارهاینکی را انجام دادم و دوهفته بعد از آن و پس از برگشت مادرم به سفر حج رفتم.

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از m1982 عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Konjkav
    2,500 بار در 553 پست
      از ایشان تشکر شده است

سیما تیرانداز و پسرش

سیما تیرانداز همانند اکثریت بازیگران محبوب زن سینما و تلویزیون کشور ایران علاوه بر بازیگری,مادری دلسوز و مهربان برای پسرش رایان می باشد.
    سیما تیرانداز تربیت خیلی خاصی را برای پسرش در نظر دارد,خود در این رابطه می گوید:من برای تربیت رایان خیلی مطالعه می کنم و سعی می کنم هر چیز مبهمی که برایم در مورد تربیت پیش بیاد از دکترش و ...سوال کنم.مخصوصا دکتر رایان خیلی به من کمک می کند و هر زمانی که به مشکل رفتاری برخورد کنم حتما با دکترش در میان خواهم گذاشت.
    سیما تیرانداز در مورد اینکه چقدر کتاب می تواند در تربیت فرزندان کمک کند می گوید:من واقعا پیشنهاد می کنم برای تربیت بهتر فرزندان از کتاب هایی که روانشناسان و دکترهای دیگر همچون تغذیه و ... کمک بگیرند.
    سیما تیرانداز در ادامه در مورد اینکه دوست دارد رایان در آینده یک هنرمند شود می گوید:خوب بله خیلی دوست دارم هنرمند شود ولی مسئله این هستش که در چه هنری؟.من دوست دارم در آینده در انتخاب های این چنینی پسرم دخالت کنم البته باید بگویم که راهنمایی می کنم ولی دخالت نه.ولی خیلی دوست دارم که یک نویسنده خوب شود.

داستان آشنایی فرهاد آئیش با همسرش مائده طهماسبی

فرهاد آئیش از بازیگران خوب سینما و تلویزیون و همچنین تئاتر ایران می باشد.فرهاد آئیش حرف های جالبی در مورد آشنایی او با همسرش مائده طهماسبی می گوید.
    مائده طهماسبی نیز از بازیگران محبوب سینما و تلویزیون ایران است که 20 سال پیش با فرهاد آئیش ازدواج کرد.خیلی ها برای ازدواج تدارکات بسیار پرخرجی را در نظر دارند اما می خواهیم بدانیم که آیا بازیگرهای سینما نیز برای مراسم ازدواج پرخرج هستند؟
    فرهاد آئیش در مورد نحوه آشنایی او با همسرش و مراسم ازدواجشان می گوید:من مدت زمان زیادی را در آمریکا زندگی می کردم.در آنجا بیشتر در تئاتر کار می کردم ویکی از نمایش های من در مورد مشکلات اجتماعی زنان بود.به دعوت گروهی از نان این نمایش را در آلمان اجرا کردم,در آنجا برای اولین بار خانم طهماسبی را دیدم به او گفتم کمی استراحت می کنم و قبل از شروع نمایش من را بیدار کن,دلش به حال خسته من سوخت و یک دقیقه مانده بود به شروع نمایش من را بیدار کرد,از آن موقع مهرش به دلم افتاد(با خنده).بعد از دو سال باز هم همدیگر را در آمریکا دیدیم.همان موقع شماره اش را گرفتم و با او در تماس بودم و احساسم را برایش توضیح دادم.بعد با یک مراسم خیلی مختصر ازدواج کردیم.باور کنی حتی یک عکس از مراسم نداریم ولی همسرم در اینگونه موارد حساسیت نشان نمی دهد و باید بگویم که مهریه همسرم فقط 5 سکه است.

مهدی سلوکی در باشگاه بدنسازی

مهدی سلوکی بازیگر جوان سینما و تلویزیون که سریال جدید او با نام ستایش که از شبکه سوم سیما در حال پخش است را به یک باشگاه بدنسازی می بریم تا ببینیم این بازیگر چقدر به ورزش علاقه دارد.
    مهدی سلوکی برای داشتن اندامی هنری که خیلی به آن اهمیت می دهد در هفته سه روز به مدت سه ساعت ورزش می کند که در این بین بدنسازی از مهم ترین برنامه های ورزشی او است.
    اما نکته جالب اینجاست که مهدی سلوکی از یک سال پیش ورزش کردن را به صورت جدی آغاز کرده است!
    مهدی سلوکی در مورد اینکه چرا ورزش بدنسازی را انتخاب کرده است می گوید:در یکی از سریال هایی که بازی می کردم به پیشنهاد یکی از بازیگران به باشگاه بدنسازی رفتیم.من برای اولین بار به باشگاه بدنسازی می رفتم ولی خوب از قبل برای داشتن اندام مناسب ورزش می کردم ولی بدنسازی را به تازگی تجربه می کنم.ورزش بدنسازی خیلی سنگین هستش بخاطر همین سعی می کنم با وزن های سبک کار کنم(با خنده).
    مهدی سلوکی در مورد اینکه بیشتر به کدام باشگاه می رود می گوید:بهتر هستش که نام باشگاهی را ذکر نکنم چون می ترسم دردسر ساز بشود و طرفداران به باشگاه بیایند.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از m1982 عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Konjkav
    2,500 بار در 553 پست
      از ایشان تشکر شده است

کمند امیر سلیمانی و خانواده اش

به سراغ کمند امیر سلیمانی از بازیگران خوب عرصه سینما و تلویزیون ایران می رویم که این روز ها بیشتر وقت خود را با همسرش و پسر کوچکش می گذراند.
    خانم امیر سلیمانی مدتی است کم کار شده است و شاید خیلی کم او را در فیلم های سینمایی و سریال ها دیده باشیم.
    پس از کمی کنجکاوی متوجه شدیم که این بازیگر محبوب مدتی است که همراه با همسرش و پسر کوچکش در دبی سکونت داشته اند.
    ورقا عامری همسر خانم کمند امیر سلیمانی در رشته عکاسی تحصیل کرده است و به همین دلیل برای انجام کار عکاسی به دبی رفته است البته این دو زوج هنرمند دو استودیو در تهران دارند که مدیر یکی از آنها خانم امیر سلیمانی می باشند.
    در رابطه با این همه کار هنری که در زندگی هستش و آیا مشکلی برای تربیت فرزند به وجود می آورد یا نه از خانم امیر سلیمانی سوال کردیم و ایشون پاسخ دادند:خوب در اوایلی که پسرم ایلیا به دنیا آمد کمی از هنر دور شدم تا بتوانم خیلی راحت تر به فرزندم برسم.پس از مدتی که پسرم بزرگ تر شد همسرم در نگاهی ایلیا کمکم کرد تا من هم بتوانم به کارهایم رسیدگی کنم.من زیاد دوست ندارم زندگی خودم را رها کنم و فقط به فکر سینما و تئاتر و...باشم.حتی باید بگویم که اصلا دوست ندارم پسرم ایلیا یک بازیگر شود چون نمی خواهم از خانواده اش زیاد دور شود.

سیامک انصاری و امیر جعفری در باشگاه بیلیارد

سیامک انصاری و امیر جعفری که از بازیگران خوب سینما و تلویزیون هستند را به یک باشگاه بیلیارد می بریم تا یک مصاحبه متفاوت از این دو بازیگر داشته باشیم.
    آیا از موفقیت سریال قهوه تلخ خوشحالی؟
    سیامک انصاری:بله خیلی از موفقیت این سریال خوشحالم چون وقتی فهمیدم که سریال در نمایش خانگی عرضه می شود خیلی ناراحت بودم و می ترسیدم که مخاطبان زیادی نداشته باشد.
    دوست داشتی این سریال در تلویزیون پخش شود؟
    سیامک انصاری:واقعا خیلی دوست داشتم که از تلویزیون پخش شود چون خیلی از مردم هستند که به خاطر مشغله کاری نمی توانند سریال را از نمایش خانگی تهیه و نگاه کنند ولی اگر از تلویزیون و در زمان مناسب پخش می شد مخاطبان خیلی زیادی داشتیم.
    اگر آقای مدیری به شما پیشنهاد بازی در این سریال را نمی داد با ایشان قطع رابطه می کردید؟
    سیامک انصاری:خیر اصلا هم اینطور نیست چون مهران مدیری خیلی خوب تشخیص می دهد چه کسی برای چه نقشی مناسب است و اگر پیشنهاد بازی به من نمی داد حتما چنین دلیلی داشته است.
    اگر امیر جعفری را به جای شما انتخاب می کرد باز هم ناراحت نمی شدید؟
    سیامک انصاری:مطمئن هستم که امیر را انتخاب نمی کرد(با خنده).ولی به دور از شوخی اصلا ناراحت نمی شدم.
    آقای جعفری از سریال نوروزی امسال برای ما بگویید.
    امیر جعفری:خوب یک سریال کمدی و اجتماعی هستش که داستان کاملا متفاوت و جدیدی دارد که مطمئن هستم در ایام نوروز باعث شادی مردم ایران می شه.بازیگر های خیلی خوبی در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند که واقعا یک تیم خیلی خوب و قوی می باشد.در مورد داستان نمی توانم زیاد صحبت کنم ولی خیلی سرگرم کننده است.
    شنیده بودیم که می خواهید در یک سریال نوروزی دیگر هم بازی کنید.شایعه است یا واقعیت دارد؟
    امیر جعفری:نه اصلا اینطور نیست اگر هم پیشنهاد بدهند رد خواهم کرد.چون وجود یک چهره تکراری در دو سریال متفاوت و در زمان پخش هم زمان باعث ناراحتی مردم خواهد شد و بر بیننده سریال ها تاثیر منفی خواهد گذاشت.

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از m1982 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین