سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 34

موضوع: اگر 1 مليون پول داشتم ............

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض اگر 1 مليون پول داشتم ............

اگر يك مليون پول داشتم ..............
    حتما تا به حال بار ها اين جمله را از زبان كسان زيادي شنيده ايد كه گفته اگر مثلا يك مليون تومان پول داشتم قهرمان جهان ميشدم و يا قهرمان كشور مي شدم و يا هزاران حرف ديگر .
    جالب اينجاست كه اكثر اين كساني كه اينگونه صحبت ميكنند تاب و توان يك جلسه تمرين پا را ندارند و يا حداقل طاقت 10 روز رژيم مسابقه اي ندارند .
    چندي پيش بود كه در باشگاه خودمان صحبت با يكي از دوستان بود ( البته من باشگاه ندارم . باشگاهي كه توش كار ميكنم منظورمه ) اين دوست ما كه الحق بالاتنه بسيار خوبي هم داشت و سابقه تمريني 2 سال مي گفت كه اگر من 2 مليون داشتم قهرمان جهان ميشدم . رفتم باش صحبت كردم و گفم عزيز من تو اگر 100 مليون هم داشتي قهرمان منطقه نميشدي چه برسه به قهرمان جهان و .......
    ناراحت شد و از من گلگي كرد و گفت روي چه حساب اين حرف را ميزني ؟
    گفتم اعصابم خورد شده وقتي ميبينم كه زحمت عزيزان قهرمان همچون علي تبريزي و بيت الله عباس پور را اينگونه ساده ميبيني .
    گفت خوب همينه اونها با پول به اينجا رسيده اند .
    من هم كه از همه وضع و حال اين دو قهرمان ارزنده با خبر بودم سريعا به اين دوست جواب دادم كه عزيز من بيت الله كه ميگي خودش خانه پدريشو براي اولين مسابقه اش فروخت . در يكي از روستاهاي اطراف كرج زندگي ميكرد . اصليتش هم بچه بيجار هستش .
    علي تبريزي هم كه ميبيني بچه مشهد هست براي اولين مسابقه اش كاري كرد كه درست نيست بگم چون شايد راضي نباشد اما از كار بيت الله عباسپور خيلي سخت تر بود .
    حالا دوست عزيزم آيا تو حاضري اين كارها را كني ؟
    گفت آره
    همونجا بهش توپيدم گفتم تو طاقت يك روز تمرين پا را نداري و براي خوشتيپي تمرين ميكني آنوقت چه طور به خودت اجازه مي دهي كه ارزش كار اين عزيزان را پايين بياري ؟
    اين را كه گفتم در خودش رفت و باز هم با پرورويي گفت خوب اگه براي خوش تيپي كار ميكنم مال اين هستش كه پول مسابقه ندارم .
    من هم بهش گفتم بيا من براي مسابقا بهمن ماه آمادت ميكنم اما بايد تضمين كني كه در كشور اول ميشي . گفت باشه .
    دوستان خدا شاهد است كه يك هفته بيشتر نتوانست رژيم را تحمل كند و پشيمان برگشت و گفت آقا پيمان درست ميگفتي واقعا اين ورزش كار هر كس نيست و به پول نيست بلكه به جربزه طرف بستگي دارد .
    دوستان عزيزم تو رو خدا نا اميد نشويد و فكر نكنيد قهرمانان كشورمان پولدار بوده اند .
    من با اكثر اين قهرمانان در ارتباطم و داستان زندگي خيلي از آنها را ميدانم كه با هزار بدبختي و وام و قرض به اينجا رسيده اند .
    چاكر همه شما دوستان گلم هستم و اميدوارم روزي برسد كه همه ما براي اين قهرمانان ارزش قائل شويم تا قريبه ها هم براي ما ارزش قائل شوند .
    به اميد روزي كه پرورش اندام به جايگاه واقعي خودش (سلطان تمام رشته هاي ورزشي ) برسد .

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

خیلی باحال بود ایول
    منم از این ادم ها زیاد دیدم...من حتی ادمی دیدم که کریستالی خراب بوده بعد میگه: ای بابا اگر منم کارهای اون را میکردم مثل اون ها میشدم!!!(البته این را بگم اصلا حرف چنین ادمی ارزش نداره!)
    اینها فقط یک اعتماد به نفس کاذب هستش وبس!
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته bodybuilder آواتار ها
    4,185 بار در 762 پست
      از ایشان تشکر شده است

خیلی ها هم هستند که اصلا از این رشته سر در نمیارند تا یه نفر هیکلی رو تو خیابان میبینند هی میگند که ای بابا این هورمونی این آمپولیه....
    البته پول هم یک قسمتی از این ورزشه...
    ولی اصل موفقیت در سختی و تلاش و پشتکاره...

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از bodybuilder عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال shahi آواتار ها
    حالت من
    Badjens
    1,274 بار در 258 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadred نمایش پست ها
    خیلی ها هم هستند که اصلا از این رشته سر در نمیارند تا یه نفر هیکلی رو تو خیابان میبینند هی میگند که ای بابا این هورمونی این آمپولیه....
    البته پول هم یک قسمتی از این ورزشه...
    ولی اصل موفقیت در سختی و تلاش و پشتکاره...
    واقعا اعصابه ادم خورد میشه ان حرفا رو می شنوه استاد تربیت بدنی ما هم همین جوری حرف می زد می گه اینا امپولی فلانن فلانن کلم دود می کرد می رفت که بگیرمش خفش کنم ولی خوب استاد بود دیگه

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از shahi عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    909 بار در 203 پست
      از ایشان تشکر شده است

از این موارد زیاد برخورد داشتم ... به نظر من اگه آدم بخواد به اینطور حرفهای بی ارزش اهمیت بده ارزش کار خودش رو پایین آورده

همین چند روز پیش توی خیابون راه میرفتم .. چندتا از جوونایی که میشناسمشون و سلام علیک داریم دور هم ایستاده بودند که یکی مثلا پچ پچ کرد که اگه 1 سال تمرین کنم ( یارو هنوز دستش به وزنه نخورده) اینطوری میشم .... یکی از بچه ها که فهمید من متوجه شدم خندید و گقت آقای فلانی : میدونی چی میگه؟!!! .... فقط یه لبخند بهش زدم و رد شدم

تازه بعضی وقتا به دلیل کمبود فرهنگ پا رو از این هم فراتر میگذارند
    خانمی میان سال که با دو فرزندش از روبرو می امد به دو متر که رسید به دختر خانمش گفت این ناندرلونیه .... خیلی حالم گرفته شد ... آخه تا اون روز اصلا از هورمون استفاده نکرده بودم
    قضیه رو به شکل مسئله خنده دار برای یکی از دوستان که تعریف کردم .... گفت : خوب بیچاره ها حق دارند .. چشم که باز کردند پدری بالای سرشون بوده که لابد مفنگی بوده و شلوار مبارک رو به زور بالا میکشده ... دست راست چپ رو نشناخته شوهرشون میدن به یک مثل پدرشون ..... پس بدن سالم و ورزشکار در نظرشون غیرعادی و نشدنیه

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از H I R B O D عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین