سفارش تبلیغات

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 6 به 8 از 8

موضوع: کوتاه و گویا-----بدنسازی -تغذیه و ......

عضو فعال shahi آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    1,274 بار در 258 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahoora نمایش پست ها
    منظورش از تخم مرغ با زرده هستش یا سفیده؟ یعنی کسی که روزی 8 تا سفیده میخوره هم سکته میزنه؟
    نه احتمالا منظورش با زرده بود تا روزی 2 تا زرده در روز هم من شنیدم مشکلی نداره و می شه خورد
    اصلا خوشی ماله تو کلی غم واسه من/هر روز ماله تو و شب ماله من/بقیه ی عمر من ماله تو باشه یه گوشه از دله بچت ماله من/از اون مخ پوکت یه گوشش ماله من/کل دنیا ماله تو یه گوشش ماله من/قدرت ماله تو جرات ماله من/شانس ماله تو فرصت واسه من/یه درخت ماله تو میوه اش ماله من/حرف زور ماله تو کینش ماله من/یه قصر ماله تو یه کفن ماله من/اصلا بهشت ماله تو جهنم ماله من/فقط دست از سرم بردار

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از shahi عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال shahi آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    1,274 بار در 258 پست
      از ایشان تشکر شده است

کوره چربی سوزی را تقویت کنید مهر ۸۷

یکی از راهای نوین و موثر در تقویت میزان چربی سوزی بدن تمرینات درست هوازی است.

تحقیقات اخیر نشان می دهد اگر یکی جلسه تمرین هوازی بیشتر از یک ساعت طول بکشد تا چند ساعت بعد از آ» نیز متابولیم در سطح بالایی قرار خواهد داشت و روند چربی سوزی بهتر طی می شود.

یعنی با این کار توانسته ایید بعد از ترک باشگاه هم چربی های زاید را از بین ببرید سعی کنید آرام آرام مدت زمان جلسه هوازی را افزایش دهید.
    اصلا خوشی ماله تو کلی غم واسه من/هر روز ماله تو و شب ماله من/بقیه ی عمر من ماله تو باشه یه گوشه از دله بچت ماله من/از اون مخ پوکت یه گوشش ماله من/کل دنیا ماله تو یه گوشش ماله من/قدرت ماله تو جرات ماله من/شانس ماله تو فرصت واسه من/یه درخت ماله تو میوه اش ماله من/حرف زور ماله تو کینش ماله من/یه قصر ماله تو یه کفن ماله من/اصلا بهشت ماله تو جهنم ماله من/فقط دست از سرم بردار

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از shahi عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال love4ever آواتار ها
    حالت من
    Ashegh
    1,029 بار در 271 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیاز را جدی بگیرید!

اگر چه با خوردن پیاز دهان تان بوی بد می گیرد و اشک تان در می آید اما مطمئن باشید که ارزش آن را دارد که در وعده های غذایی تان پیاز هم جای ثابتی داشته باشد . امروزه مشخص شده که پیاز می تواند به عنوان یکی از بهبود دهنده های عملکرد بدن مورد استفاده بدنسازان قرار بگیرد . در مطالعه اخیر دانشمندان ماده ای به نام کیورسیتین غنی شده روی ورزشکاران آزمایش و علایمی نظیر افزایش استقامت عضلانی گزارش شد . همین ماده عنصر اصلی پیاز طبیعی است . کیورسیتین بدن را در برار بیماری ها و آلرژی های مختلف ایمن می کند . علاوه بر این جلوگیری از التهابات روده و سیستم گوارشی می تواند کمک خوبی باشد . سعی کنید به همراه سفیده تخم مرغ پخته و املت خود یک پیاز خورده شده اضافه کنید . اگر با فرم خام آن مشکلی ندارید می توانید به همراه سالاد و ساندویچ خود آن را مصرف کنید .

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از love4ever عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12