سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6 به 10 از 44

موضوع: همه چي درباره سينما و بازيگران

عضو پیشرفته m1982 آواتار ها
    حالت من
    Konjkav
    2,500 بار در 553 پست
      از ایشان تشکر شده است

كدام آبی و کدام قرمز با بازغی,درخشان و دیرباز
    این سه بازیگر سه دوست صمیمی هستند اما خوب در بعضی مواقع اختلاف نظر دارند که شدیدترین آنها در طرفداری تیم فوتبال می باشد.
    پژمان بازغی طرفدار تیم قرمز هستش(اسم خاصی ذکر نمی کنیم تا جنجال رسانه ای نشود).پژمان در این رابطه می گوید:خیلی وقت های که بازی تیم قرمز را تماشا می کنم پیش خودم می گم کاش الان من تو زمین بودم تا یک گل حسابی به تیم آبی بزنم.ولی خوب این فقط هیجان فوتبال هستش.
    کامبیز دیرباز هم اهل قرمز هستش و او هم در این مورد می گوید:من فوتبال را با تیم قرمز شناختم و یادش بخیر وقتی که بازی تیم قرمز و آبی می شد دوستانم به من می گفتند دوست داری امروز چند تا بخورید(باخنده).بعد تا آخر بازی کار ما می شد دعوا و کارشناسی داوری.
    سام درخشانی برخلاف دو دوستش طرفدار سرسخت تیم آبی است.سام در مورد تیم مورد علاقه اش می گوید:فعلا که برد با تیم محبوب آبی است و قرمز فعلا کاری جذابی نکرده است(با خنده).ولی به دور از شوخی برای هر دو تیم ارزش یکسانی قائل هستم و امیدوارم که بازی های خیلی خوبی داشته باشند.

زندگی به سبک بهرام رادان در منزلش

وارد منزل بهرام رادان بازیگر محبوب سینمای ایران می شویم تا با سبک زندگی اش و برنامه هایی که برای آینده می خواهد انجام دهد بیشتر بدانیم.
    ساعت زندگی ات را چطور تنظیم می کنی؟
    بهرام رادان:من آدم صبح هستم.یعنی مغزم صبح ها خوب کار می کند و سعی می کنم روزها بیشتر کار کنم.و وقتی که باید سکانس های مربوط به شب را فیلمبرداری کنیم فقط تا ساعت 2 شب کار می کنم .
    اگر قرار باشد در فیلمی مثلا 20 کیلو وزن اضافه کنی این کار را انجام می دهی؟
    بهرام رادان:آره این اتفاق برایم افتاده است.برای فیلم راه آبی ابریشم باید 10 کیلو وزن اضافه می کردم.از 78 کیلو رسیدم به 88.البته بعد از آن با ورزش زیر نظر مربی ام به سرعت به وزن قبلی ام رسیدم.
    منزل شما خیلی قدیمی هستش.درسته؟
    بهرام رادان:بله کاملا درسته.عمر این منزل به 40 سال می رسد.به خاطر همین بیشتر از دکورهای چوبی استفاده شده که واقعا خیلی دوستش دارم.
    آیا تا به الان دچار بحران عاطفی یا درگیر موضوع عاشقانه شده ای؟
    بهرام رادان:نه.تا حالا پیش نیامده چون بیشتر تمرکز من برای کارم هستش تا به بهترین نحو انجام بدهم.
    چرا رشته دیگری را انتخاب نکردی و بازیگر شدی؟
    بهرام رادان:خوب حتی من زیاد به بازیگر شدن فکر نمی کردم ولی خوب فرصتی که برایم ایجاد شده بود را نمی خواستم از دست بدهم.واقعیتش این است که شیفته بازیگری شده ام و دوست دارم تا آخرش ادامه بدهم و مدرک دکترا بگیرم(با خنده).
    نمی خواهی کارگردانی را تجربه کنی؟
    بهرام رادان:چرا خیلی دوست دارم کارگردانی کنم ولی فکر می کنم هنوز موقعیتش فرا نرسیده است ولی کارگردانی از جمله برنامه های آینده من هستش.
    نظرت در مورد حامد بهداد چی هستش؟
    بهرام رادان:چطور شد یاد حامد افتادید.
    به خاطر اینکه فیلم آدمکش با بازی شما دو نفر در حال اکران است.
    بهرام رادان:حامد بهداد یکی از بهترین دوستان من هستش و فکر می کنم که آینده بی نظیری خواهد داشت.اصلا این را بگویم که وقتی پیشنهاد بازی در فیلم آدمکش را به من دادند و وقتی فهمیدم حامد هم در این فیلم حضور دارد,فقط به خاطر حامد نقش را قبول کردم.
    اگر بازی در یک سریال را به تو پیشنهاد بدهند مثلا مختارنامه ,بازی در آن را می پذیری؟
    بهرام رادان:خیلی دوست دارم که در تلویزیون هم حضور داشته باشم ولی به خاطر نوع شخصیتی که در فیلم های سینمایی داشته ام زیاد نمی توانم با نقش های سریال ارتباط برقرار کنم.سریال هایی همچون مختار نامه یا در چشم باد و.... از آن دسته سریال هایی هستش که باید یک مدتی از سینما دور باشی تا بتوانی نقش خیلی خوبی را بازی کنی.

نیوشا ضیغمی و شبنم قلی خانی در نمایش مدل لباس

در چند هفته گذشته یک مراسم بسیار زیبایی برای نمایش جدیدترین مدل لباس های فصل پاییز در تهران برگزار شد که نیوشا ضیغمی و شبنم قلی خانی از مهمانان ویژه این مراسم بودند.
    در این مراسم که می توان گفت در ایران برای اولین بار به صورت کاملا مدرن انجام شد,شاهد حضور بازیگران سینما و تلویزیون ایران بودیم و همچنین خوانندگان و ورزشکاران نیز در این مراسم حضور داشتند.
    در بین بازیگران نیوشا ضیغمی و شبنم قلی خانی به عنوان مهمانان ویژه مراسم بودند و همچنین این دو بازیگر به همراه الهام حمیدی و امید زندگانی در هیات داوران نیز حضور داشتند.
    سیروس الوند کارگردان موفق سینمای ایران در این مراسم مدل لباس نیز حضور داشت و در پایان مراسم از این کارگردان و دیگر بازیگران به خاطر حضور پرنگشان تقدیر شد.

مصاحبه همراه با تصاویر متفاوت از دانیال عبادی

دانیال عبادی که مدتی است پرکار شده است و چند فیلم از او به زودی اکران خواهد شد,حرف های خیلی جالبی از دوران دانشجویی و فعالیت هایی که قبل از بازیگری انجام می داد می گوید.
    قبل از بازیگری به فعالیت دیگری مشغول بودید؟
    دانیال عبادی:بله قبل از بازیگری کار آزاد داشتم.همیشه دوست داشتم روی پای خودم بایستم,درآمد داشته باشم و دستم در جیب خودم باشد.زمانی که دیپلم گرفتم این موقعیت را فرآهم کردم.قضیه بر می گردد به سال 78.از پدرم 2 میلیون و 500 هزار تومان قرض گرفتم.به همراه یکی از دوستانم که او همان قدر سهم گذاشت به کار واردات مشغول شدم.دوسال به همین منوال گذشت.از خارج از کشور کالا وارد می کردیم و می فروختیم.سود داشت ولی بعد از مدتی به مشکلات مالی برخوردیم اما کلی تجربه کسب کردم.بعد تصمیم گرفتم که به صورت علمی این رشته را ادامه بدهم و کنکور دادم و سال 81 در رشته مدیریت بازرگانی قبول شدم و تا فوق لیسانس ادامه دادم و در حال حاضر مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش بازاریابی و فروش دارم.
    در دوران دانشجویی هم کار می کردید؟
    دانیال عبادی:بله,در همان دوره دانشجویی هم کار می کردم.ابتدا مشاوره در امور مالی را شروع کردم و بعد در این زمینه شروع به تدریس کردم.درست در ترم پنجم از طرف رئیس دانشگاه مجوز تدریس گرفتم.علاقه فراوانی به تحقیق در مورد موضوعات خاص داشتم.مثلا چه گروه خونی در بازاریابی موفق تر هستند باور کنید به این نتیجه رسیده که گروه خونی B+ در بازاریابی موفق تر هستند.
    چه پیشنهادی برای افرادی که می خواهند کار جدیدی را آغاز کنند دارید؟
    دانیال عبادی:بنده این پیشنهاد را می کنم,کسانی که می خواهند کاری را آغاز کنند ابتدا باید ریسک پذیر باشند و انتخابشان براساس عقل و منطق باشد.به موفقیت خود ایمان داشته باشد و از تجربیاتی که کسب می کنید به خوبی استفاده کنید.با افرادی که تجربه بیشتری دارند مشورت کنید و همیشه با توکل به خدا کارتان را آغاز کنید.

