سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مسابقات قویترین مردان قشم از نگاه قهرمان 150 کیلویی کشورمان

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Khoshhal
    15,498 بار در 2,835 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض مسابقات قویترین مردان قشم از نگاه قهرمان 150 کیلویی کشورمان

حضور فرزاد موسی خانی در رقابت های لیگ جهانی قوی ترین مردان

فرزاد موسی خانی ، یکی دیگر از ورزشکاران قدرتی کشور میباشد که در رشته قویترین مردان ، موفق به کسب عناوین مختلف ملی و بین المللی شده است .
    این ورزشکار برجسته حددو 5/2 سال سال میباشد که به دلیل مصدومیت ، از شرکت در رقابت ها ممانعت نموده و هم اکنون در حال امادگی برای حضور در رقابت های لیگ جهانی قویترین مردان میباشد .
    با وی گفت و گویی انجام شده که به آن میپردازیم.

بیوگرافی

نام : فرزاد موسی خانی
    متولد : 1360
    مدت فعالیت در رشته های قدرتی : 15 سال
    قد : 190 سانتیمتر
    وزن : 150 کیلوگرم

عناوین قهرمانی
    موسی خانی در خصوص عناوین قهرمانی اش که در گذشته کسب نموده گفت :
    عناوین قهرمانی قبل از تاسیس فدراسیون پرورش اندام
    نفر سوم قویترین مردان ایران جام NEC سال 80
    نفر اول پاورلیفتینگ ایران در سال 81

عناوین قهرمانی بعد از تاسیس فدراسیون
    کسب عنوان قویترین مرد ایران از اولین دوره مسابقات جام ولایت سال 84
    قویترین مرد ایران در مسابقات جام پیامبر اعظم سال 85
    نایب قهرمان مسابقات مردان اهنین سال 85
    بعد از مسابقات مردان اهنین سال 85 با وجود اینکه اکثر ورزشکاران این رشته به صحنه های جهانی رفته بودندو به غیر از رضا قرایی که عنوان سوم را بدست اورده بود ، مقام درخورد توجهی بدست نیاورده بودند، اینجانب رهسپار مسابقات جهانی بلاروس شدم و در اولین حضور ، عناون قهرمانی اماتورهای جهان ( WSF ) را کسب کردم و در سال 2008 میلادی نیز وارد مسابقات لیگ حرفه ای های جهان ( SCL ) شدم که در اولین حضور ، با آسیب دیدگی شدید از ناحیه زانو روبرو شدم و اکنون بعد از 5/2 سال ، چندماهی است که تمرینات خود را شروع کردم و از چند ماه دیگر در مسابقات لیگ جهنای حاضر خواهم شد و امیدوارم بتانم به عنوان تنها نماینده قاره آسیا در لیگ حرفه ای های جهان حاضر و عنوان درخور توجهی برای کشور عزیزم کسب نمایم .

مسابقات قشم

این ورزشکار پر سابقه در خصوص رقابت های جهانی قشم که چندی پیش بین 3 ورزشکار ایرانی و تعدادی ورزشکار خارجی برگذار شد و همچنین در رابطه با چگونگی عملکرد فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور به نکاتی اشاره نمود که عبارتند از :
    • در رابطه با مسابقات جهانی که فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در قشم برگزار نموده است ، متاسفانه این مسابقات زیر نظر فدراسیون جهانی نبوده و افراد دعوت شده در این مسابقات ، دارای هیچ عنوان قهرمانی در سطح جهانی نیستند ؛ اما تعجب در این است که مدتی قبل از برگزاری این مسابقات ، تبلیغاتی در مورد آمدن قهرمانان درجه 1 جهان صورت گرفت ؛ اما در عمل تعدادی ورزشکار که میتوان انها را تعدادی توریست نامید در این مسابقات حاضر شدند !!! بنده اولین کسی هستم که در مسابقات بین المللی قویترین مردان 2007 بلاروس مقام قهرمانی را کسب کرده ام و تجربه حضور در مسابقات فدراسیون آماتورهای جهان ( WSF ) و حرفه ای های جهان ( SCL ) را دارم و عضو ورزشکارا حرفه ای جهان هستم و مسئولین این دو تشکل ، هیچ اطلاعی در مورد برگزاری مسابقه ایران را نداشتند ، من از فدراسیون درخواست دارم تا مسئولین فدراسیون جهانی را که این مسابقات را تائید کردند به ما معرفی کنند تا ما نیز با این عزیزان آشنا شویم. به هر حال ، برگزاری چنین مسابقاتی برای کشور ما هیچ سودی نخواهد داشت و اعتبار کشورمان را در سطخح بین المللی تضعیف خواهد کرد و دعوت از چنین افرادی برای شرکت در مسابقات ، به نظر من ، توهین به قهرمانان داخلی ما محسوب میشود .
    • تمام ورزشکاران در رشته های ورزشی تلاش میکنند تا روزی در سکوهای جهانی قرار گیرند و فدراسیون بدنسازی از زمان شکل گیری تا بحال ، حتی یک اعزام برون مرزی در رشته قویترین مردان نداشته که نشانه ضعف این فدراسیون در صحنه های جهانی است .
    • در مورد مسابقات مردان اهنین سال گذشته نیز به این نکته اکتفا کنم که نباید برادر یکی از ورزشکاران که دمعی عنوان قهرمانی است عضو کمیته داوری و کمیته فنی مسابقات باشد .
    • 25 آیتم مسابقات مردان اهنین ، تنها 3 هفته مانده به شروع مسابقات اعلام میشود و متاسفانه وقتی مسئولان فدراسیون ، افراد غیر ورزشی باشند عاقبت کار همین میشود!
    • در مورد داور مسابقات مردان اهنین ( فرامرز خود نگاه ) باید بگویم که ایشان دارای مدرک درجه 2 داوری وزنه برداری بین المللی است ؛ در حالی که در یکی از رسانه ها از قول او درج شده که در کشورهای خارج ، مسابقات جهانی قویترین مردان را داوری کردند و در این وصرت ، من از ایشان تقاضا میکنم که عکس این مسابقات را در روزنامه ها چاپ کنند تا همه ببینند .
    حضور در لیگ حرفه ای

موسی خانی پس از گفته های فوق ، افزود : به هر حال ، من بعد از 5/2 سال غیبت از صحنه های جهانی ( بعلت مصدومیت ) به فضل الهی تا 2-3 ماه دیگر در لیگ حرفه ای های جهان حاضر خواهم شد و امیدوارم بتوانم نماینده شایسته ای برای قاره آسیا در این مسابقات باشم . از آقای امید امیری بعنوان ریاست محترم انجمن قویترین مردان نیز کمال تشکر و سپاس را دارم که توسط هماهنی هایی که ایشان با فدراسیون جهانی انجام داده اند میتوانم در مسابقات مذکور شرکت کنم.
    قهرمان 150 کیلوئی رشته قویترین مردان افزود : به امید کسب عناوین حقیقی در صحنه های جهانی قویترین مردان برای تمام قهرمانان این رشته . ورزشکار برجسته کشورمان در پایان گفت:

حرف آخر اینکه < تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف >
    ویرایش توسط Senior Manager : ۱۳۸۹-۱۲-۱۸ در ساعت ۰۲:۵۰ بعد از ظهر

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال Ahoora آواتار ها
    حالت من
    Ghamgin
    1,246 بار در 267 پست
      از ایشان تشکر شده است

فرزاد موسی خانی یکی از افتخارهای کرج هستش قبلا باشگاه صبا تمرین میکرد من اونجا بودم خیلی گنده هستش از اون دسته ورزشکارهای دوست داشتنیه که مغرور نیست

4. یک کاربر برای این پست سودمند از Ahoora عزیز تشکر کرده اند: