سفارش تبلیغات

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

موضوع: ونوستات

عضو ثبت نام شده
    0 بار در 0 پست
      از ایشان تشکر شده است

من المانیشو استفاده کردم عالی بود

عضو ثبت نام شده
    0 بار در 0 پست
      از ایشان تشکر شده است

سلام.من 33 سال دارم و7 ماهه زایمان کردم.با قد 161 ووزن 63 وروزی 20 دقیقه ورزش هنوز تناسب لازم را پیدا نکردم دوست دارم قدری سبک تر بشم آیا ونوستات کم وزنم میکنه؟ممکنه روی شیر تاثیر بگذاره؟

عضو فعال bodyguard آواتار ها
    585 بار در 136 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط سی سی نمایش پست ها
    سلام.من 33 سال دارم و7 ماهه زایمان کردم.با قد 161 ووزن 63 وروزی 20 دقیقه ورزش هنوز تناسب لازم را پیدا نکردم دوست دارم قدری سبک تر بشم آیا ونوستات کم وزنم میکنه؟ممکنه روی شیر تاثیر بگذاره؟
    تو رو خدا اگه به خودتون رحم نمیکنید به اون طفل معصوم رحم کنید.ساختار این دارو به این صورت هست که اصولا از جذب هر گونه چربی مفید و مضر جلوگیری میکنه و در واقع نوعی خودکشی تدریجی هست.چون شما با این روند نه تنها کلیه ویتامینهای محلول در چربی رو از دست میدید بلکه چربی های مفیدی رو که برای حفاظت از اندام داخلی مانند کلیه و ... هستند ور هم نابود میکنید.
    مشکل بعدی مربوط میشه به معده و روده.و همچنین در صورن الرژی و حساسیت دردی که باید متحمل بشید.
    یکی از تفکراتی که اکثرا به اشتباه دارند اینه که فکر میکنند فقط با از دست دادن چربی به تناسب اندام میرسند.این طرز تفکر قطعا اشتباه است.شما با مصرف این دارو مقادیری چربی رو از دست میدید .ولی به دلیل اینکه بدنتون قادر نیست به خوبی از مواد غذایی بارگیری کنه به شدت فرایند کاتابولیسم بر بدن حاکم میشه و شروع میکنید به تخریب عضلات و در واقع تخریب تدریجی کل بدن.
    حالا با این چیزایی که گفتم اگه بازم فکر میکنید مصرف این دارو درسته دیگه انتخاب با خودتونه.

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از bodyguard عزیز تشکر کرده اند:

عضو نیمه فعال alirezarahi آواتار ها
    109 بار در 42 پست
      از ایشان تشکر شده است

سلام بی ضرر ترین استفاده از رژیم+ورزش(هوازی)+چای سبز
    اگر هم من بخوام از مکمل برای رژیمم استفاده کنم بی سی ای ای مصرف میکنم هم کمک به چربی سوزی میکنه هم یه جورایی اشتهاتو کم میکنه هم سر حالی هم کمک میکنه عضلات تحلیل نره هم انرژیت زیاده و... همین کاری که دو ماه پیش کردم و درعرض یک ماه 9 کیلو اومدم پایین
    شما هر کاری هم بکنید ورزش و رژیم نداشته باشی نمیتونی لاغر بشی البته این راه سالمشه.

ال کارنیتین : یک مکمل غذایی هست که به سوخت و ساز بهتر بده ، کاهش چربی های بد و افزایش حجم عضلات کمک می کنه . در دز های معمولی عوارض خاصی هم نداره
    در بدنسازی امروز یک چربی سوز بسیار ملایم و بی عارضه محسوب میشه

فلوکستین : در حقیقت داروی ضداضطراب هست که تحقیقات نشون میده در کاهش اشتها موثره و برای کاهش وزن در کوتاه مدت کارایی داره . اما بعید می دونم FDA این کار برد رو برای فلوکستین تایید کرده باشه
    البته گفته میشه این دارو عارضه خاصی نداره اما اضطراب و لرزش دست و افت قند خون و راشهای پوستی و ... خلاصه کلی عارضه هست که ممکنه در پی مصرف این دارو دچارش بشید و ممکنه نشید . سرچ کنید فلوکستین به نتیجه می رسید .

ونوستات : نوع ایرانی داروی معروف زنیکال هست ، جزو معدود داروهای کاهش وزن مورد تایید FDA هرچند که گفته میشه مسئولین قصد دارند نام این دارو رو از لیست FDA خط بزنند ! ( در این مورد اطلاع موثقی ندارم ) این دارو مانع جذب چربی های غذا میشه و چربی ها بدون هضم وجذب شدن همراه مدفوع دفع می شوند
    مهمترین عارضه این دارو مدفوع چرب و بی اختیاری در دفع هست .
    ویرایش توسط alirezarahi : ۱۳۸۹-۱۲-۲۵ در ساعت ۰۲:۵۲ بعد از ظهر

6. یک کاربر برای این پست سودمند از alirezarahi عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

کلمات کلیدی این موضوع