سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: ناصر گرجي: با هيات استان تهران کاري نخواهم داشت!

مدیر انجمن کامپیوتر و اینترنت Mohammad.Reza آواتار ها
    حالت من
    Relax
    5,741 بار در 1,157 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض ناصر گرجي: با هيات استان تهران کاري نخواهم داشت!

به تعويق انداختن انتخابات رياست هيات پرورش‌اندام استان تهران و بلاتکليفي مسئولين کميته‌هاي مختلف و فعالان اين استان باعث شده شرايط براي همه سخت شود و اعتراض‌ها از گوشه و کنار شنيده مي‌شود اين اعتراض‌ها و انتقادات تا حدي بالا گرفت که ناصر گرجي مربي باسابقه استان تهران نيز که همواره از اعتراض دوري مي‌کرد لب به سخن و انتقاد گشود.
    وی در گفتگویی با خبرنگار بشیر گفت:
    * در مسابقات قهرمانی کشور که براساس قوانین و به گفته‌صریح دبیر فدراسیون آقای بلاسی تمام تیم‌ها می‌بایست بصورت باشگاهی شرکت کنند پس از اینکه تیم اینولنس با مربیگری من قهرمان شد آقایی با نام غفاری به من نزدیک شد و پس از تبریک و گرفتن عکس یادگاری از او جدا شدم.
    * شب مقدماتی آقای عبدالهی به من گفت آقای غفاری مسئول تیم تهران است و گویا از دست من ناراحت است که من همانجا گفتم که تیم تهران معنی ندارد مسابقات باشگاهی است.
    از این موضوع چند وقتی گذشت تا اینکه در مسابقات اراک آقای غفاری پس از مدتی در اولین دیدار به من گفت می‌خواستم اسمتان را از لیست خط بزنم که من هم در جواب گفتم شما کجای این ورزش بودی و هستی که با مربیان با سابقه با این لحن حرف می‌زنی. این ماجرا ناشی از نداشتن رییس هیات استان تهران می‌باشد. وقتی مسئولین حال حاضر استان تهران سرپرست تعیین می‌کنند یا با انتخاب آن فرد موافقت می‌کنند بهتر است از مربیان قدیمی استان تهران هم نظرخواهی کنند. من به عنوان یکی از مربیان قدیمی استان تهران از همین جا اعلام می‌کنم اگر حضور این افراد و این وضعیت بدین شکل باقی بماند من برای همیشه ارتباطم را با هیات استان تهران قطع می‌کنم. زمانی که من، رضا درویش و محمود ساوالان مربیگری تیم استان تهران را شروع کردیم، تیم استان تهران را افرادی چون آقایان احد عبادی، محمدعلی عبداللهی سرپرستی می‌کردند.
    حال باید از افرادی استفاده شود که حتی اسامی ما مربیان را نمی‌داند. سرپرست تیم تهران باید از مفاخر این ورزش باشد نه اینکه فرد ناشناس را مسئول کنند.
    سرپرست باید نگران اسکان مربیان، رنگ بدن و گرمکن اعضای تیم و مشکلات تیم باشد نه اینکه فقط این عنوان را یدک بکشد. جالب اینکه روابط عمومی استان تهران هفته بعد در نشریات از زحمات سرپرست تقدیر می‌کند. می‌خواهم بدانم کدام زحمت و برای کدام تلاش؟ اینکه ایشان به ورزشکاران رنگ بدن دادند، جای اسکان تهیه کردن، هر روز به ورزشکاران سرزدند و اسپانسر پیدا کردند؟
    مشکلات ما یکی، دو تا نیست ولی دعا می‌کنم یک رییس خوب و متقدر که از *** ورزش ما باشد برای استان تهران انتخاب شود تا وضعیت از این بدتر نشود.

يك روز رسد غمي به اندازه كوه يكروز رسد نشاط به اندازه دشت افسانه زندگي اين چنين است: "در سايه كوه بايد از دشت گذشت"
    (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
    ¸,¤°´'`°•.¸O¸.•°´'`°¤,¸
    BodyBuilder.IR
    *´'`°¤¸¸.•'´O`'•.¸¸¤°´'`*
    (_¸.•*´'`°¤¸'¸¤°´'`*•.¸_)
    v

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Reza عزیز تشکر کرده اند: