سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 579 1231151101501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 2894

موضوع: هر گونه سوال خود را در مورد برنامه تمريني در اين تاپيك با ما مطرح كنيد

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

Thumbs up هر گونه سوال خود را در مورد برنامه تمريني در اين تاپيك با ما مطرح كنيد

با سلام خدمت شما دوستان عزيز .
    دوستان هر گونه سوال و مشكل در مورد برنامه تمريني داريد در اين تاپيك با ما در ميان بگذاريد .
    براي پرسيدن سوال حتما قد وزن و سايز هاي بدن مثل دور بازو و ... را بگوييد . در ضمن حتما در مورد هدفتان راجع به پرورش اندام بگوييد . مثل قهرماني يا چاقي يا لاغري و ............. . گفتن سابقه تمريني هم الزامي است .
    در صورت امكان عكس هم از بدنتان بگذاريد تا ما به بهترين نحو بتوانيم شما را ياري كنيم .

2. 15 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو ثبت نام شده
    2 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است

با عرض سلام و خسته نباشيد.من خانمي 24 ساله هستم با وزن 52 كيلو گرم و قد 158 سانتي متر .دور بازو 26 و دور سينه 87 و دور باسن 100 مي باشد.در كل از نظر ژنتيكي اندام بدي ندارم و استعداد چاق شدن هم ندارم اما تمايل به بالاتر رفتن باسن و آب شدن بغل رانهايم دارم.هدفم از ورزش پيدا كردن اندامي ورزشكاريه اما نميخوام آنقدر ورزش كنم كه عضلات خيلي برجسته اي داشته باشم.اگر ممكنه لطف كنيد اول يه برنامه تمريني براي تناسب كلي بدن بهم بگيد و بعد در مورد اهدافم براي نواحي ذكر شده من رو راهنمايي كنيد.قابل ذكره كه من سابقه قابل بياني در زمينه ورزش نداشته ام.در ضمن ميخواستم بپرسم كه براي ترك نخوردن پوست در اثر تمرينات چه بايد كرد.
    ممنون و متشكرم

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از sahar... عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar... نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشيد.من خانمي 24 ساله هستم با وزن 52 كيلو گرم و قد 158 سانتي متر .دور بازو 26 و دور سينه 87 و دور باسن 100 مي باشد.در كل از نظر ژنتيكي اندام بدي ندارم و استعداد چاق شدن هم ندارم اما تمايل به بالاتر رفتن باسن و آب شدن بغل رانهايم دارم.هدفم از ورزش پيدا كردن اندامي ورزشكاريه اما نميخوام آنقدر ورزش كنم كه عضلات خيلي برجسته اي داشته باشم.اگر ممكنه لطف كنيد اول يه برنامه تمريني براي تناسب كلي بدن بهم بگيد و بعد در مورد اهدافم براي نواحي ذكر شده من رو راهنمايي كنيد.قابل ذكره كه من سابقه قابل بياني در زمينه ورزش نداشته ام.در ضمن ميخواستم بپرسم كه براي ترك نخوردن پوست در اثر تمرينات چه بايد كرد.
    ممنون و متشكرم
    سلام . ابتدا بايد عرض كنم كه خوشبختانه قد و وزن شما با هم همخواني دارد . براي بزرگ تر شدن باسن و آب شدن بغل ران هايتان احتياج به پرورش دادن عضلات باسن و همچنين چربي سوزي كمي به صورت هم زمان شما احتياج به تمرینات با وزنه و تمرينات هوازي به صورت هم زمان داريد . در مورد برجسته شدن زياد ازحد عضلات بايد خدمتتون بگم كه اصلا نگران نباشيد چون بدون استفاده از استروئيد ها هيچ وقت يك خانم نمي تواند عضلات برجسته و بزرگي داشته باشد و تمام عكس هايي كه ار بدنسازي بانوان كه داراي عضلاتي ورزيده هستند در اينترنت مي بينيد به خاطر استفاده بسيار زياد از داروهاي استروئيدي مي باشد چون هورموني كه باعث عضله سازي مي شود تستسترون نام دارد و اين هورمون در بدن زنان 10 برابر كمتر از بدن مرد ها مي باشد . پس اصلا نگران اين مسئله نباشيد . براي ترك نخوردن پوست كار خاصي نميشه كرد و تمام تبليغاتي كه در اين زمينه مي بينيد تبليغات تجاري و دروغين مي باشد . اما با استفاده از كرم هاي حاوي ويتامين اي و همچنين استفاده از قرص ويتامين اي تا حد كمي مي شود از ايسن مسئله جلو گيري كرد . در كل پوست در اثر افزايش حجم و كاهش حجم بدن ترك مي خورد كه در اين مورد اگر خواستيد عكس هايي از افراد بسيار معروف دارم كه براتون بزارم كه با وجودي كه همه امكانات را در اختيار داشتند باز هم ترك خوردگي كمي در بدن آنها ديده مي شود .
    در مورد تمرين شما بايد بگم كه بهترين نوع تمرين براي شما 3 روزتمرين با وزنه و 2 روز هوازي (دو در جا يا دو چرخه ثابت ) مي باشد . و دوز هم استراحت براي بدن شما الزاميست .
    در مورد رژيم غذاييتون هم بايد بگم كه تو كل روز ميتونيدهمون غذايي را كه در حال حاضر مصرف ميكرديد داشته باشيد به غير از وعده شب . كه بهتر است در وعده شام غذاهايي مثل سينه مرغ كبابي يا آب پز يا ماهي كبابي استفاده كنيد كه حتما وعده شام بدون برنج و با سالاد ميل شود.
    براي كمك بيشتر و نزديك تر شدن به هدف استفاده از قرص هاي آمينو مي تونه كمك زيادي به شما كنه . كه من آمينو بي سي آ آ دايماتيز را پيشنهاد مي كنم .
    در مورد تمرين من يك برنامه تمريني براي سه روز تمرين با وزنه به شما ميدم و در مورد تمرينات هوازي هم بايد بگم كه بهتره از دوچرخه ثابت و تردميل به مدت 30 دقيقه استفاده كنيد .
    حال برنامه تمريني با وزنه :
    روز اول :
    جلو پا با ماشين 12*3
    هاگ پا با ماشين 12*3
    پشت پا با ماشين 12*3
    ساق پا ايستاده 12*3
    جلو بازو با دمبل تك تك 12*3
    جلو بازو با سيم كش 12*3

روز دوم
    بارفيكس از جلو دست باز 12*3
    زير بغل سيم كش از پشت 12*3
    زير بغل قايقي 12*3
    سر شانه با هالتر از جلو 12*3
    نشر از جانب با دمبل 12*3

روز سوم
    پرس سينه با دمبل 12*3
    پرس بالا سينه با دمبل 12*3
    كراس اور 12*3
    پشت بازو با دمبل تك 12*3
    پشت بازو پمپي(كيك بك) 12*3

لازم به ذكر است كه بهتره روزي 4 ست 30 تايي دراز نشست بزنيد . در صورت مجهز بودن باشگاه به دستگاه پله روزانه 15 دقيق از دستگاه پله استفاده كنيد .
    اميدوارم كه از اين برنامه نتيجه مطلوب را بگيريد .
    زمان شروع تمرينات دور ران و باسن و كمر را اندازه بگيريد و بعد از يك ماه به من اطلاع بدهيد تا برنامه تمريني شما را عوض كنم .

6. 18 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو ثبت نام شده
    4 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است

salam man 18 sal daram va ghadam 182 vaznam 65kg.ye 5 mahi hast ke badansazi mikonam vali mikham bedunam ke barnemeye tamrinim yekam sangin va ziyad nist?beghole maruf overtraining nist
    3ruz badansazi 1ruz esterahat.be hamin tartib kar mikonam.1ruz sine va posht bazu.fardash zirbaghal va jelo bazu.fardash azolate pa va sar shane.fardash esterahat .
    ویرایش توسط Mohsen : ۱۳۸۷-۰۷-۱۹ در ساعت ۰۵:۴۱ قبل از ظهر دلیل: فارسی بنویسید

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از sandow عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال milad faridnia آواتار ها
    669 بار در 163 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط sandow نمایش پست ها
    salam man 18 sal daram va ghadam 182 vaznam 65kg.ye 5 mahi hast ke badansazi mikonam vali mikham bedunam ke barnemeye tamrinim yekam sangin va ziyad nist?beghole maruf overtraining nist
    3ruz badansazi 1ruz esterahat.be hamin tartib kar mikonam.1ruz sine va posht bazu.fardash zirbaghal va jelo bazu.fardash azolate pa va sar shane.fardash esterahat .
    فارسي تايپ كن
    وگرنه جواب نميگيري

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از milad faridnia عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 579 1231151101501 ... آخرینآخرین