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از m1982 عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Konjkav
    2,500 بار در 553 پست
      از ایشان تشکر شده است

پشت صحنه فیلم اینجا تاریک نیست

پشت صحنه فیلم سینمایی اینجا تاریک نیست با بازی:مصطفی زمانی,الناز شاکردوست,پولاد کیمیایی,رضا یزدانی,رضا توکلی و...

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از m1982 عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Konjkav
    2,500 بار در 553 پست
      از ایشان تشکر شده است

پشت صحنه فیلم ساندویچ سرد

پشت صحنه فیلم سینمایی ساندویچ سرد با بازی:امین حیایی,محمدرضا گلزار,آناهیتا نعمتی,بیتا فرهی,تانیا جوهری و میر طاهر مظلومی.

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از m1982 عزیز تشکر کرده اند:

حالت من
    Konjkav
    2,500 بار در 553 پست
      از ایشان تشکر شده است

عکس های جدید محمدرضا گلزار در کنار خودروی شخصی اش!!
    فیلم شیش و بش پس از جنجال های فراوان بر سر انتخاب اسم و همچنین انتخاب بازیگران فیلم در طی 44 جلسه فیلمبرداری شد.
    از جنجال های فراوان فیلم می توان از استفاده خودرو شخصی محمد رضا گلزار در این فیلم اشاره کرد که در برخی از تصاویر نیز مشخص است.

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از m1982 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر انجمن عمومی و سایر عکس ها 3tare آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    5,842 بار در 1,188 پست
      از ایشان تشکر شده است

در گذشت بازیگر سرشناس در آسایشگاه

به گزارش جهان به نقل از فارس، «محسن يوسف بيك» مجري و بازيگر سال‌هاي دهه ۶۰ پيش از ظهر دیروز (یکشنبه 17 بهمن) پس از سپري كردن يك دوره بيماري درگذشت.

بنا بر اين گزارش، محسن يوسف‌بيك در نقش «هشيار» همراه با عليرضا خمسه در نقش «بيدار» اجراي مسابقه «هشيار و بيدار» را برعهده داشتند كه در زمان پخش خود، يكي از پربيننده‌ترين برنامه‌هاي ويژه كودكان و نوجوانان بود.

زنده‌ياد محسن يوسف‌بيك حضور در چند فيلم سينمايي و تلويزيوني را نيز در كارنامه هنري خود داشت.

التماس به خدا جرأت است... اگر برآورده شود، رحمت است... اگر برآورده نشود، حکمت است...
    التم
    اس به خلق خـفـت است... اگـر برآورده شود، مـنـت است... اگر برآورده نـشود، ذلـت است...

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از 3tare عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین