نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گزارش مسابقات قوی ترین مردان جهان تهران 2008

 1. #1
  عضو اخراجی
  تاریخ عضویت
  مهر ۱۳۸۷
  نوشته ها
  3,032
  حالت من
  Ashegh
  تشکر
  9,915
  20,341 بار در 3,335 پست
   از ایشان تشکر شده است

  پیش فرض گزارش مسابقات قوی ترین مردان جهان تهران 2008

  ماریوش پودزیانفسکی و گرزگورز ژیمانسکی (هر دو از لهستان)، تارمومیت (استونی) البروس نیگماتولین (روسیه)، محمد شهلایی (انگلیس)، رایویس ویدزیس (لاتویا) استویان تودورچف (بلغارستان) به همراه روح الله داداشی، نقدعلی اسماعیلی و محمد محمدی 10 شرکت کننده این مسابقه بودند.

  هرکول بلغار رکورد زد

  اولین آیتم به حمل چمدان اختصاص داشت. در این قسمت، شرکت کنندگان می بایست دو چمدان 150 کیلویی را 50 متر حمل کنند و برای آن 60 ثانیه نیز فرصت داشتند. شگفتی ساز این آیتم استویان تودورچف بود که با رکورد قابل تحسین 12/21 ثانیه، سه ثانیه از ماریوش یودزیانفسکی قهرمان 6 دوره جهان پیش افتاد. محمد شهلایی که اصلیتی ایرانی دارد، در این آیتم به حد نصاب 40/25 ثانیه رسید و سوم شد. روح الله داداشی با 25/30 ثانیه بهترین نتیجه را بین ایرانی ها به دست آورد. نقدعلی اسماعیلی هم با 24/31 ثانیه در این آیتم هشتم شد. محمد محمدی تنها ورزشکاری بود که در این آیتم به خط پایان نرسید.

  نتایج آیتم حمل چمدان: 1 استویان تودورچف 2 ماریوش پودزیانفسکی 3 محمد شهلایی 4 گرزگورز ژیمانسکی 5 تارمومیت 6 روح الله داداشی 7 البروس نیگماتولین 8 نقدعلی اسماعیلی 9 رایویس ویدزیس 10 محمد محمدی

  قهرمان وارد می شود

  در آیتم دوم که 5 گانه نامیده می شود، ماریوش پودزیانفسکی با 04/22 ثانیه، بهترین حد نصاب ممکن را داشت. در این مرحله شرکت کنندگان می بایست سیلندر، گوی سنگی، کیسه شنی، چرخ فلزی و کپسول را روی سکوها می انداختند. ژیمانسکی و تودورچف دیگر مردان موفق این آیتم بودند و در میان ایرانی ها، محمد محمدی با 79/27 ثانیه بهترین رکورد را ثبت کرد. ویدزیس و شهلایی ضعیف ترین شرکت کنندگان این مرحله بودند.

  نتایج آیتم 5 گانه: 1 پودزیانفسکی 2 ژیمانسکی 3 تودورچف 4 محمدی 5 اسماعیلی 6 میت 7 داداشی 8 نیگماتولین 9 ویدزیس 10 شهلایی

  لطفاً بندلیفت

  حمل ماشین آخرین آیتم روز نخست بود. در این مرحله یک پژو 405 می بایست به مسافت 25 متر حمل می شد. در این بخش شرکت کنندگان خارجی حاضر به بلندکردن ماشین بدون بندلیفت نشدند و بدین ترتیب همه شرکت کنندگان از بندلیفت استفاده کردند، در این بخش تودورچف بلغار با زمان شگفت انگیز 23/14 ثانیه نشان داد که یک مدعی جدی و تمام عیار است. تودورچف با این رکورد 10 امتیاز دیگر به جمع امتیازات خود اضافه کرد. اما شگفتی ساز این آیتم محمد محمدی بود که با 20/16 ثانیه از شهلایی و ماریوش پیش افتاد. اسماعیلی و داداشی نیز با اندکی اختلاف ششم و هفتم شدند. ویدزیس در این مرحله با زحمت به رکورد ناامیدکننده 15/47 ثانیه رسید تا در پایان روز اول با 6 امتیاز در قعر جدول قرار بگیرد. تودورچف و ماریوش با 28 و 26 امتیاز مردان موفق روز نخست بودند و محمد محمدی با 17 امتیاز در پایان روز اول در رده چهارم ایستاد.

  نتایج آیتم حمل ماشین: 1 تودورچف 2 محمدی 3 شهلایی 4 پودزیانفسکی 5 ژیمانسکی 6 اسماعیلی 7 داداشی 8 میت 9 نیگماتولین 10 ویدزیس

  کنده کشی به سبک ایرانی

  آیتم کنده 120 کیلویی با درخشش ورزشکاران ایرانی همراه بود. در این آیتم اگرچه ماریوش پودزیانفسکی با 12 بار بالای سر بردن کنده امتیاز کامل گرفت اما داداشی و محمدی هر یک با 11 حرکت صحیح توانستند خود را در جدول رده بندی بالا بکشند. اسماعیلی هم با 10 حرکت صحیح 8 امتیاز گرفت. کمترین حرکت صحیح در این آیتم متعلق به محمد شهلایی بود که تنها 7 بار توانست کنده 120 کیلویی را بالای سر ببرد.

  نتایج آیتم کنده: 1 پودزیانفسکی 2 داداشی و محمدی 3 اسماعیلی 4 نیگماتولین 5 تودورچف ژیمانسکی و ویدزیس 6 تارمو میت و شهلایی

  محمدی قهرمان آیتم

  در پنجمین مرحله بالاخره یک ایرانی توانست قهرمانی آیتم را از دست ماریوش و تودورچف خارج کند. محمد محمدی در این مرحله توانست نقشه 210 کیلویی تهران را 62 متر حمل کند و بدین ترتیب امتیاز کامل را به نام خود ثبت کرد. نیگماتولین و ویدزیس که در مراحل قبلی جزو ضعیف ترین ها بودند، در این آیتم به ترتیب 61 و 60 متر نقشه را حمل کردند و خود را از قعر جدول جدا کردند. داداشی و اسماعیلی هم رکورد 53 متر را جلوی نام خود ثبت کردند و چهارم شدند. بزرگترین حادثه این آیتم نتیجه ضعیف ماریوش بود. قهرمان 6 دوره جهان فقط 23 متر نقشه را جابجا کرد.

  نتایج آیتم نقشه: 1 محمدی 2 نیگماتولین و تودورچف 3 ویدزیس 4 اسماعیلی و داداشی 5 شهلایی 6 ژیمانسکی 7 میت 8 پودزیانفسکی

  داداشی، 200 کیلو

  در مرحله ششم، یک آیتم جدید طراحی شده بود. در این مرحله شرکت کنندگان می بایست وزنه 170 کیلویی را از روی رک برداشته و حرکتی مشابه سرشانه هالتر از پشت را انجام دهند. هر شرکت کننده ای که می توانست وزنه 170 کیلو را بالای سر ببرد، می توانست وزنه بیشتری تقاضا کند. در این آیتم تودورچف و ژیمانسکی که موقعیت خوبی در جدول داشتند، هیچ امتیازی نگرفتند. محمدی، شهلایی و نیگماتولین هم وضعیتی مشابه داشتند اما قهرمان این دسته روح الله داداشی بود که توانست بر وزنه 200 کیلویی غلبه کند. ویدزیس که انگار در روز دوم شرایط متفاوتی پیدا کرده بود، با 5 کیلو اختلاف دوم شد و ماریوش با عبور از وزنه 190 کیلویی 8 امتیاز گرفت. علی اسماعیلی و تارمومیت دیگر نفرات موفق این آیتم بودند.

  نتایج آیتم سرشانه: 1 داداشی 2 ویدزیس 3 ماریوش 4 اسماعیلی 5 میت

  درخشش اسماعیلی

  در آخرین مرحله قوی ترین مردان می بایست 5 گوی 100 تا 180 کیلویی را روی سکو منتقل کنند. پیش از آغاز این آیتم جدول امتیازها به گونه ای بود که قهرمانی ماریوش تقریباً قطعی به نظر می رسید و تنها یک حادثه می توانست این چهره سرشناس لهستانی را از قهرمانی دور کند. اما این اتفاق افتاد و در حالی که ماریوش می توانست با حضور در جمع 5 نفر برتر این آیتم، قهرمانی را تثبیت کند، او با حد نصاب 47/18 ثانیه هفتم شد. علی اسماعیلی در این آیتم با رکورد قابل تحسین 04/16 ثانیه اول شد تا سومین ایرانی شرکت کننده هم در یک آیتم قهرمان شود. تودورچف نیز با 77/16 ثانیه دوم شد و 9 امتیاز گرفت تا هم امتیاز با ماریوش، به خاطر اینکه در آیتم های بیشتری اول شده بود، به عنوان قهرمان تورنمنت قوی ترین مردان جهان معرفی شود.

  نتایج آیتم گوی: 1 اسماعیلی 2 تودورچف 3 میت 4 داداشی 5 ویدزیس 6 ژیمانسکی 7 ماریوش 8 محمدی 9 نیگماتولین 10 شهلایی

  نتایج نهایی: 1 استویان تودورچف 2 ماریوش پودزیانفسکی 3 روح الله داداشی و نقدعلی اسماعیلی 5 محمد محمدی 6 گرزگورز ژیمانسکی و تارمومیت 8 رایویس ویدزیس 9 محمد شهلایی 10 البروس نیگماتولین
  ویرایش توسط Mohsen : ‏۱۳۸۷-۰۹-۰۷‏ در ساعت ۱۲:۳۹ قبل از ظهر دلیل: حذف-

 2. فروشگاه آنلاين کارت شارژ بي بي شارژ
 3. 11 کاربر برای این پست سودمند از --- عزیز تشکر کرده اند:

  amirkia (‏۱۳۸۷-۱۰-۲۹‏), mani55 (‏۱۳۸۷-۰۹-۰۹‏), Mehdi kw (‏۱۳۸۷-۰۹-۱۰‏), milad faridnia (‏۱۳۸۷-۰۹-۰۶‏), Mohsen (‏۱۳۸۷-۰۹-۰۷‏), mohsen sat (‏۱۳۸۷-۰۹-۰۷‏), pesar aram (‏۱۳۸۷-۰۹-۰۶‏), tavakkol23 (‏۱۳۸۷-۰۹-۰۷‏), چنگیز (‏۱۳۸۸-۰۶-۳۱‏), yasna (‏۱۳۸۸-۰۶-۱۵‏), دياكو (‏۱۳۸۷-۰۹-۱۰‏)

موضوعات مشابه

 1. جی کاتلر 2008 سخت کوشترین بدنساز جهان
  توسط سیمرغ قله ی قاف در انجمن بیوگرافی بدنسازان و معرفی قهرمانان
  پاسخ ها: 5
  آخرين نوشته: ‏۱۳۹۱-۱۲-۰۱‏, ۰۲:۳۶ بعد از ظهر
 2. عكس هاي روز فينال مسابقات جهاني بحرين 2008
  توسط --- در انجمن عکسهای بدنسازان ایرانی
  پاسخ ها: 4
  آخرين نوشته: ‏۱۳۸۷-۱۱-۲۴‏, ۱۱:۲۸ بعد از ظهر
 3. نتايج مسابقات پرورش اندام قهرماني جهان بحرين 2008
  توسط --- در انجمن اخبار بدنسازی ایران
  پاسخ ها: 2
  آخرين نوشته: ‏۱۳۸۷-۰۸-۱۶‏, ۱۱:۵۵ بعد از ظهر
 4. بهترين مكمل هاي سال 2008
  توسط --- در انجمن مباحث مختلف در مورد مكمل ها
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ‏۱۳۸۷-۰۷-۲۱‏, ۰۷:۱۲ بعد از ظهر

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •