سفارش تبلیغات

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6141516
نمایش نتایج: از 76 به 78 از 78

موضوع: جوک و sms

مدیر انجمن عمومی و سایر عکس ها 3tare آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    5,842 بار در 1,188 پست
      از ایشان تشکر شده است

-_-_-_-_-_-_-_-_-_ SMS & JOKE _-_-_-_-_-_-_-_-_-
    پروانه اگر سوخت به درک، دور شمع چه غلطی میکرد !!!
    معلم: فعل کشیدن را صرف کن . شاگرد کشیدم کشیدی پاره شد !!!!
    جمله عاشقانه همدانی:
    با تمام چفته چولیت، شته شولیت، پته پیسیت، قد یه خیار چولسیده داغانتم
    غضنفر به مهمونش میگه اگه گرسنه ای مرغ هست برم بگم برات تخم کنه
    به غضنفر میگن متاهلی یا مجرد ؟ میگه : به نام خدا ، کشاورزم!!!
    اگه زندگی سخته …… اگه مشکلات زیاده …… اگه بیکاری …… اگه نیاز به سرمایه داری ….
    نگران نباش ….. ما برات دعا می کنیم.
    رفتم گلستان که با عشق برات یه دامن گل بچینم دیدم شلوار پامه
    گل خوش بوی من باش تا محتاج ادکلن فرانسوی نباشی!!!
    -_-_-_-_-_-_-_-_-_ SMS _-_-_-_-_-_-_-_-_-

یارو میره لب دریا / بقیش بمونه واسه فردا
    -_-_-_-_-_-_-_-_-_ SMS _-_-_-_-_-_-_-_-_-

التماس به خدا جرأت است... اگر برآورده شود، رحمت است... اگر برآورده نشود، حکمت است...
    التم
    اس به خلق خـفـت است... اگـر برآورده شود، مـنـت است... اگر برآورده نـشود، ذلـت است...

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از 3tare عزیز تشکر کرده اند:

مدیر انجمن عمومی و سایر عکس ها 3tare آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    5,842 بار در 1,188 پست
      از ایشان تشکر شده است

_-_-_-_-_ SMS _-_-_-_-_
    _-_-_-_-_-_-_ & _-_-_-_-_-_-_
    _-_-_-_-_-_-_-_-_ JOKE
    _-_-_-_-_-_-_-_-_
    از هر هزار مرد،یکی رهبر مردهای دیگر می شود. بقیه همه دنباله رو زنها هستند.
    مردها به سه دسته تقسیم می شوند : خوش قیافه ها ، باهوشها و اکثریت!
    دوست دارم مردها مردانه رفتار کنند، محکم و کودکانه.
    بیشتر مردها دو آرزوی بزرگ دارند. اول داشتن خانه و دوم داشتن ماشین برای فرار از خانه
    باستان شناس بهترین شوهری است که زنها می توانند داشته باشند، چون هر چه سن شان بالا می رود علاقه شوهرشان به آنها بیشتر می شود.
    بزرگترین معما برای مرد متأهل این است که آدم مجرد با پولش چه می کند.
    از تجربه ی شخصی ام به این شعار رسیده ام : از مردهای گُل به دست بر حذر باشید!
    بسیارند مردهایی که موفقیت خود را مدیون زن اولشان هستند و زن دومشان را مدیون موفقیت خود.
    بهترین راه برای فراموش نکردن روز تولد خانمتان این است که یک بار فراموشش کنید.
    خدایا! چطور باهات درددل کنم؛
    وقتی که می بینم قضیه یوسف و زلیخا رو فوری تو کتابت نوشتی تا همه بخونن!؟
    تو آبادان وقتی هوا تاریک میشه از بلندگوهای مسجد اعلام میکنند: همشهریان محترم هوا تاریک شد. لطفن عینکاتون و بردارید
    بچه به باباش میگه چطور هواپیمای به این بزرگی رو میدزدند؟ باباش میگه میزارن بره بالا وقتی کوچیک شد می دزدنش.
    غضنفر تو اتوبوس کبریت می خواسته، به بغل دستیش می گه: اسمت چیه؟
    همایون.
    به به، شغلت چیه؟
    زنبوردار.
    به به، کجا می ری؟
    اهواز.
    عجب جایی! کبریت داری؟
    نه.
    نه و نکمه! با اون اسمت، مردک پشه باز، تو این گرما سگ می ره اهواز که تو می رى؟
    آیا میدانید با همین کارتی که در دست دارید میتوانید بجای دریافت وجه نقد از این دستگاه، درزهای لپتاپتان را تمیز کنید؟
    التماس به خدا جرأت است... اگر برآورده شود، رحمت است... اگر برآورده نشود، حکمت است...
    التم
    اس به خلق خـفـت است... اگـر برآورده شود، مـنـت است... اگر برآورده نـشود، ذلـت است...

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از 3tare عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال love4ever آواتار ها
    حالت من
    Ashegh
    1,029 بار در 271 پست
      از ایشان تشکر شده است

دوستی مدتش مهم نیست دوامش مهمه،دوری و نزدیکیش مهم نیست معرفت اش مهمه++++++++++++ادبیات آقایون هنگام زمین خوردم خانوم ها:دوران نامزدی: الهی بمیرم چیزیت که نشد1سال بعدازدواج: عزیزم بیشترمواظب باش3سال بعدازدواج: مگه کوری جلوپاتونگاه کن5سال بعدازدواج: آخیش دلم خنک شد.++++++++++++درغریبئ ناله هاکردمکسئ یادم نکرددرقفس جاندادم و صیاد ازادم نکردضربه مردم چنان از زندگئ سیرم نمودآرزوئ مرگ کردممرگ. هم یادم نکرد++++++++++++دوستت دارم 21 ، 20 واسه 20 بودنت ، یکی واسه تک بودنت.++++++++++++غضنفر از دوستش میپرسه توکه چشم کجاست؟ دوستش میگه چشم که توک نداره.میگه پس چرا خواننده میخونه توکه چشمات خیلی قشنگه..!++++++++++++قشنگترین حس وقتیه که بدونى هرگز فراموش نمیشى این حس تقدیم به وجودپاکت++++++++++++~~~~~~ موجی ازعشق را برساحل دلت میفرستم تابدانی فراموش نشدنی هستی.++++++++++++22nya 12neiتونستی بخونیش؟........میگم:تودنیا یه دونه اى++++++++++++آرزوکردم میان بی کسی های دلم/ لااقل یادم به قلبت تا ابد مهمان شود.++++++++++++خدایا به انان که حال مارا نمی پرسند یک هفته اسهال مکرر عنایت بفرما++++++++++++انسان های بی هدف مجبورند تمام عمر برای انسان های هدفمند کار کنند++++++++++++زندگی مثل یه اتوبوس شلوغه که تو اون جا برای نشستن نیست وقتی که خلوت میشه و میخوای بشینی راننده داد میزنه میگه : پیاده شید آخره خطه.++++++++++++یک دستگاه الاغ مدل بالا ، تیپ قاطر ، سم اسپرت ، ارتفاع تا زانو ، دارای کارت یونجه یونجه ، مصرف صدی یه مشت علف ، گردن هیدرولیک ، دزدگیر مجیکا جفتک ، پالان چرمی ، با بوق عرعر بلبلی ، طوسی متالیک. فوری فروشی.++++++++++++زندگی قافیه ی باران است ، من اگر پایئزم و درختان همه بی رنگ شدند ، تو بهاری و به اندازه باران خدا زیبایی.++++++++++++هشدار به خانمها : اگر متوجه مهربانی ناگهانی ، گل خریدن ، ظرف شستن و ... از جانب شوهر خود شدید فریب نخورید! آنها در کمین کادوی روز مرد نشسته اند! ( سازمان زنان باهوش )++++++++++++گرچه ای دوست غرور دلت احساس مرا درک نکرد ، آفرین بر غم عشقت که مرا ترک نکرد.++++++++++++پازل دل کسی رو بهم ریختن هنر نیست هروقت با تکه های شکسته دل یه نفر براش یه پازل جدید ساختی هنر کردی.++++++++++++سهم انسان از هستی به وسعت قلب مهربان اوست ، بدون شک تمام هستی سهم توست و تو لایق بهترینهایی.++++++++++++درود بر کسانی که از پاکیشان دوستی آغاز میشود ، از صداقتشان دوستی ادامه می یابد و از وفایشان دوستی پایانی ندارد. ( کوروش کبیر)++++++++++++آرزو کردم میان بی کسی های دلم / لااقل یادم به قلبت تا ابد مهمان شود.++++++++++++ضمن سپاس از آقایانی که در روز زن محبت خود را با خرید گل و کادو و برگزاری شام در رستوران به همسرانشان نشان دادند به اطلاع میرسانیم برای دستیابی به اجر اخروی مخارج روز مرد صرف امور خیریه می شود.( انجمن زنان نیکوکار )++++++++++++این هم ازیک عمر مستی کردنم/سالها شبنم پرستی کردنم/ای دلم زهر جدایی را بخور/چوب عمری باوفایی را بخور/ای دلم دیدی که ماتت کرد و رفت/خنده ای بر خاطراتت کرد و رفت/من که گفتم این بهار افسردنیست/من که گفتم این پرستورفتنیست/آه عجب کاری بدستم داد دل / هم شکست،هم شکستم داد دل++++++++++++بی خبر از هم خوابیدن چه سود؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود؟زنده را تازنده است باید به فریادش رسید.ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود؟.گر نرفتنی خانه اش تازنده بود.خانه صاحب عزا خوابیدن چه سود؟گر نپرسی حال من تازنده ام.گریه و زاری و نالیدنچه سود؟زنده رادر زندگی قدرش بدان.ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود؟گرنکردی یادمن تازنده ام.سنگ مرمر روی قبرم وا نهادن ها چه سود؟..
    علی یارت جوون

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از love4ever عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6141516

کلمات کلیدی این موضوع