سفارش تبلیغات

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: اين همه عجله براي چيست؟

مدیر انجمن کامپیوتر و اینترنت Mohammad.Reza آواتار ها
    حالت من
    Relax
    5,741 بار در 1,157 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض اين همه عجله براي چيست؟

بشيرآنلاين:به عقيده بسياري از کارشناسان، بدن يک بدنساز در طي سال يک يا نهايتاً 2 بار بتواند به اوج آمادگي خود دست يابد. حال هزينه‌هاي بالاي پرورش‌اندام و آماده نگه داشتن بدن را در دوران رژيم غذايي به اين واقعيت اضافه کنيد
    تا دریابیم شرایط کسانی را که باید بدن خود را در اردو همواره آماده نگه دارند، آن هم برای مسابقاتی که قرار است 4 ماه دیگر برگزار شود، چقدر سخت است.
    بدنسازی که یک بار در مسابقات کشوری به نقطه اوج رسیده و مورد تشویق تماشاگران و داوران قرار گرفته، لیاقت این را دارد که در کنار دیگر رقبای دعوت شده به اردو و مدال‌آوران سال گذشته تا 2 ماه قبل از مسابقه درون اردو بماند.
    اردویی که هر هفته فقط یک جلسه دو ساعته است، هزینه آنچنانی برای فدراسیون نخواهد داشت پس چه بهتر که تسهیلاتی را برای قهرمانان کشوری قائل شویم و تا آخرین لحظات به آنها فرصت دهیم تا خودی نشان دهند.
    به امید اینکه از بین این نفرات بتوان یک یا چند مدال و در نهایت سرمایه‌ای برای مسابقات آینده داشته باشیم. خروج برخی از مدال‌آوران سال گذشته و انصراف از تیم ملی زنگ خطری است تا نگاهمان به انتخاب‌ها، مسابقات سختگیری‌های درون اردو تا حدودی تغییر کند. در این دوره بهتر است هر چه بیشتر و بیشتر نرمش به خرج دهیم و برای استعدادها فرصت‌های بیشتری قائل شویم. ضمن اینکه هدف را علاوه بر مسابقات امسال ایجاد سرمایه‌های انسانی برای سال‌های دیگر بدانیم.
    ماه پیش با توجه به تغییر تقویم مسابقات آسیایی و برگزاری آن در شهریورماه کمیته فنی به صلاح‌دید خود و به امید مسابقات انتخابی تیم ملی اراک نفراتی را از اردو کنار گذاشت.
    سالار مددی هم جزو این قهرمانان بود که در مورد شرایط خودش به عنوان یک بدنساز به خبرنگار ما گفت:
    بعد از مسابقه بدنم را آماده نگه داشتم. در بازبینی دوم وزنم بالا رفته بود و اخطار هم گرفتم و به کمیته فنی حق دادم، اما طی 10 روز مابین بازبینی دوم و سوم شدت تمریناتم را بالا بردم و از 91 کیلوگرم به 86 کیلوگرم رسیدم. با توجه به زمان مسابقات آسیایی (شهریورماه) و شناختی که از بدن خودم داشتم احساس کردم در شرایط خوبی قرار دارم و امیدوار بودم که کمیته فنی تا تیرماه به من فرصت بدهند.
    من زحمت و هزینه زیادی کردم و همیشه امید داشتم کمیته فنی که اعضای آنها از قهرمانان بین‌المللی این رشته بودند و به نوعی دردآشنای این ورزش هستند بیشتر شرایط را درک کنند.
    مسابقه روز 14 شهریور است و اگر قرار باشد از اول اردیبهشت ماه هر هفته آمادگی کامل داشته باشم، با هزینه‌های بالای آن چطور کنار بیایم؟
    فاصله 7 ماهه از مسابقات انتخابی تا مسابقات آسیایی مدتی طولانی است و منطق چیز دیگری را می‌گوید.
    مددی در ادامه گفت: بعد از خط خوردنم از اردو برخی از اعضای کمیته فنی به من می‌گفتند: «در روز بازبینی آن بدنی نبودی که در مسابقات (سال گذشته) ساری از تو دیدیم».
    بدن یک بدنساز برای آماده‌سازی 8 هفته وقت لازم دارد و من هنوز متعجب هستم که چه لزومی دارد 4 ماه قبل از مسابقه بدنم را آماده نگه دارم. البته در این مدت مشکل کارت پایان خدمت داشتم و قرار است که در این مدت این مشکل برطرف شود و اگر از این امر مطمئن بودم باز برخلاف میلم سعی می‌کردم در تمام اردوها با آمادگی کامل می‌آمدم.
    در انتها می‌خواهم از تمام دوستانم و مربیم آقای پناهی تشکر و قدردانی نمایم و امیدوارم کمیته فنی و مسئولین به ما قهرمانان بیشتر بها دهند.

يك روز رسد غمي به اندازه كوه يكروز رسد نشاط به اندازه دشت افسانه زندگي اين چنين است: "در سايه كوه بايد از دشت گذشت"
    (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
    ¸,¤°´'`°•.¸O¸.•°´'`°¤,¸
    BodyBuilder.IR
    *´'`°¤¸¸.•'´O`'•.¸¸¤°´'`*
    (_¸.•*´'`°¤¸'¸¤°´'`*•.¸_)
    v

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Reza عزیز تشکر کرده اند: