سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 6

موضوع: ارزیابی رژیم غذایی

مدیر ارشد
    3,570 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض ارزیابی رژیم غذایی

بسیاری از افراد در مورد میزان مصرف مواد غذایی و افزایش یا کاهش وزن مشکل دارند اما مشکل اصلی اینجاست که بیشتر افراد هیچ ایده ای در مورد میزان مصرفی macro-nutrients (کرب، پروتئین، چربی) و همینطور ویتامینها و مواد معدنی روزانه رژیم خود ندارند بنا بر این عملا کمک زیادی نمیتوان به این افراد کرد. بهترین کار برای ارزیابی رژیم غذایی حاضرتان آنالیز مواد غذایی مصرفیتان هست و سپس با داشتن این آگاهی میتوان رژیم را بنا به هدف تغیر داد، بنا بر این تصمیم گرفتم که با ایجاد اینکار شما را از رژیم غذایی در حال حاضر خودتان آگاه کنم و در صورت تمایل و داشتن وقت راهنمایی کوچکی هم به شما ارایه شود. دقت کنید که اینکار هیچ هزینه ای برای شما ندارد و صرفا جهت کمک به بهینه کردن تغذیه و دادن آگاهی بکار میرود. برای انجام اینکار کافی هست فرم گزارش ۳ روزه ی را که برایتان آماده کردم را از لینک ارایه داده شده داون لود کنید و نکات ضروری را به دقت بخوانید و بعد از تکمیل از طریق ایمیل برایم بفرستید. در صورت داشتن هر گونه سوال میتوانید از همین بخش استفاده کنید یا از طریق ایمیل بپرسید. به امید موفقیت، سلامتی و شادی همه عزیزان.

2. 15 کاربر برای این پست سودمند از arashbandegan عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

من دانلود کردم اما متوجه نشدم !!!
    عقاب مثل بلبل تحمل قفس رو نداره ،توی قفس از غم میمیره ... ! عقاب مثل کلاغ پست نیست ، هیچ وقت قانع یه چیزی که در شانش نیست نمیشه واسه همین خیلی کوتاه عمر میکنه ... عقاب مثل کبک سرش رو تو برف نمیکنه ،اون سرش رو بلا میگیره و با خطرات روبه رو میشه ... عقاب مثل مرغ و خروس نمیخواد قربانی شادی ها غم های دیگران باشه... عقاب هیچ وقت نمیتونه مثل کرکس مرده خوری نمیکنه ... حتی اگه مجبور بشه .
    عقاب تنهاست ! تنهای تنها ...
    عقاب می خواد پرواز کنه ! به اوج برسه ! براش مهم نیست شکارچی ها در کمین نشستن ! اون فقط میخواد به آسمان بره اونقدر که ناپدید بشه
    اما از نظر اونایی که روی زمینن هر چقدر عقاب بیشتر اوج میگیره کوچک تر به نظر میرسه !

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد
    3,570 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

من فکر کنم توضیحات کامله، شما ۳ روز غذاییت که شامل ۲ روز کاری در طی هفته و روز جمعه هست رو (چون روز جمعه ممکنه خیلیها چیزهای مختلفی بخورند) گزارش میدی (فرم رو تکمیل میکنی و امیل میکنی) و من بهت میگم مشکلت از کجاس و چیکار باید انجام بدی تا رژیم غذایت بهتر بشه.

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از arashbandegan عزیز تشکر کرده اند:

عضو ثبت نام شده
    11 بار در 5 پست
      از ایشان تشکر شده است

Question

نقل قول نوشته اصلی توسط arashbandegan نمایش پست ها
    بسیاری از افراد در مورد میزان مصرف مواد غذایی و افزایش یا کاهش وزن مشکل دارند اما مشکل اصلی اینجاست که بیشتر افراد هیچ ایده ای در مورد میزان مصرفی macro-nutrients (کرب، پروتئین، چربی) و همینطور ویتامینها و مواد معدنی روزانه رژیم خود ندارند بنا بر این عملا کمک زیادی نمیتوان به این افراد کرد. بهترین کار برای ارزیابی رژیم غذایی حاضرتان آنالیز مواد غذایی مصرفیتان هست و سپس با داشتن این آگاهی میتوان رژیم را بنا به هدف تغیر داد، بنا بر این تصمیم گرفتم که با ایجاد اینکار شما را از رژیم غذایی در حال حاضر خودتان آگاه کنم و در صورت تمایل و داشتن وقت راهنمایی کوچکی هم به شما ارایه شود. دقت کنید که اینکار هیچ هزینه ای برای شما ندارد و صرفا جهت کمک به بهینه کردن تغذیه و دادن آگاهی بکار میرود. برای انجام اینکار کافی هست فرم گزارش ۳ روزه ی را که برایتان آماده کردم را از لینک ارایه داده شده داون لود کنید و نکات ضروری را به دقت بخوانید و بعد از تکمیل از طریق ایمیل برایم بفرستید. در صورت داشتن هر گونه سوال میتوانید از همین بخش استفاده کنید یا از طریق ایمیل بپرسید. به امید موفقیت، سلامتی و شادی همه عزیزان.
    ...........
    سلام.
    من رفتم لینک دانلود .. وقتی زدم هیچ صفحه ای برایم باز نکرد.. وقتی هم که با چندتا نرم افزار دانلود کردم برایم باز ن..
    لطفا یه بررسی بکنید ببینید لینک و یا فایل مشکل نداره؟
    .
    ممنون

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از vahid001 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

بله لینک متاسفانه مشکل داره
    بروی چشم....درستش میکنم

بفرمائید اینم لینک فایل مربوطه
    ویرایش توسط Senior Manager : ۱۳۹۰-۰۱-۱۸ در ساعت ۰۸:۳۱ بعد از ظهر